Nowości od Naszej Księgarni z Puciem w roli głównej

0
Nowości od Naszej Księgarni z Puciem w roli głównej

Pucio stał się już kultową postacią polskiej literatury. Książki pióra Marty Galewskiej-Kustry oraz fenomenalne ilustracje Joanny Kłos skradły serca małych i dużych Polaków. Tym razem ze współpracy obu pań powstały dwa zestawy aktywnościowe - puzzle oraz gry. Zobaczcie je koniecznie!

Gra Pucio pierwsze zabawy

To zestaw 20 obrazków i 20 kartoników z podpisami. Z tej kombinacji powstaje kilka wariantów gier dla młodszych i starszych dzieci. Z czego składa się zestaw? To 20  kartoników z ulubionym bohaterem, przedmiotem albo zwierzakiem z wyrażeniem dźwiękonaśladowczym (np. spotkanie z psem, jedzenie, sprzątanie) + kartonik z podpisem tej czynności dostosowanym dla najmłodszych (np. hau, am-am, szu szu). Autorki proponują sześć wariantów gier, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka. Do zestawu jest dołączona instrukcja, jak grać w wybrany wariant. Ale cała zabawa polega na tym, że w tej grze nie ma granic i to Wy możecie wymyślić nowe, swoje własne zasady. 

Puzzle Pucio i Misia ubierają choinkę

To zdecydowanie hit nadchodzącego czasu świątecznego! 22-elementowe, kartonowe puzzle dla dzieci powyżej 2 roku życia i dodatkowe dekoracje na choinkę to idealny pomysł na grudniowy prezent. Ćwicząc małe rączki, logiczne myślenie i poznając nowe słowa dziecko świetnie się bawi. Wydawca puzzli - Nasza Księgarnia - rekomenduje je jako 2+. I oczywiście dwulatki dadzą sobie radę, ale z pomocą rodzica. Samodzielne ułożenie puzzli to zadanie dla nieco starszych dzieci. Jednak właśnie cała frajda polega na wspólnej zabawie, a z tymi puzzlami jesienno-zimowe wieczory staną się ciekawsze,ba, nawet odliczanie dni do świąt pójdzie sprawniej!

Z pewnością znacie przygody Pucia i domyślacie się, że głównym celem autorek jest rozwój mowy dzieci. W przemyślany i przede wszystkim profesjonalny i skuteczny sposób Marta Galewska-Kustra i Joanna Kłos dbają o prawidłowy rozwój mowy najmłodszych. I te zestawy temu sprzyjają, ponieważ angażują do zabawy rodzica. A wspólny czas to rozmowy, które wspierają rozwój dziecka i budują bliskość.


Zestawy są zapakowane w kompaktowy boks z tektury. Mają sznureczek, dzięki czemu możecie je wygodnie transportować i przechowywać. Puzzle i gra to w 100% polskie produkty.

Nowe zabawki z Puciem:

[product id="19895, 19894"]

Poznaj serię książeczek o Puciu i Misi:

[product id="15054, 16498, 16499, 17362, 17090, 17091, 17352, 17353"]

Polecamy najnowsze części książeczek o Puciu:

Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia oraz Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki  Z pomocą Pucia pożegnanie z pieluszką będzie o wiele prostsze, a udział w przygotowaniu posiłków otworzy na nowe doznania smakowe.

 

 [product id="22955, 22954"]   

 


Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium