Książki dla ojców, partnerów, chłopaków

0
Książki dla ojców, partnerów, chłopaków

 

"Główną siłą i motywacją do praktykowania ojcostwa są same dzieci: ich bezwarunkowa miłość i nieograniczone zaufanie popycha nas do rozwijania własnych umiejętności w tej dziedzinie. Ale szczególne wyzwanie współczesnych mężczyzn nie ogranicza się tylko do zdefiniowania na nowo roli ojca. Wymaga ono także znalezienia swojego miejsca w związku, w którym władza i odpowiedzialność rozkładają się po równi między kobietę i mężczyznę, zaś relacje zostają szczególnie mocno określone przez kobiece wartości."

Fragment książki Jespera Juul’a “Być mężem i ojcem”

 

 

Dla dorosłych

  

Cud rodzicielstwa - Nie jest typowym poradnikiem – nie ma w nim rad. Są tu raczej słowa, w które warto się wsłuchać (to trudniejsze niż zrobienie czegoś według instrukcji), by uświadomić sobie, co jest ważne w byciu człowiekiem i rodzicem.

 

 [product id="22002"] 

Jak zrozumieć się w rodzinie - Zamiast udawać, oczekiwać, robić uniki - lepiej nauczyć się mówić jasno o swoich uczuciach i potrzebach. Ważne, by umieć je również dostrzegać u innych.

[product id="20772"] 

Być mężem i ojcem - Dzisiejszy mąż to z jednej strony równorzędny partner, z drugiej zaś głowa rodziny, której zadaniem jest zarabianie pieniędzy. Jak się w tym nie pogubić i odnaleźć swój złoty środek? Z pomocą przychodzi Jesper Juul.

[product id="15052"]

Być razem - Jesper Juul przekonuje, że najlepsze, co możemy robić dla swoich dzieci, to nieustannie dbać o więź z partnerem.

[product id="15081"] 

Mój ojciec, mój przyjaciel - Poruszająca historia rodziny, pokazująca, jak ważna w życiu człowieka jest głęboka potrzeba posiadania kochającego ojca.

[product id="15640"] 

Rodzic jako przywódca stada - Stań się dla dzieci mądrym liderem i weź odpowiedzialność za relacje w swojej rodzinie.

[product id="15118"] 

Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji... - Kiedy ludzie są w swoim Żywiole, czują się prawdziwie sobą, są szczęśliwi i dochodzą do największych osiągnięć.

[product id="20543"] 

Wychowując Kaina. Jak zatroszczyć się o emocjonalne życie chłopców - Poradnik dla rodziców chłopców, którzy pragną pomóc swojemu synowi stać się świadomym i mądrym mężczyzną.

[product id="15885"] 

Wychowywanie chłopców - Przełomowy poradnik dla rodziców chłopców, który już na zawsze zmieni na lepsze sposób, w jaki rodzice i nauczyciele postrzegają chłopców.

[product id="17833"] 

Jak wychowywać chłopca. Potęga relacji w kształtowaniu dobrych ludzi - W czasach, gdy wielu chłopców przeżywa kryzys, bardzo potrzebujemy przewodnika, aby pomóc im wyrosnąć na silnych i empatycznych mężczyzn.

[product id="21253"] 

Supertata. Czyli wszystko, co musisz wiedzieć na temat ciąży, porodu i pierwszego roku we troje - Praktyczne przesłanie od ojców dla ojców. Nie możesz się już doczekać swojej nowej, ekscytującej roli najlepszego ojca na świecie? Ta książka pokaże ci, jak zbudować serdeczną i stabilną więź z dzieckiem.

[product id="16390"]  

Jestem tatą! - Bestsellerowy poradnik dla przyszłych ojców, który w przystępny sposób opowiada o byciu tatą i pomaga wejść w tą nową rolę.

[product id="16919"] 

 

Chłopaki górą

 

Seria Niegrzeczne Książeczki wydawnictwa Natuli:

Razem z Antkiem i jego rodziną opowiadamy małym czytelnikom historie, które w bezpretensjonalny sposób rozprawiają się z mitem grzeczności i posłuszeństwa. Antek jest spontaniczny, czasem się złości, innym razem próbuje poradzić sobie ze smutkiem lub rozczarowaniem. Uczy się również bronić własnych granic, mówić „nie” i odkrywać, jak ciekawy i różnorodny potrafi być świat. 

 

 

 

 [product id="22763"] 

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też -  Ty też jesteś unikalny, wiesz? Każdy z nas jest. Takiego drugiego Ciebie nie ma nigdzie na świecie. Dlatego jesteś jedyny i niepowtarzalny. Co nie znaczy, że idealny. Masz zalety i wady. Każdy z nas je ma. To one nas budują. One sprawiają, że jesteśmy wartościowi tacy, jacy jesteśmy. 

[product id="21415"] 

Mój tato tańczy - Niezwykła opowieść o relacji córki i ojca. Odkryj z dzieckiem jak radzić sobie z emocjami poprzez ruch, zabawę, dystans i poczucie humoru.

 

  [product id="22646"]

Mój cień jest różowy - Ta inspirowana prawdziwą historią synka autora opowieść poruszyła już miliony ludzi na całym świecie. I cały czas wzrusza. W dzieciach budzi odwagę, a w dorosłych – pragnienie bycia lepszym rodzicem.

Książka w duchu wychowania w otwartości.

 

 [product id="22334"]

Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie - Dzięki tym wiadomościom i radom przygotujesz się na czekające cię fascynujące zmiany i nic cię nie zaskoczy.

 

[product id="19856"]  

Ciało - śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu - Dojrzewasz… i dobra wiadomość dla ciebie jest taka: nie jesteś w tym sam! Wyobraź sobie, że razem z tobą 300 milionów chłopców przechodzi przez to samo, ale każdy z was robi to we własnym tempie, na własny, wyjątkowy sposób. Bez względu na to, jak dojrzewanie będzie przebiegać u ciebie, pamiętaj: robisz to dobrze!

[product id="20419"]

Kacper dorasta - Ciepła i pięknie ilustrowana książka dla chłopców o dojrzewaniu. Odpowiada na pytania, które przyszli nastolatkowie chcieliby zadać swoim rodzicom, lekarzom i nauczycielom.

 

[product id="15020"]

Wielka księga siusiaków - Wszystko, co chłopcy powinni wiedzieć na temat swoich, i nie tylko swoich, penisów.

 

[product id="15064"]

Jak tata pokazał mi wszechświat - Przepełniona łagodnym humorem książka o świecie widzianym z perspektywy dorosłych i dzieci. Tata małego Ulfa zapragnął bowiem odsłonić przed chłopcem tajemnice kosmosu...

 

[product id="15053"]

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi - Te biografie zainspirują dzieci, dodadzą im wiary we własne możliwości oraz udowodnią, że bycie wyjątkowym to jedynie kwestia wyboru.

 

[product id="15287"]

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi 2 - Kontynuacja bestsellera „Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi” – książki stanowiącej zbiór inspirujących opowieści o wspaniałych mężczyznach służących za wzór chłopcom, którzy chcą wyrastać ponad przeciętność.

[product id="19768"]

Historie dla dziewczyn i chłopców, którzy chcą uratować świat - Każda z osób opisanych w książce, w pewnym momencie swego życia dostrzegła, jak człowiek niszczy środowisko, i zrozumiała, że należy uczynić wszystko, aby ratować świat.

Siedemnaścioro bohaterów przedstawionych w szesnastu opowieściach, które niosą niezwykle ważne przesłanie: nigdy nie jest się zbyt małym, żeby móc zmieniać świat.

[product id="21878"]

Igor i lalki - Kolejna autorska książka obrazkowa Pii Lindenbaum o przełamywaniu stereotypów i przekraczaniu granic – tych wewnętrznych i tych narzuconych. Książka dla wszystkich, którzy buntują się przeciw jedynie różowym dziewczynkom i jedynie niebieskim chłopcom.

[product id="16038"]

Mali WIELCY - "Mali WIELCY" to bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! 

 

[product id="21816, 22258, 22257"] 

Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców - Autorzy jedynie zamienili postaciom płeć. Może nie wydawać się to wielką zmianą, ale będziesz oszołomiony światem, jaki się dzięki temu odsłonił – i bohaterami, których odkryjesz.

[product id="22013"]

Opowiedz coś strasznego, Albercie - Słynny Albert, ulubieniec przedszkolaków dostał pracę! Cały wieczór będzie nianią!

 

[product category_id="471" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

 

Nastolatki Edukacja Rozwój osobisty 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium