Życie seksualne – najciekawsze książki o seksie dla dorosłych

0
Życie seksualne – najciekawsze książki o seksie dla dorosłych

 

Seks w wielkim lesie

To literacka pochwała seksu radosnego, pozytywnego i naturalnego. Książka na temat uprawiania seksu w naturze. To zarówno praktyczny poradnik, jak i esej odwołujący się do sztuki i etnografii, a także własnych (być może prawdziwych) doświadczeń autora. 

 [product id="22653"] 

Slow sex. Uwolnij miłość

Udany seks to źródło energii, wyraz uczuć pomiędzy ludźmi. Wykorzystaj metody slow sex, by żyć szczęśliwiej.

 [product id="22656"] 

Sezon na truskawki 

Erotyka nie jest tu ani wulgarna, ani medyczna, a ciało nie ma obszarów wstydliwych czy brudnych. Bohaterki to wyzwalające się kobiety, potrafiące bez wstydu i poczucia winy czerpać radość z własnej cielesności.

 [product id="22720"] 

Kamasutra

Bardzo obrazowo przedstawia wszystkie aspekty seksu, w tym także zasady oraz techniki dostarczania partnerowi rozkoszy zmysłowych.

 [product id="22675"] 

Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność

Nie musimy od razu siebie kochać, ale warto siebie szanować, postarać się jakoś ze sobą porozumieć, by nie być na nieustającej wojennej ścieżce ze sobą i z własnym ciałem. Co dalej? Samoświadomość!

 [product id="22677"] 

Dużo orgazmów proszę

Ten poradnik to otwarta, szczera, a chwilami również szalenie zabawna analiza wszystkich aspektów kobiecej seksualności. Autorki nie boją się żadnych tematów, przekomarzają się, żartują i uczą, jak bez uprzedzeń podchodzić do seksu. To otwierająca oczy lektura, oddająca głos kobietom. Z nią zaczniesz zdobywać szczyty… przyjemności. Orgazm za orgazmem.

 [product id="22659"] 

Warsztaty intymności

Sięgnij po szczęście w seksie. Tak, jak lubisz. Tam, gdzie lubisz. Z tym, z kim lubisz. Przede wszystkim w zgodzie ze sobą.

 [product id="22658"] 

Dziwki, zdziry, szmaty

Nieważne, czy to brutalne wyzwisko, czy subtelna, pozornie przyjacielska rada. Slut-shaming podany wszystko jedno w jakiej formie boleśnie odbija się na psychice dziewczynek, nastolatek i dorosłych kobiet.

 [product id="22657"] 

Chciałabym, chciała… O czym Polki marzą w łóżku

Wyobraźnia w miłości jest potężną siłą inicjującą, przyciągającą i utrzymującą jej trwałość, ale wyobraźnię trzeba kształtować i rozwijać… – Michalina Wisłocka, Sztuka kochania

 [product id="22655"] 

To tylko seks? Naga prawda o naszych pragnieniach

To kilkanaście historii z życia wziętych, rozebranych na czynniki pierwsze przez kobiety – seksuolog Annę Golan i dziennikarkę Justynę Majewską. 

 [product id="22654"] 

Kobiety, które pragną więcej

To nie tylko książka o seksie pełna pikantnych szczegółów. To przede wszystkim adresowane do wszystkich kobiet zaproszenie do własnych poszukiwań.

 [product id="22652"] 

Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność

Tę książkę napisało 16 000 kobiet! Na podstawie ich doświadczeń, wątpliwości i lęków powstał niezwykły, napisany przez kobiety dla kobiet, poradnik przełamujący tabu i odpowiadający na pytania, których często nie mamy odwagi zadać.

 [product id="22651"] 

Kobieca ejakulacja i punkt G

W oparciu o badania naukowe, ilustracje anatomiczne i relacje historyczne pokazuje nie tylko, jak osiągnąć kobiecą ejakulację, ale także w pełni doświadczyć własnej seksualności.

[product id="22645"] 

 

Rozwój osobisty Nastolatki Książki o seksualności dla dzieci 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium