Nowości PAŹDZIERNIK 2020 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości PAŹDZIERNIK 2020

Październik obfituje w kolejne części ulubionych dziecięcych serii. Dla dorosłych pojawiło się kilka bardzo ciekawych nowości z różnych dziedzin. Zobaczcie sami.

Dla dzieci 

 

Kicia Kocia i Nunuś. Sprzątamy! i Kicia Kocia i Nunuś. Jaki to zawód? - Kolejne części z przygodami Kici Koci i jej braciszka Nunusia.

[product id="21839, 21865"] 

 

Uczucia Gucia. Gucio nie może się skupić - Najnowsza część z serii bestsellerowych książek dla dzieci o emocjach. Dziś Gucio nie może się skupić. Jego myśli cały czas gdzieś błądzą i trochę go to irytuje.

[product id="21857, 20650"]  

Pan Patyk - Najnowsza część z serii bestsellerowych książek dla dzieci o emocjach. Dziś Gucio nie może się skupić. Jego myśli cały czas gdzieś błądzą i trochę go to irytuje.

[product id="21994"]  

 

Basia. Opowieści Miśka Zdziśka oraz Basia i chorowanie - Dwie kolejne Pozycje z ulubienicą przedszkolaków w roli głównej. 

[product id="21881, 21880"]  

Niewielkie Książki o Wielkich Emocjach - Stina Wirsén, szwedzka autorka i ilustratorka książek dla najmłodszych, wyróżnia się niezwykłą umiejętnością obserwacji wszelkich odcieni dziecięcych emocji i przedstawiania ich przy pomocy pozornie prostych rysunków. Uczcie dzieci nazywania swoich emocji i mówienia o nich. Z tymi książkami będzie łatwiej!

[product id="21904, 21905, 21906, 21907"]

Historia małej popielicy, która nie chciała się obudzić - Urocza opowieść dla dzieci, które kochają historie o zwierzętach, ale niekoniecznie lubią zrywać się z łóżka. Może z małą popielicą będzie im łatwiej?

[product id="21538"]  

Opowiem ci, mamo, co robią dorośli - Przekonajcie się, czy dorośli mają w sobie coś z dzieci. Dzięki tej pełnej szczegółów oraz zabawnych ilustracji książce można nie tylko świetnie się bawić, lecz także rozwiązywać zadania ćwiczące spostrzegawczość i rozwijać umiejętność opowiadania.

[product id="21838"]  

Kropkoza - Niezwykłe i pełne łobuzerskiego humoru historie napisane przez Bjørna F. Rørvika współgrają ze śmiesznymi i szalonymi ilustracjami Pera Dybviga. Poznajcie najnowszą część przygód Liska i Prosiaczka z niezakręconym ogonkiem!

[product id="21999"] 

Muminki. WIELKI SŁOWNIK OBRAZKOWY polsko-angielski - Pięknie ilustrowany słownik polsko-angielski to zaproszenie do nauki i zabawy z Muminkami – kultowymi bohaterami powieści Tove Jansson.

[product id="21841"] 

Self-Regulation. Szkolne wyzwania - Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych.

[product id="21836"] 

 
Przyjaciele żyrafy. Bajki o empatii. Tom 3 - Pozwolą odkryć potencjał i wewnętrzne piękno w naszych dzieciach oraz w nas samych.

[product id="21832"] 

Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! - Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek.

[product id="21840"] 

 
Ziemia, żywa planeta - Żadna ze znanych nam historii nie jest tak długa jak historia Ziemi. Czy wiecie, że od powstania naszej planety do pojawienia się dinozaurów minęło więcej czasu niż od śmierci ostatniego z tych ogromnych gadów do współczesności? Trudno ogarnąć umysłem ten bezmiar lat!

[product id="21767"] 

Zimowa magia - Poczuj magię zbliżającej się zimy i Świąt. Przepięknie wydane historie z różnych gatunków literackich – fantastyka, obyczajowe, kryminał – rozgrywające się w różnych czasach i miejscach, których motywem przewodnim jest akcja dziejąca się w zimowych miesiącach.

[product id="21850"] 

Historie dla dziewczyn i chłopców, którzy chcą uratować światMiłość do Ziemi i poczucie wspólnoty ze wszystkimi istotami każą podjąć w codziennym działaniu misję walki o ochronę środowiska. Siedemnaścioro bohaterów przedstawionych w szesnastu opowieściach, które niosą niezwykle ważne przesłanie: nigdy nie jest się zbyt małym, żeby móc zmieniać świat.

[product id="21878"] 

Zabójstwo Brangwina Kąkola - Pełna akcji i humoru, opowiedziana słowem i obrazem historia o elfie i goblinie, którzy dostają się w sam środek odwiecznego konfliktu swych ras. Inteligentne fantasy z satyrycznym zmysłem, jakiego nie powstydziłby się Terry Pratchett.

[product id="21842"] 

 

Polecamy również: Hobbit, czyli tam i z powrotem

Dla dorosłych

 

Tove Jansson. Mama Muminków - Intymne dzienniki z niemal całego życia, tysiące listów i szpargałów, ale przede wszystkim wieloletnia zażyłość z Tove pozwoliły Boel Westin, profesorce ze Sztokholmu, napisać fascynującą opowieść o twardo stąpającej po ziemi artystce i fenomenie jej Muminków.

[product id="21837"] 


Wysoko wrażliwi rodzice„I ty, i twoje dziecko macie szczęście. Jako osoba wysoko wrażliwa możesz być nie tylko dobrym, ale wręcz fantastycznym rodzicem” Bądź dobrym rodzicem, nawet gdy świat cię przytłacza!

[product id="21843"] 


Jak wyzwolić się spod wpływu niedojrzałych emocjonalnie rodziców - Wskazówki zawarte w tej książce ułatwią ci wyznaczanie granic, wzmocnią samoświadomość i pomogą odzyskać możliwość podążania własną drogą życiową.

[product id="21869"] 


Czas bliskości pierwsze 2 lata życia dziecka - Książka, która opisuje cud rodzicielstwa w niezwykły sposób. Prawdziwy skarb dla rodziców maluchów! Hedvig Montgomery poprowadzi Cię przez pierwsze dwa lata życia Twojego dziecka.

[product id="21876"] 


DORASTANIE BEZ LĘKU Ćwiczenia oparte na terapii ACT i mindfulness - Poradnik nie sprawi, że lęk zniknie z dnia na dzień. Pomoże natomiast nastolatkom lepiej nawigować w życiu, a tym samym - radzić sobie również z lękiem w zdrowy, konstruktywny sposób.

[product id="21867"] 


Żadnej przemocy! - Mamy nadzieję, że książka ta przyczyni się do pełniejszego zrozumienia, dlaczego kary cielesne nie są dobrą metodą wychowawczą, oraz przypomni, że również w Polsce są prawnie zabronione.

[product id="21992"] 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium