Gry dla dzieci na święta. 3 tytuły, które warto znać

0
Gry dla dzieci na święta. 3 tytuły, które warto znać

Wybraliśmy dla was listę świątecznych pewniaków dla dzieci w różnym wieku, przetestowanych przez krewnych, znajomych, sąsiadów i listonosza. Oto najlepsze gry dla dzieci na święta.

Powinniśmy napisać, że nie ma lepszego prezentu pod choinkę niż gry planszowe dla dzieci, ale tak naprawdę uważamy, że gry są zaraz po książkach w prezentowym rankingu. Wspólna rozgrywka z rodziną lub przyjaciółmi od razu wprowadzi was w świąteczny nastrój. Przed wami prezenty idealne!

     Propozycja świąteczna od Natuli     

[product id="24922"] 

Książki świąteczne dla dzieci Gry i zabawki Literatura dla dorosłych

Gry świąteczne – Pytaki

Największy hit w Natuli. Polska gra rodzinna, nastawiona na integrację, a nie rywalizację. Dzięki niej możesz poznać pragnienia i marzenia swoich bliskich. 

Gra wspiera komunikację w rodzinie, umiejętność słuchania i empatię. Mogą w nią grać już czterolatki, ale jest atrakcyjna także dla dorosłych. Każda rozgrywka jest inna, w zależności od pytań, które wylosujesz i od odpowiedzi, jakich udzielisz. 

Gra ma proste, intuicyjne zasady. Polega na losowaniu pytaków, czyli żetonów, odpowiadaniu na wylosowane pytania lub wykonywaniu zadań. Pytania odnoszą się do różnych dziedzin życia. Refleksyjne słuchanie odpowiedzi innych graczy zapewnia wiele korzyści.

 

[product id="17434"]

 

Świąteczne gry na Boże Narodzenie – seria Loteryjka

Gry z serii „Loteryjka” polegają na wyszukiwaniu szczegółów oraz jak najszybszym przyporządkowaniu znajdującego się na żetonie obrazka do odpowiedniego miejsca na planszy. Dzięki różnym, opisanym w instrukcji wariantom gry, poziom trudności można dobrać do wieku i liczby graczy.

Trwałe elementy, wykonane z grubej tektury, sprawdzą się już dla dwulatków, a zabawa w dopasowanie kolorowych żetonów do dużych ilustracji na planszach dostarczy maluchom wiele radości, ćwicząc przy tym ich motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów. Wszystkie elementy gry zostały wyprodukowane w Polsce i są bezpieczne dla najmłodszych.

 

[product id="17181, 17182, 17179"]

 

Detektyw Pozytywka na tropie

Pomóż detektywowi Pozytywce odnaleźć ukryte przedmioty. Wykaż się dobrą pamięcią i umiejętnością podejmowania ryzyka. I unikaj pana Mietka – przegoni każdego, kto napatoczy mu się pod miotłę! 

Proste zasady gry! 49 płytek rozkładasz na stole obrazkami do dołu. Na płytkach znajdują się przedmioty, których będziemy szukać podczas gry oraz bohaterowie z serii książek Grzegorza Kasdepke: detektyw Pozytywka, Martwiak i pan Mietek. Twoim zadaniem jest odkrywanie kolejnych płytek w celu zdobycia jak największej ich liczby. Zasady zdobywania płytek są proste: np. płytka z rowerem ma wartość 3, oznacza to, że musisz odkryć trzy takie płytki, aby je zdobyć. Łatwiej będzie o lupę, ponieważ ma wartość 2 – musisz więc odkryć dwie takie płytki. 

Uwaga! Jeśli odkryjesz płytkę z Martwiakiem lub panem Mietkiem, nie zdobędziesz żadnej płytki i będziesz musiał zakończyć swoją kolejkę! Gotowi do gry? Wesołych Świąt!

[product id="17196"]

Gry drewniane

Drewniane gry łączą w sobie ekologiczny styl życia z nauką i zabawą. Gry wykonane z drewna, w zależności od umożliwiają naukę poprzez zabawę, ćwiczą zręczność, koordynację ruchową i wspierają motorykę małą - to ich najważniejsze.

[product id="24932, 22484, 20456"]

 

Gry planszowe

Gry planszowe są niezwykle wartościowe dla dziecka, ponieważ uczą analizy, logicznego myślenia i przetwarzania informacji w szybkim czasie. 

[product id="24929, 24936, 23880"]

 

Gry mówione

Gry mówione uczą dziecko szybkich reakcji na słowa i gesty innych graczy, skupiają uwagę i pobudzają wyobraźnię oraz mózg do logicznego myślenia. Mogą też służyć do nauki języków obcych albo do nauki mówienia, w przypadku maluszków.

[product id="24933, 20502, 22867"]

Memory

Gry wspierające i rozwijające pamięć dziecka.

[product id="24187, 24397, 20448"]

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 24390, 24392, 23591, 23455, 23692, 24390, 24392, " slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296, 24392"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium