Nowości WRZESIEŃ 2020 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

Nowości WRZESIEŃ 2020

We wrześniu wysyp nowości. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem zaciekawią Was najbardziej.

Dla dzieci 

 

Puzzle Pucio. Rodzinna sobota - Nie musicie się ograniczać do zabaw zaproponowanych w instrukcji. Korzystajcie z wyobraźni i wymyślajcie własne!

[product id="21422"] 

 

Ivar i dinozaury - Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają dinozaury Ivara. Ivar jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Ma ich bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Wieczorami, kiedy tata Ivara już śpi, dinozaury ożywają.

[product id="16747, 16746, 21553, 21554"]

Mali WIELCY"Mali WIELCY" to bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! 

[product id="21813, 21814, 21815, 21816"] 

Kolorowy potwór idzie do przedszkola - Kolorowy potwór wie już wszystko o uczuciach, ale teraz przychodzi czas, aby zmierzyć się z czymś zupełnie nowym: z przedszkolem!

[product id="21437"] 

Relacje - Pomóż dziecku pewnie wkroczyć w świat i zbudować dobre relacje z rodzeństwem, rówieśnikami oraz opiekunami w przedszkolu.

[product id="21369"] 

Symfonia zwierząt - Dan Brown, autor międzynarodowych bestsellerów, debiutuje jako twórca literatury dla dzieci i jako kompozytor! Tekstowi towarzyszy skomponowana przez niego muzyka.

[product id="21565"] 

Pion i poziom - Prosty, nośny pomysł, dowcipne ilustracje i pomysłowa gra z orientacją przestrzenną tekstu i ilustracji złożyły się na oryginalną i zabawną propozycję dla najmłodszych.

[product id="21428"] 

Opowiedz coś strasznego, Albercie - Słynny Albert, ulubieniec przedszkolaków dostał pracę! Cały wieczór będzie nianią!

[product id="21632"] 

Feluś i Gucio poznają emocje - Felusiowi towarzyszy ukochany miś Gucio, który tłumaczy zawiły język emocji na bliskie i zrozumiałe każdemu maluchowi doświadczenia zmysłów – dla Gucia radość ma słodki smak, spokój przypomina dźwięki harfy, a tęsknota jest jak deszczowy dzień.

[product id="21640"] 

Rodzina. Siostra - Ta książka pozwoli dostrzec, jak ważne w codziennym życiu są dobre relacje z siostrą.

Rodzina. Brat - Z bratem wszystko musi się udać! Książka ta pokazuje, jak ważną osobą jest brat.

[product id="21635, 21634"] 

Przygody psa i sowy. Bajki o uważności - Sposoby radzenia sobie ze światem, który czasami może wydawać się wielki, trudny i przytłaczający.

[product id="21831"] 

Z pozdrowieniami, Żyrafa - Zabawna minipowieść o niecodziennej korespondencyjnej przyjaźni, która przekracza horyzonty. Błyskotliwa opowieść o tym, że ze słów mogą wyniknąć śmieszne nieporozumienia. Ale przecież liczy się przyjaźń!

[product id="20997"] 

Bracia i siostry. Akceptuję, co czuję - Dobre stosunki z rodzeństwem to wyzwanie. Czasami brat lub siostra są całkiem w porządku, a czasami się na nich denerwujemy. Czasem nawet chcielibyśmy, żeby ich nie było…

Prawa dziecka. Akceptuję, co czuję - PRAWA DZIECKA? A CO TO TAKIEGO? 
To konkretne prawa, które pozwalają chronić dzieci na całym świecie. Ich celem jest zapewnienie im bezpieczeństwa, wolności i szacunku. 

[product id="21625, 21626"] 

Co robią uczucia? - Poetycki tekst Tiny Oziewicz w połączeniu z dowcipnymi ilustracjami Aleksandry Zając wzrusza i działa na wyobraźnię. Radość, duma, zachwyt, złość, niepokój, lęk… Wszyscy znamy te uczucia – i wiele innych. Ale czy wiemy, co robią, kiedy mają wolne? Teraz w końcu możemy to zobaczyć.

[product id="21636"] 

Maja i Kacper rosną zdrowo. Niezbędnik zdrowego odżywiania - Książka zawiera 10 porad, jak się zdrowo odżywiać i uniknąć nadwagi!

[product id="21633"] 

Dolina Muminków w listopadzie - Panna Migotka, Paszczak, mała Mi, Włóczykij, Ryjek czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników.

[product id="21641"] 

321 intrygujących faktów o zwierzętach - Fenomenalna encyklopedia wiedzy o zwierzętach!

[product id="21639"] 

Wyjaśnij to, Lotko! - Dowcipna powieść kryminalna o niepokornej uczennicy na tropie szkolnej intrygi.

[product id="21637"] 

Dla dorosłych

 

Jak nie krzyczeć na swoje dziecko - Jesteś rodzicem? To zapewne zdarza ci się krzyczeć na swoje dziecko. Z bezsilności, zdenerwowania, z miłości.

[product id="21773"]  

Jak wychować chłopca. Potęga relacji w kształtowaniu dobrych ludzi - W czasach, gdy wielu chłopców przeżywa kryzys, bardzo potrzebujemy przewodnika, aby pomóc im wyrosnąć na silnych i empatycznych mężczyzn.

[product id="21253"]  

Kobieta w wewnętrznej podróży - Ta książka zabierze cię w metaforyczną podróż. Może najważniejszą, jaką odbędziesz w życiu. Będzie to bowiem podróż rozwojowa do lepszej, bardziej świadomej przyszłości, na której końcu czekać będzie Twoje nowe JA. 

[product id="21630"] 

Wszystkiego, co naprawdę muszę wiedzieć, dowiedziałem się w przedszkolu - Historia człowieka, który przywiązał balony do krzesła i uniósł się w przestworza, pokazuje, że jesteśmy odważni i nie boimy się latać.

[product id="21631"] 

Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Praktyczny przewodnik z ćwiczeniami terapeutycznymi. Autorka inspiruje do autorefleksji oraz odnalezienia łączności ze swoimi uczuciami, myślami i pragnieniami. 

[product id="21638"]   

Na Waszą prośbę uzupełniamy serię świetnych i pięknie ilustrowanych książek z Anglii. Zobaczcie, kto dołączył do grona sław!

Ilość jak zwykle mocno limitowana, warto się pospieszyć!

[product search="Little People, Big Dreams" limit="40" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium