Najpiękniejsze książki świąteczne

0
Najpiękniejsze książki świąteczne

 

Poczuj klimat zbliżających się Świąt. Zanurz się w magicznym świecie, w którym wszystko jest możliwe.
Te książki nigdy się nie nudzą. Wracamy do nich co roku.

 

Święta – Świąteczna część w serii Niegrzeczne Książeczki. Prezent idealny dla każdego przedszkolaka.

Antek nie rozumie, co dorośli mają na myśli. Przez to nie chce napisać listu do Mikołaja – boi się, że nie dostanie żadnego prezentu. Książka o tym, że nie warto dzielić dzieci na grzeczne i niegrzeczne. 


[product id="23112, 23262"] 

 

Jak ratowaliśmy Wigilię - Najnowsza książka świąteczna od Zakamarków! Pełna świątecznych tradycji opowieść w 25 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Bożego Narodzenia! Plus epilog w rozdziale styczniowym. Tim i jego koleżanka Esme muszą stanąć na głowie, by uratować Wigilię.

[product id="22104"] 

 

 Grudniowy gość - Przepiękna zimowa opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! Polecamy szczególnie do czytania pod kocykiem i z kubkiem gorącej czekolady w ręku! 

 

 

[product id="20122"] 

 

Święta dzieci z dachów - Pełna tajemnic ilustrowana opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! Piękna opowieść o prawdziwej przyjaźni, magii Świąt i o tym, że każdy potrzebuje pełnego miłości miejsca na ziemi!

 

[product id="19944"] 

 

Wierzcie w Mikołaja! - Bożonarodzeniowa opowieść z dreszczykiem w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! Świetnie budowane przez Lottę Olsson napięcie i wyjątkowe ilustracje Benjamina Chauda sprawiają, że książkę czyta się z wypiekami na twarzy.

 

[product id="16231"] 

 

Kosmiczne święta - Książka o kosmicznej przyjaźni ufoludka i dziewczynki. 24 rozdziały do czytania w każdy grudniowy wieczór.

 

[product id="15563"] 

 

Prezent dla Cebulki - Cebulka w prezencie chciałby dostać tylko dwie rzeczy - rower oraz... własnego Tatę. Historia dla dzieci o miłości, rodzinie i poszukiwaniu sposobów na spełnienie swoich marzeń.

 

[product id="16178"] 

 

Co robią choinki po świętach? - To książka, która wyjaśni dzieciom, gdzie kolorowe drzewko trafia po Bożym Narodzeniu. No bo sami przyznajcie, czy jego losy nie są zastanawiające?

 

[product id="15724"] 

 

Hurra, są Święta! - Zabawna, filozofująca opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii!

 

[product id="16140"] 

 

Jak Winston uratował Święta - Czy małej myszce uda się dostarczyć list do Świętego Mikołaja na czas? Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami! Podążaj za Winstonem małą myszką, która wyrusza w niezwykłą podróż! Świąteczna historia podzielona na 24 i pół rozdziału, tak aby rozpocząć czytanie 1 grudnia i zakończyć w Dzień Bożego Narodzenia.

 

[product id="20032"] 

 

Ekspres polarny - Ponadczasowa opowieść o dziecięcej wyobraźni i magii świąt. Napisana ponad 30 lat temu historia stała się klasykiem literatury dziecięcej. Zyskała miano bestsellera „New York Timesa”. W 2004 roku do kin weszła ekranizacja tej opowieści, a w główną rolę wcielił się Tom Hanks.

 

[product id="19943"] 

 

12 miesięcy ze Świętym Mikołajem, czyli trawnik pełen reniferów - Książka dla dzieci, które twierdzą, że Mikołaja nie ma! Pewna rodzina na własnej skórze przekonała się, że staruszek z Laponii faktycznie istnieje, co więcej - będzie z nimi mieszkał przez okrągły rok! Jak to możliwe?

 

[product id="15656"] 

 

Śnieżna siostra - Wigilijna opowieść, która zostanie z wami na długo! Piękna, przepełniona ciepłem opowieść w 24 rozdziałach, po jednym na każdy dzień adwentu. O smutku, współczuciu, stracie, rodzinie, szczęściu, przyjaźni, miłości i o magii Bożego Narodzenia.

 

[product id="20026"] 

 

Skrzat nie śpi - Mieszka na strychu i wychodzi nocą, kiedy ludzie śpią. Czasami, gdy budzą się rankiem, mogą dojrzeć na śniegu ślady jego małych stóp. Ale jeszcze nikt z nich nie widział skrzata... Tekst Astrid Lindgren jest parafrazą popularnego w Szwecji wiersza Viktora Rydberga pt. Tomten (Skrzat) z 1881 roku, który doczekał się wielu wydań.

 

[product id="19951"] 

 

Matyldo niedługo święta - Krowa Matylda, ulubiona bohaterka małych czytelników, nie może się doczekać Bożego Narodzenia.

[product id="19872"] 

 

Goście na Boże Narodzenie - Zabawna i bardzo wzruszająca książka o tym, co jest tak naprawdę ważne w święta i... dlaczego tak ważni są dobrzy sąsiedzi.

 

[product id="16208"] 

 

ŚwiĄty Mikołaj. Czytam sobie. Poziom 3 - Książka w świątecznym klimacie, do utrwalania umiejętności czytania.

 

[product id="16742"] 

 

Doktor Proktor i niemal ostatnie święta - Tegoroczne święta są w niebezpieczeństwie! Czy uda się je uratować? Troje przyjaciół postanawia bowiem uratować Święta. Czy uda im się utrzeć nosa panu Thorne? Przekonajcie się sami!

 

[product id="16188"] 

 

Najpiękniejsze świąteczne opowieści - Bogato ilustrowana seria dla najmłodszych. Bajki opowiedziane są w sposób przystępny dla dziecka i idealnie nadają się do rodzinnego czytania lub jako lektura na dobranoc.

 

[product id="19897"] 

 

Dobranocki na Gwiazdkę - Książka jest po brzegi wypełniona klimatycznymi opowiadaniami polskich autorów. Znalazło się tu jedenaście historii o świętach, utrzymanych w zimowej, magicznej atmosferze.

 

[product id="15068"] 

 

Basia i Boże Narodzenie - Będzie tyle pracy, że Basia zapomni nawet... o prezentach! Jak to możliwe? Zobaczycie także, jak przebiegła Wigilia, podczas której mama mogła wreszcie odpocząć.

[product id="15788"] 

 

Gąska Zuzia i Pierwsza Gwiazdka - Gąskę Zuzię pokocha każde dziecko! Święta Bożego Narodzenia bez pierwszej gwiazdki? To niemożliwe! Dzielna gąska Zuzia wyrusza w Wigilię na niebezpieczną wyprawę. Chce ściągnąć z nieba gwiazdkę na świąteczną choinkę. Książka jest dwujęzyczna: polsko-angielska.

 

[product id="21621"] 

 

Puzzle. Pucio i Misia ubierają choinkę - Idealne na świąteczny prezent. Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także na puzzlach!

[product id="19894"] 

Polecamy zabawki

[product category_id="224" limit="50" slider="true" onlyAvailable="true"]

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium