Nowości SIERPIEŃ 2020 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości SIERPIEŃ 2020

Przedstawiamy najgorętsze tytuły sierpnia. 


 

Najnowsza książka Eline Snel, autorki „Uważności i spokoju żabki” i „Mojej supermocy”, tym razem dla rodziców dzieci od 18 miesięcy do 4 lat. Z nagraniami dla rodziców i ich maluchów.

[product id="21172"] 

 

Kiedy rodzina Emmy przychodzi w odwiedziny, dziewczynka zawsze jest przez wszystkich przytulana i obsypywana pocałunkami. Naprawdę za tym nie przepada!

[product id="21084"] 

Młodych fanów motoryzacji zapraszamny do śledzenia dokonań nietypowych budowniczych i kibicowania im.

[product id="21355"] 

Wszystkie popielice przygotowują się do zimowego snu. Ale mała popielica w ogóle nie jest zmęczona! Co robić, przecież zaraz wszyscy wokół będą spać?

[product id="21387"] 

Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autorka z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom – najczęściej tym mniej doświadczonym – sprawiają trudność: Kolejny, trzeci tom o jakże ważnej zarówno dla dzieci jak i rodziców - adaptacji przedszkolnej.

[product id="21413"] 

Pink to mały stwór, który wciąż rośnie. Jest trochę nieśmiały...
... i nie zawsze pewien, czy to, co myśli i czuje, jest dobre. Boi się swoich słabych stron, bo jeszcze nie wie, że powinien je zaakceptować. Zastanawia się, czy jest tak samo ważny jak inni. Obserwuje siebie i stara się ze sobą zaprzyjaźnić.

[product id="21415"] 

Tym razem wspaniała seria powiększyła się o dwa tytuły: pierwszy zaprasza do kolorowego i pasjonującego świata ptaków, a z drugiego dowiemy się co w trawie piszczy dniem i nocą.

[product id="21382, 21383"] 

Wsiąść do pociągu – i to nie byle jakiego! Trójwymiarowa wyprawa przez historię kolei. Rozłóżcie całą książkę, by uzyskać długą na blisko dwa metry panoramę: są tu dworce, semafory, wiadukty i dymiące kominy parowozów. Zawiadowca już macha chorągiewką. Proszę wsiadać, drzwi zamykać! Ooodjazd!

[product id="20995"] 

Bohaterką tej niezwykłej książki jest mała Zosia, która przeżywa różne emocje: złość, smutek, dumę, nieśmiałość, strach, radość, zazdrość… Ta interaktywna historia została wymyślona przez pedagożkę i terapeutkę. 

[product id="21393"] 

Ten fantastyczny zeszyt pełen ćwiczeń, zabaw, wesołych pomysłów i naklejek pomoże dziewczynkom i chłopcom poznawać, rozumieć i oswajać różne emocje: złość, smutek, dumę, nieśmiałość, strach, radość, zazdrość…

[product id="21414"] 

Poznaj nowości znanej i cenionej nie tylko przez dzieci serii 'Czytam sobie':

 

Poziom 1 „Składam Słowa”

[product id="21404, 21403"] 

Poziom 2 - Świat dłuższych zdań oraz dialogów

[product id="21406, 21405"] 

Poziom 3 „Połykam Strony”

[product id="21408, 21407"] 

 

Szósty tom serii „Świat dla Dociekliwych”. Fascynujący przewodnik po Wietnamie – krainie smoków i myszojeleni, pól ryżowych i pływających wiosek. Wielu Wietnamczyków od lat żyje w Polsce. Czas, byśmy i my poznali ich niezwykłą ojczyznę. A więc w drogę!

[product id="20999"] 

Nowa książka autorki bestsellerowych książek psychologicznych, które przeczytało już 1,5 miliona ludzi. 

Ile to już razy powtarzałeś, że chciałbyś być bardziej pewny siebie? To życzenie samo się nie spełni. Bo nic się nie zmieni bez twojego udziału!

[product id="21409"]  

Świat opanowuje epidemia problemów psychicznych - zestresowania, wypalenia, depresji... By im zapobiec, trzeba zrozumieć, co się naprawdę czuje, nazwać własne emocje, pozwolić sobie je odczuwać i nauczyć się na nowo z nimi żyć.

[product id="21388"]  

Na Waszą prośbę uzupełniamy serię świetnych i pięknie ilustrowanych książek
z Anglii. Zobaczcie, kto dołączył do grona sław!

Ilość jak zwykle mocno limitowana, warto się pospieszyć!

[product search="Little People, Big Dreams" limit="40" slider="true" onlyAvailable="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium