#feriewdomu. Alternatywna lista lektur

0
#feriewdomu. Alternatywna lista lektur

Dzięki tym książkom nie grozi Wam nuda. Uważajcie, bo nie sposób się od nich oderwać.
  użyj kodu rabatowego: FERIEWDOMU

 


  

Hobbit, czyli tam i z powrotem - Fantastyczny, przemyślany do najdrobniejszych szczegółów świat powieści niezmiennie zachwyca kolejne pokolenia czytelników.

[product id="18102"]  


  

Seria Harry Potter - Świętując dwadzieścia lat z Harrym Potterem, oddajemy do rąk czytelników nowe wydanie czterech części przygód Harrego w barwach czterech domów. Każde wydanie różni się między innymi kolorem okładki, godłem domu oraz ilustracją ducha rezydenta. W środku można znaleźć dodatkowo mnóstwo ciekawostek o założycielach, opiekunach, znanych Gryfonach, relikwiach, a także o Ceremonii Przydziału, pokoju wspólnym, Pucharze Domów, jest też quiz o Hogwarcie, a to wszystko zilustrował Levi Pinfold!

[product id="21291, 21292, 21293, 21294"] 


 

 

Seria Hedwiga - Pełne humoru książki o przygodach rezolutnej Hedwigi.

[product id="16999, 17000, 19823, 21795"]


  

Realny świat - Pewnego lata dwoje dzieci odkrywa pośrodku miejskiego zgiełku zaczarowaną krainę...

[product id="22052"] 


 

PAX - Pięknie napisana, wprost urzekająca opowieść o dorastaniu i najistotniejszych prawdach, które decydują o tym, kim jesteśmy. Dynamiczna akcja, głębokie emocje i uniwersalne tematy czynią z tej książki nowoczesną klasykę na miarę Małego Księcia.

[product id="16253"]  


  

Tru Love story - Czyżby Tru miał zostać leśnym bawidamkiem i przestać rozwijać swoje talenty? A co z uczuciem do Słodkiej Dzidzi? Po sukcesach, które odniósł jako wynalazca, zając Tru poczuł zawrót głowy, zamknął swój warsztat i zaczął się udzielać towarzysko.

 

[product id="20822"]  


  

Tru - Piękne opowieści dla wrażliwych czytelników. Magiczne ilustracje Emilii Dziubak tworzą dowcipne, poetycko-malarskie historie dla dzieci.

 

[product id="15921"] 


 
Oczy Michaliny 
- Rzeczy, które widuje Michalina, bywają niebezpieczne, zabawne, ciekawe, dziwne, piękne, brzydkie, niekiedy straszne, ale nigdy, przenigdy nie są zwyczajne. Oczywiście mowa tu o rzeczach, których inni poza nią nie dostrzegają.

[product id="22036"] 


  

Detektywi z klasztornego wzgórza - Świetny kryminał dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym!

[product id="17525"] 

 

Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Przezabawna powieść dla nastolatków! Autor „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” przekonuje, i to bardzo skutecznie, że warto postępować w życiu zgodnie z zasadami społecznymi. W jaki sposób to robi? Tego dowiesz się z jego książki.

[product id="18063"]  


 

Drzewo życzeń - Zabawna, głęboka i ciepła historia o inności i tolerancji, opowiedziana z zaskakującej perspektywy. Nominowana w plebiscycie blogerów - książka dla niedorosłych; Lokomotywa 2018 w kategorii FABUŁA.

[product id="15533"]  

 

Dzień czekolady - Opowieść o lękach, marzeniach, tęsknocie, a przede wszystkim - o miłości. Opowieść o czasie, który wszystko zmienia.

 

[product id="19939"]  


 

Kolorowy szalik - Dwie opowieści o tym, jak bardzo bywamy nieuważni... Do klasy dołączył Nowy. Ma dziwne ubrania, własne zdanie i zwyczaje. Komu trudniej? Nowemu czy reszcie klasy? Zwykle rację ma "reszta", bo siła w grupie. Ale czy zawsze? Czy również tym razem?

[product id="20570"] 


 

Ronja, córka zbójnika - Piękna i wzruszająca opowieść o dzieciach dwóch zwalczających się hersztów zbójników, Ronji i Birku. Ulubiona lektura dzieci w każdym wieku i dorosłych!

[product id="20954"] 


 

Syn wiedźmy - Syn wiedźmy to piękna klasyczna baśń, z elementami fantasy, opowiadająca o potędze przyjaźni i sile ducha.

[product id="22105"]  


  

Biuro detektywistyczne Dziurka od klucza - Dzieci od zawsze uwielbiają zagadki. Niestraszny im dreszczyk emocji i ciarki na plecach. Takich właśnie wrażeń dostarcza ta książka.

[product id="16276"] 


 

Everest. Edmund Hillary i Tenzing Norgay.... - Napisana w brawurowy, a jednocześnie przystępny dla dzieci, sposób książka opowiada historię pierwszego zdobycia dachu świata.

[product id="19870"] 


  

Skandal w stolicy nudy - Dynamiczna akcja, humor, zaskakujące zwroty akcji i plejada nietuzinkowych bohaterów – najlepsza receptura na świetną powieść!

[product id="21370"] 


 

Wiłka smocza dziewczynka - Wiłka ukrywa pewną tajemnicę, należy bowiem nie do gatunku ludzi, ale tajemniczych, smoczych istot – Wił. Książka została laureatką 26. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

 

[product id="22118"] 


 

Zaginiona siostra, magiczna wyspa i odrobina czarów - Błądka umie oswajać budzące grozę ogniki znad bagien, w potarganej, znoszonej sukience ukrywa starą mapę oraz wiedźmi kamień i ściąga na rodzinę Wspacznych nowe kłopoty ✨

[product id="21851"]  


 

Zaczarowany zamek - Wysłani przez rodziców na lato do szkoły z internatem,
Kathleen, Jimmy i Gerald odkrywają w pobliżu tajemniczy zamek, a w przylegającym do niego różanym ogrodzie spotykają "śpiącą królewnę", właścicielkę magicznego pierścienia. W książce zobaczycie piękne, klimatyczne ilustracje Adrianny Szwedkowicz.

 

[product id="21879"] 


 

Czerwona kartka dla Sprężyny - Niezapomniane piłkarskie emocje gwarantowane!

[product id="21352"] 


 

Dziki robot ucieka - Czy dziki robot może przetrwać w cywilizacji? Bestseller „New York Timesa”. Kontynuacja bestsellerowego „Dzikiego robota” - od wielokrotnie nagradzanego autora i ilustratora książek dla dzieci, Petera Browna. Na odległej, bezludnej wyspie życie robotki Roz układało się wspaniale. Do czasu… 

[product id="20746"] 


  

Zagadki detektywistyczne z dreszczykiem - 10 upiornych historii, które rozgrzeją umysł do czerwoności! Po wielkim sukcesie dwóch poprzednich tytułów z serii Zagadki detektywistyczne pora na książkę, zawierającą dziesięć klasycznych opowieści grozy.

[product id="19811"] 


 

Dachołazy - Porównywana do Roalda Dahla lub Evy Ibbotson, książka Katherine Rundell „Dachołazy” łączy w subtelny sposób świat fantazji i historycznej fikcji, z wyrafinowaną prozą poetycką i żywymi obrazami, która zachwyci czytelników w wieku od 7 do 80 lat.

[product id="16385"]   


  

Lustrzanna T.2 Zaginieni z Księżycowa - Druga część LUSTRZANNY – sagi fantastyczno-przygodowej entuzjastycznie przyjętej przez czytelników. Francuski bestseller przetłumaczony na 20 języków.

[product id="21169"] 


 

Magiczne Drzewo - Poznaj świat, w którym życzenia naprawdę się spełniają.
Niektóre są dobre, inne złe. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor.

[product search="Magiczne Drzewo " limit="12" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

Seria 8 + 2 - Uwielbiana przez dzieci seria o przygodach najliczniejszej i najsympatyczniejszej książkowej rodziny.

[product search="8+2" limit="7" slider="true" onlyAvailable="true"]

   

Nelly Rapp - Łatwe do czytania i ekscytujące przygody upiornej agentki Nelly Rapp i jej psa Londyna, zawierają wszystko, co uwielbiamy u Martina Widmarka – wartką akcję, pochwałę wyobraźni i mnóstwo strrrasznego humoru.

[product search="Nelly Rapp" limit="13" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

Pożyczalscy - Klasyka światowej literatury dziecięcej: zabawne opowieści o perypetiach rodziny Pożyczalskich maleńkich istot, które próbują wygodnie żyć w mieszkanku pod podłogą swoich ludzkich sąsiadów. Poznajcie Pożyczalskich: Strączka, Dominikę i ich córkę Ariettę.

[product search="Pożyczalscy" limit="6" slider="true" onlyAvailable="true"]

  

Książki Marcina Szczygielskiego - Cudowna mieszanka suspensu, opowieści o duchach i fantasy. Wyobraźnia – jak zawsze olśniewająca! Wspaniały zmysł dramaturgiczny i poczucie humoru!

[product search="marcin szczygielski" limit="7" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

 

Najpiękniejsze/najlepsze książki dla dzieci 2020

 

Magiczne drzewo

 


 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium