Mamo, jesteś ważna – najpiękniejsze książki dla mam

0
Mamo, jesteś ważna – najpiękniejsze książki dla mam

 

Mamo! Te książki wybraliśmy z myślą o Tobie!

 


 


Od Wydawnictwa Natuli

 

Pielęgnacja naturalna – Harmonijna i pełna szacunku pielęgnacja ciała to jeden z filarów holistycznego dbania o zdrowie. Oto kompendium wiedzy o sposobach na naturalne, świadome i pełne szacunku wspieranie własnego zdrowia oraz dobrostanu.

[product id="21799"] 

Pielęgnacja duszy i ciała

 

Ciało kobiety, mądrość kobiety  Ekscytująca podróż przez kobiecość w wymiarze fizycznym i duchowym. Książka, która na zawsze zmieni twoje życie, sprawiając, że inaczej spojrzysz na swoje ciało i zrozumiesz zachodzące w nim procesy, a także poczujesz przepływającą przez ciebie energię oraz odmienisz swoje relacje z samą sobą i ze swoim otoczeniem. Jesteś całością: ty, twoje ciało, twój duch. Poznaj siebie i zadbaj o swoje zdrowie.

[product id="21844"] 


Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie
 Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości. 

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie.

[product id="22391"] Biegnąca z wilkami  Nowy leksykon kobiecej psychiki.

Jaka jest kobieta? Jaka jest jej natura, pierwotne instynkty? Czym kieruje się w życiu? Kim by była, gdyby świat nie starałby się jej na siłę „ucywilizować”? Clarissa Estes odpowiada na te i inne pytania w dziele swojego życia pod tytułem „Biegnąca z wilkami”, które pisała przez ponad dwie dekady.

[product id="22406"] 

Kobieta w wewnętrznej podróży  Ta książka zabierze cię w metaforyczną podróż. Może najważniejszą, jaką odbędziesz w życiu. Będzie to bowiem podróż rozwojowa do lepszej, bardziej świadomej przyszłości, na której końcu czekać będzie Twoje nowe JA.

[product id="21630"] 

Jak być silną i wysoko wrażliwą. Kiedy kobieta czuje za mocno  Niezwykle empatyczny poradnik dla kobiet, w którym spotykają się dwie kultowe książki: „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes i „Wysoko wrażliwi” dr Elaine Aron. Dzięki temu poradnikowi zrozumiesz, że nie jesteś sama, i dowiesz się, jak po kobiecemu radzić sobie z wysoką wrażliwością. 

[product id="22273"] 

Dotknij poczuj zobacz fenomen relacji człowieka z naturą  Ukojenie, jakie daje natura, jest nie do przecenienia.
Pozwólmy jej na to.

Żyjemy w miastach zalanych betonem, otoczeni ekranami, nieustannie podłączeni do sieci. Stopniowo tracimy umiejętność korzystania z dobroci natury. Nie wszystko jednak stracone. Okazuje się, że naszej więzi z przyrodą nie zniszczyły negatywne zjawiska i ciągle jest niezwykle silna.

[product id="22045"] 

 

Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne  Decyduj o tym, czego chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. To twoje życie, twoje decyzje i twoje marzenia. Jeśli ciągle będziesz spełniać cudze oczekiwania, nigdy nie poczujesz prawdziwej radości życia. Pieprzyć to, co myślą inni. Zacznij żyć dla siebie!

[product id="20449"] 

Lody na śniadanie  Ośmiel się marzyć, śmiać do utraty tchu i tańczyć w sklepowych alejkach. Pamiętaj o terminowym płaceniu rachunków, ale miej też odwagę wykrzyczeć, kiedy coś jest naprawdę super. Odkryj na nowo, jak to jest być dumną ze swoich obsesji, jak ważna jest przygoda, dlaczego sen to luksus, na który powinnaś sobie pozwolić, i jak, do cholery, zwolnić.

[product id="21770"] 

Potęga niedoskonałości  Czy zaakceptowanie własnej niedoskonałości, niepełności i przemijania może być kluczem do spokojnego życia i szczęścia? Ta książka uczy nas, jak życie, które być może niedoskonałe, może być spełniające i pełne harmonii.

[product id="20376"] 

 

Mówili, że jestem zbyt wrażliwa  Rozwinięta wrażliwość może być darem, jeśli tylko pozwolisz jej dojść do głosu. Poznaj więc wszystkie strategie pozwalające jak najlepiej z nią żyć, a będziesz cieszyć się jej owocami we wszystkich kolorach tęczy! Książka polecana dla wysoko wrażliwych osób!

[product id="20213"] 

Seks

 

Biblia waginy Tyle ważnych pytań, a wokół mnóstwo niesprawdzonych informacji. Ginekolożka położniczka obnaża mity i podaje fakty poparte najnowszymi badaniami naukowymi na temat kobiecej anatomii, zdrowia i seksualności. W dzisiejszych czasach, gdy króluje klikalność, pseudonauka i rekomendacje influencerów, łatwo stracić orientację. Porady ze stron internetowych, sugestie życzliwych znajomych i niedoinformowanych partnerów czy nawet zalecenia przedstawicieli świata medycznego potrafią się wykluczać. Jak oddzielić prawdę od bzdur?

[product id="20881"] 

Sztuka kobiecości  Zbiór rozmów dziennikarki Anety Borowiec z seksuolożką i ginekolożką dr Beatą Wróbel. Książka z jednej strony z pewną dozą poczucia humoru z drugiej z pełną powagą opowiada o tym wszystkim, co się na kobiecość składa.

[product id="20343"] 

Kobieca ejakulacja i punkt G  Deborah Sundahl w swojej książce omawia psychiczne i fizyczne czynniki wiodące do satysfakcji ze współżycia. W oparciu o badania naukowe, ilustracje anatomiczne i relacje historyczne pokazuje nie tylko, jak osiągnąć kobiecą ejakulację, ale także w pełni doświadczyć własnej seksualności.

[product id="22645"] 

Relax

 

[product id="21776, 22407"] 

 

Rozwój osobisty WEGE Literatura dla dorosłych 

 

Polecamy Pakiety książek

[product id="21950, 22673, 21949, 21951"] 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium