Akcja adaptacja!

0
Akcja adaptacja!

   

 

 

 

 

 

Zobacz serię edukacyjną wydawnictwa Natuli

 

Nowa szkoła – Pokazuje, jak wiele w systemie edukacji zależy od nauczycieli i rodziców. Ta książka może stać się inspiracją do zmian, na które czekają nasze dzieci!

[product id="17423"]  

Kiedy szkoła jest problemem – Po przeczytaniu tej książki rodzice poczują ulgę – to dziecko, a nie prace domowe, korepetycje i klasówki, powinny stać na pierwszym miejscu.

[product id="18334"]  

 

Dla przedszkolaków

 

Polecamy pakiety:

 

[product id="22950, 22951, 22952"]  

 

Feluś i Gucio idą do przedszkola – Jeśli zbliża się moment, w którym i Wasze dziecko pójdzie do przedszkola, ta książeczka pomoże całej rodzinie oswoić się z nową sytuacją. Ciepłe i pogodne ilustracje pokazujące wnętrze przedszkola i wybrane chwile z przebiegu dnia zachęcą do radosnego wyczekiwania, a wspólne czytanie stanie się pretekstem do rozmów. Dzięki temu Wasze dziecko będzie spokojniejsze i z radością powita nowych kolegów.

 

[product id="16501"]  

Uważność i spokój żabki – Nadmiar bodźców wpływa negatywnie na samopoczucie każdego z nas, jednak najbardziej jego konsekwencje możemy zaobserwować u najmłodszych. Uważność i spokój żabki to poradnik, który prezentuje metodę uważności dostosowaną do potrzeb dzieci. Dzięki prostym ćwiczeniom mogą one nauczyć się spokoju i świadomego reagowania.

[product id="15065"]  

Basia. Wielka księga przedszkola
– 
Kiedy Basia pierwszy raz szła do przedszkola, trochę się cieszyła, a trochę bała. Chciała być duża, jak Janek, ale nie wiedziała, jak jej będzie w nowym miejscu. Każdego dnia wydarza się coś nowego. I tak razem Basia i jej przedszkolni przyjaciele przeżywają cały przedszkolny rok!

[product id="20582"]  

 

 

Dla uczniów

 

Self-Regulation. Szkolne wyzwania – Poznaj historie, które mogą się przytrafić każdemu dziecku w wieku wczesnoszkolnym, jego rodzeństwu i opiekunom. Opowiadają o powszechnych trudnościach takich jak: organizacja zdalnej nauki w czasie pandemii, odreagowywanie emocji po powrocie ze szkoły, niska samoocena i niechęć do odrabiania prac domowych, dokuczanie ze strony rówieśników, silne emocje i zmiana zachowania związana z graniem w gry komputerowe.

[product id="21836"]  

Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie – Książki o Mattisie i Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

[product id="15945"]  

Powiedz „nie” szkolnym dręczycielom – „Pamiętajcie, że nie jesteście bezsilni wobec dręczycieli i zawsze możecie szukać pomocy!”. Problem przemocy w szkołach narasta. Czym jest przemoc szkolna? Po czym poznać, że ktoś padł jej ofiarą? Rozpoznać szkolną przemoc to jedno, ale co zrobić, żeby ją powstrzymać? Wraz z książką dzieci i ich rodzice poznają różne sytuacje, w których następuje przemoc, i wspólnie uczą się radzić sobie ze szkolnymi dręczycielami.

[product id="18117"]  

 

 

Dla rodziców przedszkolaków

 

Jak zrozumieć małe dziecko – To przewodnik dla tych, którzy nie ufają "niezawodnym metodom" i "instrukcjom obsługi", ale pragną nauczyć się rozpoznawać i prawidłowo reagować na prawdziwe potrzeby swojego dziecka. To książka, w której 7 matek, zawodowo związanych z rozwojem dziecka, wspiera inne matki i ojców w ich drodze do świadomego i odpowiedzialnego rodzicielstwa.

[product id="18107"]  

Akcja adaptacja – Książka Agnieszki Stein, która pomoże ci wesprzeć dziecko w procesie łagodnej adaptacji do przedszkola. Zawiera odpowiedzi na najczęstsze pytania dorosłych związane z wyborem odpowiedniej placówki czy radzeniem sobie z emocjami, nie tylko w pierwszych tygodniach przyzwyczajania się do nowego etapu życia rodziny. 

[product id="17069"]  

 

 

Dla rodziców uczniów

 

Samoregulacja w szkole. Spokój, koncentracja i nauka – To poradnik dla nauczycieli, pedagogów i rodziców, którzy pragną zapewnić dzieciom optymalny rozwój i nauczyć je pozostawania w żywym kontakcie ze swoimi uczuciami i potrzebami.

[product id="16293"]  

Jak nie zgubić dziecka w sieci. Rozwój, edukacja i bezpieczeństwo w cyfrowym świecie – Czy zabraniać dziecku grać w gry komputerowe? Czy ograniczać czas ekranowy? Jakie pułapki czyhają na dziecko w internecie? Książka dostarczy wiedzy o zaletach i wadach nowych technologii oraz praktycznych rozwiązań, dzięki którym ograniczycie zagrożenia związane z internetem i uczynicie cyfrowy świat sprzymierzeńcem w procesie efektywnej edukacji i rozwoju swoich dzieci.

[product id="22798"]  

 

Lektury szkolne Edukacja

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium