Hity książkowe Festiwalu Wibracje

0
Hity książkowe Festiwalu Wibracje

 

Dziękujemy, że byliście tam z nami. Napełniliście nas dobrą energią i wykupiliście wszystkie nasze książki ♥ Te których nie zdążyliście złapać, czekają na Was na natuli.pl

 

Książki dla dorosłych

   

 

 

Nowość od NATULI dzieci są ważne – Życie seksualne rodziców – Zosia i Dawid Rzepeccy

Nie sposób nie zacząć od najnowszej książki wydanej przez NATULI dzieci są ważne. Mowa o Życiu seksualnym rodziców autorstwa Zosi i Dawida Rzepeckich – terapeutów, zajmujących się związkami i ich intymnych rozwojem, a prywatnie partnerów. W rozmowie z Natalią Fiedorczuk udowadniają, że po narodzinach dziecka nie powinniśmy rezygnować z partnerstwa, bliskości i intymności. Swoją książkę o seksualności dedykują wszystkim parom, które – w natłoku codziennych spraw i trosk – zapominają o tym, jak ważne jest pielęgnowanie miłości. Gorąco polecamy!

 [product id="22734"] 

 

Cud rodzicielstwa – Nie jest typowym poradnikiem – nie ma w nim rad. Są tu raczej słowa, w które warto się wsłuchać (to trudniejsze niż zrobienie czegoś według instrukcji), by uświadomić sobie, co jest ważne w byciu człowiekiem i rodzicem. Żeby ujrzeć własne dziecko w całej jego istocie, pięknie i potencjale, zobaczmy również to niewinne, dobre i mądre dziecko w sobie.

[product id="22002"]  

 

 

 

Pozostałe książki od NATULI dzieci są ważne

 

Seria rodzicielska

[product id="20772, 22030, 18107"]

[product id="15024, 15021, 20318"]

[product id="15022, 16842"]

 

Seria edukacyjna

[product id="17423, 18334"]

 

Seria holistyczna

[product id="21799"]

 

Inne hity dla dorosłych

 

Czując. Rozmowy o emocjach  – Ważne jest, żeby mieć taką przestrzeń w głowie, w której można myśleć o tym, co się czuje. Jesteśmy pełni silnych emocji. Złość, zazdrość, strach – dzięki nim trwamy jako gatunek. Dziś je tłumimy, wymusza to na nas kultura. A one i tak dochodzą do głosu w implozjach lub eksplozjach.

[product id="17873"]

Kod emocji. Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością  – Doktor Bradley Nelson opracował metodę uwalniania zablokowanych emocji. Jej rezultaty są nadzwyczajne. Ta książka to wstęp do medycyny XXI wieku. Bezcenna dla lekarzy i terapeutów. Co najważniejsze – przedstawioną w niej metodę każdy może stosować samodzielnie.

[product id="21643"]

Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość  – „Bez medytacji nie znasz sekretów życia, znasz tylko powierzchnię życia”. – OSHO
Poznaj praktyczny kurs, dzięki któremu w 21 dni opanujesz proste techniki medytacyjne i ćwiczenia rozwijające świadomość. 

[product id="21544"]

 

Uniesienie spódnicy  – Seksualne doświadczenia i kobieca moc. Czy opowiedziała Ci o tym matka albo przyjaciółka? TA KSIĄŻKA JEST PRZEŁOMEM W MÓWIENIU O KOBIECEJ SEKSUALNOŚCI!

[product id="22800"]

 

Ciało kobiety, mądrość kobiety – Ekscytująca podróż przez kobiecość w wymiarze fizycznym i duchowym. Książka, która na zawsze zmieni twoje życie, sprawiając, że inaczej spojrzysz na swoje ciało i zrozumiesz zachodzące w nim procesy, a także poczujesz przepływającą przez ciebie energię oraz odmienisz swoje relacje z samą sobą i ze swoim otoczeniem. Jesteś całością: ty, twoje ciało, twój duch. Poznaj siebie i zadbaj o swoje zdrowie.

[product id="21844"]

  

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie – Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości.
Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości.

[product id="22391"] 

 

Książki dla dzieci 

 

 

  

Seria Niegrzeczne książeczki – Czy są tu rodzice niegrzecznych dzieci, które nie chcą się dzielić, nie lubią zielonej pietruszki w rosole i całusów od obcych osób? Jeśli tak, to mamy dla Was wyjątkową serię Niegrzeczne książeczki, w skład której wchodzi Rosół, Smok i Łobuz. To trzy błyskotliwe opowieści, które rozprawiają się z najpowszechniejszymi mitami dotyczącymi dzieciństwa, udowadniając przy tym dzieciom (i im rodzicom!), że wszyscy mamy prawo do swojego zdania.

[product id="22028, 22184"]

[product id="22277, 22742"]

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też – Pink to sympatyczny, nieśmiały stworek. Na początku wydaje mu się, że jest taki sam jak inni, ale z czasem zaczyna dostrzegać, że nie ma dwóch takich samych osób. Wszyscy mamy swoje mocne i słabe strony, które warto nauczyć się akceptować. Jesteś ważny, Pinku! to niezwykła książka o budowaniu poczucia własnej wartości, akceptacji i wyjątkowości każdego z nas.

[product id="21415"]   

Uważność małej żabki. Ćwiczenia uważności dla rodziców i ich maluchówDzieci najlepiej uczą się przez naśladowanie. Jeśli zatem chcemy nauczyć ich świadomości swoich emocji czy praktyki uważności, musimy zacząć od siebie samych. Uważność małej żabki to wyjątkowa, stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach książka o harmonii, zaufaniu oraz reagowaniu na to, co dzieje się w naszym ciele i naszej głowie.

[product id="21172"]   

Uważność i spokój żabkiNadmiar bodźców wpływa negatywnie na samopoczucie każdego z nas, jednak najbardziej jego konsekwencje możemy zaobserwować u najmłodszych. Uważność i spokój żabki to poradnik, który prezentuje metodę uważności dostosowaną do potrzeb dzieci. Dzięki prostym ćwiczeniom mogą one nauczyć się spokoju i świadomego reagowania.

[product id="15065"]   

Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci – Gotowi na wycieczkę do błogich, bezpiecznych miejsc, w których wszystko jest możliwe? Jeśli tak, to weźcie ze swoimi dziećmi kilka głębokich wdechów i sięgnijcie po Jesteś kimś wyjątkowymTo zbiór pięknie zilustrowanych historii, który pomoże Wam wejść w stan głębokiego relaksu, zapomnieć o troskach i wyciszyć się po dniu pełnym wrażeń.

[product id="20515"]    

 

 

 

Mindfulness dla dzieciW ostatnich latach coraz więcej mówi się o treningach uważności. Nic dziwnego – dzięki nim dużo łatwiej jest nam zapanować nad negatywnymi emocjami, przejąć kontrolę nad sytuacją i wybrać najlepsze w danej chwili rozwiązanie. Mindfulness dla dzieci to przygotowany z myślą o najmłodszych zbiór 20 ciekawych ćwiczeń, które pomagają zachować spokój i kontrolę.

[product id="20890"]   

 

A królik słuchałPewnego dnia kilkuletni chłopiec, Taylor, zbudował budowlę z klocków. Niestety, wieża nagle runęła, a razem z nią runął dobry humor małego konstruktora. Do Taylora zaczęły podchodzić zwierzęta, wszystkie namawiały go do zwierzeń, pocieszały, rozbawiały – oprócz jednego, który nie mówił nic. A królik słuchał to książka, która udowadnia dzieciom, że nie warto walczyć z emocjami – czasami wystarczy tylko być obok i słuchać tego, co ktoś ma nam do powiedzenia.

 [product id="15527"]   

 
Może. O magicznym potencjale, który drzemie w każdym człowieku 
 Każda ilustracja to osobna historia - o miłości, przyjaźni, współczuciu, wierze w siebie, przygodzie. 
Autorzy w piękny sposób wyrażają wartości, które każdy dorosły chce, by ich dziecko przyjęło, jednocześnie nie zapominając o docenieniu wrażliwości dziecka. Wielokrotnie nagradzany bestseller numer 1. Książka sygnowana znakiem Therapy Artworks™ – wizualna uczta dla oka.

 [product id="22815"] 

 
Seria Akceptuję co czuję
 Książki składają się głownie z zabawnych i pouczających ćwiczeń, które pomogą wprowadzić maluchy w skomplikowany świat emocji. Oryginalne ilustracje przybliżają świat emocji i zachęcają do wykonania zadań.

 [product id="21626, 17484, 17483, 21625, 22623"] 

 [product id="17485, 22622"] 

Wielka księga cipek – Wielka księga cipek to jedna z tych książek o dojrzewaniu, które od dnia premiery cały czas budzą emocje. Niektórzy ludzie – naszym zdaniem zupełnie niesłusznie – widzą w niej oburzającą publikację, która już samym swoim tytułem wywołuje skandal, inni traktują ją jako przewodnik, który z dużą swobodą odkrywa tajemnice fascynującego ciała kobiety. 

[product id="15765"]

 

Mała książka o... – Bardzo niewielu dorosłych potrafi mówić, a co dopiero pisać o kupie czy śmierci tak jak Pernilla Stalfelt. Mała książka o kupie zyskała w Szwecji wysoką pozycję wśród literatury dziecięcej i stała się dziecięcym bestsellerem. Być może dzięki temu, że napisana jest prostym, zrozumiałym dla dziecka językiem, a co najważniejsze - bardzo dowcipnie. Treść dopełniają doskonałe, kolorowe obrazki. 

[product id="17876,17390"]

 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium