Życie seksualne – najciekawsze książki o seksie dla dorosłych

0
Życie seksualne – najciekawsze książki o seksie dla dorosłych

  

Książki o seksualności – jak pielęgnować intymność, gdy zostaliśmy rodzicami?

Po narodzinach dziecka łóżko w sypialni służy wam już tylko do… spania? Jeśli tak, koniecznie sprawdźcie książki o seksualności, które dla was przygotowaliśmy.

Gdy rodzi się dziecko, często spychamy swoje potrzeby na boczny tor. Nie przywiązujemy już tak dużej wagi do regularnego jedzenia posiłków. Zapominamy o życiu towarzyskim. Śpimy zaledwie kilka godzin na dobę. A czasem jesteśmy tak zmęczeni, że nie mamy nawet siły na pięciominutowy prysznic. Ten scenariusz zna prawie każdy rodzic. Ważne są potrzeby dziecka, nie nasze. 

Czego jeszcze nam brakuje? Cóż, czegoś, co jeszcze kilka tygodni temu sprawiało nam ogromną przyjemność i pozwalało bawić się radośnie we dwoje. Z premedytacją rezygnujemy z bliskości, zapominając o tym, że przecież to właśnie dzięki niej na świat przyszło nasze upragnione dziecko. Książki, które chcemy wam przedstawić, udowadniają, że nie musimy (a właściwie – nie powinniśmy, nigdy!) rezygnować z intymności. Nawet jeśli za ścianą słodko śpią nasze dzieci. Autorzy książek o seksie, które dla was wybraliśmy, przekonują nas również, że seks niejedno ma imię… 

Nowość od NATULI dzieci są ważne – Życie seksualne rodziców – Zosia i Dawid Rzepeccy

Nasze zestawienie zaczynamy od najnowszej książki wydanej przez NATULI dzieci są ważne. Mowa o Życiu seksualnym rodziców autorstwa Zosi i Dawida Rzepeckich – terapeutów, zajmujących się związkami i ich intymnych rozwojem, a prywatnie partnerów. W rozmowie z Natalią Fiedorczuk udowadniają, że po narodzinach dziecka nie powinniśmy rezygnować z partnerstwa, bliskości i intymności. Swoją książkę o seksualności dedykują wszystkim parom, które – w natłoku codziennych spraw i trosk – zapominają o tym, jak ważne jest pielęgnowanie miłości. Gorąco polecamy!

 [product id="22734"] 

Książka o seksualności – Seks się – Osho

Nie chodzi tu jedynie o przyjemności ciała, ale również o psychologiczne i duchowe wymiary seksu. Jeśli tylko zaakceptujemy naszą seksualność i nauczymy się nią cieszyć, dotrzemy do niedostępnych dotychczas obszarów naszej duszy i samoświadomości. Przesłanie książki Seks się liczy brzmi: Nauczmy się kochać! Seks powinien być wolny od poczucia winy i stłumienia, to przecież dar natury, nie ma w nim nic złego - mówi OSHO. 

 [product id="22940"] 

Książka o seksualności – Sezon na truskawki – Marta Dzido

Mówienie o seksie nie jest łatwe. Większość z nas nie potrafi znaleźć złotego środka, lawirując między medycznymi sformułowaniami a wulgaryzmami. A przecież o cielesności można mówić wprost – bez tabu i bez zgorszenia. Dowód na to daje nam Marta Dzido, autorka książki Sezon na truskawki. Nie, nie znajdziecie tu przepisów na desery – ich miejsce zajęły sensualne i namiętne historie kobiet w różnym wieku, które na naszych oczach przekonują się, jak wspaniale jest czerpać radość z cielesności.

 [product id="22720"] 

Książki o seksie – Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność – Roberta Rossi

Choć na okładce książki Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność znajdziemy nazwisko jednej autorki – Roberty Rossi, seksuolożki i psychoterapeutki – prawda jest taka, że poradnik ten napisało w rzeczywistości aż szesnaście tysięcy kobiet! Bez ich doświadczeń, lęków i wątpliwości, bez zadawanych przez nie pytań, które sami często boimy się zadać, tej książki by nie było. Znajdziemy tu mnóstwo praktycznych wskazówek, dzięki którym dużo łatwiej będzie nam zrozumieć swoje ciało. Dowiemy się również, jak bez wstydu mówić o tym, co sprawia nam przyjemność.

 [product id="22651"] 

Książka o seksualności – Seks w wielkim lesie – Łukasz Łuczaj

Seks w wielkim mieście znamy wszyscy, ale Seks w wielkim lesie to zupełna nowość… A właściwie – nowość dla nas, bo dla poprzednich pokoleń uprawianie seksu na łonie natury nie było przecież niczym niezwykłym. Najnowsza książka o seksualności autorstwa Łukasza Łuczaja to pochwała radosnego i naturalnego seksu oraz praktyczny poradnik wyjaśniający, jak skutecznie i bez oporów przenieść czułość z łóżka na leśną polanę.

 [product id="22653"] 

Książka o seksualności – Slow sex. Uwolnij miłość – Hanna Rydlewska, Marta Niedźwiecka

Seks w duchu slow niekoniecznie musi być powolny. Ma być za to wolny od uprzedzeń, świadomy, szczęśliwy, będący źródłem energii dla partnerów. O tym, jak budować wartościowe relacje w dobie kryzysu (związanego z pandemią, choć nie tylko), rozmawiają Hanna Rydlewska i Marta Niedźwiecka. W wspólnej książce, Slow sex. Uwolnij miłość, zebrały pikantne opowieści i ciekawe ćwiczenia, dzięki którym dużo łatwiej będzie nam budować świadome podejście do swojego ciała i erotyki.

 [product id="22656"] 

Książka o seksualności – Kamasutra – opracowanie zbiorowe

Kamasutra, czyli najsłynniejszy indyjski traktat o miłości powstał co prawda kilkanaście wieków temu, ale nadal wzrusza i zachwyca swoją aktualnością. Dziś przedstawiamy wam atrakcyjne, bogato ilustrowane wydanie dzieła, które nigdy się nie zestarzeje. Dzięki najnowszej Kamasutrze opublikowanej przez Wydawnictwo Sekret spojrzycie na różne aspekty seksu z zupełnie innej perspektywy. 

 [product id="22675"] 

Książki o seksie – Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność – Karolina Cwalina-Stępniak, Paulina Klepacz

Samoakceptacja jest bardzo ważna w każdej dziedzinie naszego życia. Jeśli nie będziemy szanować swojego ciała i umysłu, nie odniesiemy sukcesu ani w pracy, ani w… łóżku. O tym właśnie jest książka Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, samoświadomość, seksualność autorstwa Karoliny Cwaliny-Stępniak i Pauliny Klepacz. Znajdziemy tu mnóstwo cennych rad i praktycznych ćwiczeń, dzięki którym odkrywanie i słuchanie własnych potrzeb będzie dużo łatwiejsze.

 [product id="22677"] 

Książki o seksie – Warsztaty intymności – Agnieszka Szeżyńska

Seks nie może być nudnym, małżeńskim obowiązkiem! Agnieszka Szeżyńska, autorka książki Warsztaty intymności, przekonuje nas, że każdy z nas może odnaleźć szczęście w miłości – kochać się w zgodzie ze sobą, tam, gdzie chce i kiedy chce. Jeśli chcecie świadomie czerpać radość z seksu, swobodnie komunikować się ze swoim partnerem i bez skrępowania wyrażać swoje potrzeby, koniecznie sprawdźcie zawarte w tej książce ćwiczenia.

 [product id="22658"] 

Książka o seksualności – Dużo orgazmów proszę – opracowanie zbiorowe

Dużo orgazmów proszę – to nie tylko tytuł książki, którą chcemy wam zaprezentować, ale też nigdy nie wypowiedziana na głos prośba milionów kobiet. Autorki tego poradnika przekonują nas, że orgazm – choć trwa zaledwie krótką chwilę – otwiera nam drzwi do szczęścia i pewności siebie, a do tego jest darmowy i dostępny bez ograniczeń. Czytajcie i przekonajcie się, że zdobywanie orgazmu za orgazmem nie jest zarezerwowane wyłącznie dla fikcji literackiej…

 [product id="22659"] 

Książka o seksualności – Chciałabym, chciała… O czym Polki marzą w łóżku – Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewska

Czas na książkę o najintymniejszych fantazjach erotycznych. Andrzej Depko i Sylwia Jędrzejewska, autorzy książki Chciałabym, chciała… O czym Polki marzą w łóżku, udowadniają, jak bogate i nieskrępowane są nasze wyobrażenia o pełnym namiętności seksie. Tylko dlaczego większość z nas boi się mówić o nich na głos? Dlaczego często pozostają one w sferze marzeń i nie ma szans na to, by doczekały się spełnienia? Sprawdźcie koniecznie, co na ten temat mówią seksuolodzy!

 [product id="22655"] 

Książki o seksie – Kobiety, które pragną więcej – Sylwia Jędrzejewska, Andrzej Depko

Kobiety, które pragną więcej to kolejna książka o seksualności stworzona przez dwójkę doświadczonych seksuologów, Sylwię Jędrzejewską i Andrzeja Depko. Znajdziemy tu intymne opowieści kobiet, które zbuntowały się przeciwko patriarchatowi i na własnych warunkach zaczęły eksplorować własną seksualność. Książka ta powstała z myślą o wszystkich czytelniczkach, które poszukują spełnienia fizycznego i psychicznego.

 [product id="22652"] 

Książka o seksualności – To tylko seks? Naga prawda o naszych pragnieniach – Anna Golan, Justyna S. Majewska

„Wyśmienita lektura” – tak o tej książce o seksualności autorstwa Anny Golan i Justyny S. Majewskiej napisał najwybitniejszy polski seksuolog, Zbigniew Lew Starowicz. Nic dziwnego – To tylko seks? Naga prawda o naszych pragnieniach pozwoli nam spojrzeć nieco inaczej na nasze życie seksualne. Okazuje się bowiem, że wszyscy mamy marzenia seksualne, które zwykle boimy się wcielić w życie, ale też małe, intymne grzeszki, o których wolelibyśmy nigdy nie mówić.

 [product id="22654"] 

Książki o seksie – Kobieca ejakulacja i punkt G – Deborah Sundahl

Nasze zestawienie zamyka książka o zjawisku, wokół którego narosło wiele mitów. Deborah Sundahl, autorka książki Kobieca ejakulacja i punkt G, przekonuje nas jednak, że wytrysk nie jest wyłącznie domeną mężczyzn! Opierając się na licznych badaniach naukowych, ilustracjach i relacjach historycznych, wyjaśnia, jak wygląda droga do kobiecej ejakulacji. Gorąco polecamy!

[product id="22645"] 

 

Rozwój osobisty Nastolatki Książki o seksualności dla dzieci 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium