Bestsellery księgarni Natuli 2020

0
Bestsellery księgarni Natuli 2020

 

Najchętniej kupowane przez Was książki w księgarni Natuli w roku 2020.

 

 

DLA RODZICÓW

 

Cud rodzicielstwa - Nie jest typowym poradnikiem – nie ma w nim rad. Są tu raczej słowa, w które warto się wsłuchać (to trudniejsze niż zrobienie czegoś według instrukcji), by uświadomić sobie, co jest ważne w byciu człowiekiem i rodzicem.

 

[product id="22002"] 

 

Uwaga! Złość - Lektura obowiązkowa, błyskotliwie merytoryczna i niezwykle wyzwalająca. Pokazuje, że nie da się żyć bez złości, a nawet nie warto do tego dążyć. Można ją natomiast zrozumieć.

 

Przeczytaj fragment

 

[product id="22030"] 

 

Jak zrozumieć małe dziecko  - Przewodnik dla tych, którzy nie ufają "niezawodnym metodom" i "instrukcjom obsługi", ale pragną nauczyć się rozpoznawać i prawidłowo reagować na prawdziwe potrzeby swojego dziecka.

[product id="18107"] 

 

Jak zrozumieć się w rodzinie - Zamiast udawać, oczekiwać, robić uniki - lepiej nauczyć się mówić jasno o swoich uczuciach i potrzebach. Ważne, by umieć je również dostrzegać u innych.

[product id="20772"] 

 

Rozwój seksualny dzieci - Książka, która pomoże Ci świadomie wspierać kształtującą się seksualność dziecka. Na nas, rodzicach, spoczywa odpowiedzialność za kształtowanie seksualności naszego dziecka. Nie zostawiajmy tego instytucjom, internetowi, kolegom czy samym dzieciom.

[product id="15021"] 

 

Cesarskie cięcie i poród po cięciu cesarskim - Dzień pojawienia się dziecka jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety - niezależnie czy rodzi naturalnie, przez cesarskie cięcie, czy staje się mamą adopcyjną. 

[product id="20318"] 

 

Karmienie piersią - Przyjęcie tego co proponuje autorka — wiary w siebie, w mądrość swojego ciała oraz w wewnętrzną siłę otworzy drogę do zrealizowania własnych, niezależnych celów i podjęcia właściwych wyborów. W tym o długości karmienia piersią.

[product id="15022"] 

 

Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko - Książka pozwoli ci spojrzeć na stresujące wydarzenia z zupełnie innej perspektywy.

[product id="15041"] 

 

 

Jak nie krzyczeć na swoje dziecko - Pełen praktycznych rad i wskazówek przewodnik, który pomoże ci zostać spokojniejszym, szczęśliwszym rodzicem spokojniejszych, szczęśliwszych dzieci.

[product id="21773"]

 

Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną - Poradnik dla rodziców, który podpowiada, jak w mądry sposób motywować dzieci do osiągania celów. Odrzuca nagrody i kary, a w zamian proponuje rozwijanie u dzieci motywacji wewnętrznej,czyli chęci podejmowania czynności z własnej, nieprzymuszonej woli.

[product id="15045"]

 

Być mężem i ojcem - Dzisiejszy mąż to z jednej strony równorzędny partner, z drugiej zaś głowa rodziny, której zadaniem jest zarabianie pieniędzy. Jak się w tym nie pogubić i odnaleźć swój złoty środek? Z pomocą przychodzi Jesper Juul.

[product id="15052"]

 

DLA DZIECI

 

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też -  Ty też jesteś unikalny, wiesz? Każdy z nas jest. Takiego drugiego Ciebie nie ma nigdzie na świecie. Dlatego jesteś jedyny i niepowtarzalny. Co nie znaczy, że idealny. Masz zalety i wady. Każdy z nas je ma. To one nas budują. One sprawiają, że jesteśmy wartościowi tacy, jacy jesteśmy. 

[product id="21415"] 

 

Uważność małej żabki. Ćwiczenia uważności dla rodziców i ich maluchów - Ta książka uczy rodziców i dzieci świadomości ich emocji i praktyki uważności. Uczy trudnej sztuki bycia uważnym rodzicem i proponuje ćwiczenia takie jak masaże i zabawy z najmłodszymi.

[product id="21172"] 

 

Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci - Zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu, wraz z instrukcją przeprowadzania relaksacji i propozycjami ich modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb.  Przy dłuższym stosowaniu wzmocnią koncentrację uwagi, rozwiną wyobraźnię, zredukują lęki i poprawią relacje w grupie i w domu.

 

[product id="20515"]   

 

Dzień czekolady - Opowieść o lękach, marzeniach, tęsknocie, a przede wszystkim - o miłości. Opowieść o czasie, który wszystko zmienia.

 

[product id="19939"] 

 

Niezłe ziółko - To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego, co jest prawdziwym dziecięcym skarbem ‒ wiary w siebie i szacunku dla innych.

 

[product id="15853"] 

 

Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie oraz Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie - Książki, które warto kupić swoim dojrzewającym dzieciom.

 

 

[product id="19856, 19857"] 

 

Self-regulation opowieści dla dzieci o tym jak działać gdy emocje biorą górę - Naucz swoje dziecko, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach! Razem z Kubą i Leną, poznajcie proste sposoby na opanowanie się, gdy emocje biorą górę.

 

[product id="17499"]  

 

Co robić, gdy się złościsz. Techniki zarządzania złością oraz Co robić, gdy się martwisz - Książki, które uczą dzieci radzenia sobie z emocjami.

 

[product id="17141, 17498"] 

 

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych - Bajki-pomagajki to niezwykłe historie, które wspierają i dają poczucie bezpieczeństwa, zawierają wiele praktycznych wskazówek, opowiadają mądrze o świecie dziecięcych emocji i konkretnych problemach, z którymi dzieci się borykają.

 

[product id="15034"] 

 

Porozumienie bez przemocy

 

Moje kompetentne dziecko

 

Rozwój dziecka książka

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium