Nowości LUTY 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości LUTY 2021

 

Już jest! Kolejna część serii dla dzieci wydawnictwa Natuli.

Inne ciekawe tytuły lutego? Sprawdźcie nasze subiektywne zestawienie.

 

Nowa część serii Niegrzeczne książeczki:

 

   

 

Łobuz - Opowieść o tym, że każdy (i dziecko, i dorosły) ma prawo decydować o swoim ciele. Antek nie lubi całowania się i przytulania do osób, których nie zna. Czy to znaczy, że jest niegrzeczny?

Razem z Antkiem i jego rodziną opowiadamy małym czytelnikom historie, które w bezpretensjonalny sposób rozprawiają się z mitem grzeczności i posłuszeństwa. Antek jest spontaniczny, czasem się złości, innym razem próbuje poradzić sobie ze smutkiem lub rozczarowaniem. Uczy się również bronić własnych granic, mówić „nie” i odkrywać, jak ciekawy i różnorodny potrafi być świat.

 

 [product id="22277"]  

W serii Niegrzeczne Książeczki:

[product id="22184, 22028"]

 

Inne książki dla dzieci 

  

 

 

Tosia i Julek myją zęby i Tosia i Julek uczą się dzielić - Dla rodziców to bezcenna wiedza, a dla dzieci świetna zabawa podczas oglądania pięknych ilustracji oraz utożsamiania się z Tosią. Albo z Julkiem.

W każdej książeczce towarzyszymy dwójce bohaterów – bliźniętom, Tosi i Julkowi, którzy są skrajnie różni i dlatego w tych samych sytuacjach reagują w różny sposób. Uważny rodzić zna predyspozycje i wrażliwość sensoryczną własnego dziecka. Wie też, że rozwój nie polega na wywieraniu presji czy treningu, ale na wspieraniu dziecka i towarzyszeniu mu w jego osobistym tempie rozwoju. Po zapoznaniu się z serią (Nie) tacy sami rodzice dowiedzą się, że tempo rozwoju ich dziecka jest rzeczą indywidualną i nie powinno się go porównywać z tempem rozwoju innych dzieci.

 [product id="22329, 22330"]  

 

Gucio się niecierpliwi. Uczucia Gucia - Kolejna część uwielbianej serii.

Dzisiaj Gucio jest bardzo zdenerwowany. Rzuca się, tupie. Chciałby, żeby wszystko działo się szybko, a tu tyle trzeba czekać! Zobacz, jak odzyska dobry humor.

[product id="22389"]  

 

 

 

 

Postaw się na moim miejscu - Mądra opowieść o tym, czym jest empatia. W świecie, w którym rozumiemy i akceptujemy potrzeby i uczucia innych, wszystkim żyje się lepiej.

 

[product id="22328"]  

 

Mój cień jest różowy - Ta inspirowana prawdziwą historią synka autora opowieść poruszyła już miliony ludzi na całym świecie. I cały czas wzrusza. W dzieciach budzi odwagę, a w dorosłych – pragnienie bycia lepszym rodzicem.

Książka w duchu wychowania w otwartości.

 

 [product id="22334"]

  

Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci - Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

 

[product id="22335"]  

 

Zagubiona małpka - Prześmieszna komedia pomyłek autorstwa twórców bestsellerowego „Gruffalo”.

[product id="22386"] 

 

 

Plus minus. Nauka liczenia - Gra pomaga dzieciom utrwalić umiejętność dodawania i odejmowania do 10. Z kolejnymi wariantami przyspiesza ten proces i wprowadza dodatkowe pojęcia (parzyste, nieparzyste, mniejsze niż itd.).

90 kart działań i 20 kart celów zapewnią godziny świetnej zabawy, przy okazji poprawiając u młodszych uczestników szybkość liczenia!

[product id="22388"] 

 

Feluś i Gucio grają w sylaby - Feluś i Gucio zapraszają do wspólnej zabawy w układanie sylab! Ta gra edukacyjna, przepięknie ilustrowana przez Mariannę Schoett, daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji warianty różnicują rozgrywkę, czyniąc każdą niepowtarzalnym przeżyciem.

 

 

[product id="22387"]  

 

 

 

Jest chemia! Śledztwo w sprawie pierwiastków ukrytych w twoim domuAutor tej zdumiewającej książki dowiedzie, że prawie wszystko we wszechświecie składa się z zaledwie dziewięćdziesięciu dwóch pierwiastków.

Chemia jest nudna? Nigdy w życiu! Oto najciekawszy przewodnik po pierwiastkach, jaki możesz sobie wyobrazić!

 

[product id="22385"] 

 

Willa, dziewczyna z lasu - Poruszająca, pełna pierwotnej magii i szacunku dla przyrody baśń o dojrzewaniu i zmianie, trudnym wyborze między dobrem i złem. Piękna i mądra opowieść o odkrywaniu własnego „ja”. 

Nr 1 listy bestsellerów „New York Timesa”. Poznajcie Willę z lasu – nową, baśniową bohaterkę wykreowaną przez literackiego ojca słynnej Serafiny, Roberta Beatty’ego.

[product id="22337"]  


 

Dla dorosłych

 

Z wielką odwagą. Jak odwaga bycia wrażliwym zmienia to, jak żyjemy i kochamy, jakimi rodzicami i liderami jesteśmy - Odwaga do tego, by być wrażliwym. Na kartach tej książki znajdziesz wyśmienitą mieszankę osobistego ciepła, poczucia humoru i umiejętności trafiania w sedno, charakterystyczną dla Brené Brown, a wszystko zebrane po to, by zainspirować nas do wielkiej odwagi.

[product id="22325"] 

 

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości.

Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości.

[product id="22391"] 

 

 

Najpiękniejsze/najlepsze książki dla dzieci 2020  

 

 Wydawnictwo Natuli Książki o emocjach dla dzieci Wychowanie dzieci 

 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium