Nowości LISTOPAD 2020 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości LISTOPAD 2020

 

Premier listopadowych co niemiara. Dla małych i większych. Wiele z nich wprowadza nas już w wyczekiwany klimat zimowo - świąteczny. Oraz przede wszystkim dwie nowe książki od wydawnictwa Natuli!

 

Dla dorosłych

 

Premiera wydawnictwa Natuli:

 

Cud rodzicielstwa - Nie jest typowym poradnikiem – nie ma w nim rad. Są tu raczej słowa, w które warto się wsłuchać (to trudniejsze niż zrobienie czegoś według instrukcji), by uświadomić sobie, co jest ważne w byciu człowiekiem i rodzicem.

 

[product id="22002"] 

 

Czuły narrator - Dwanaście wyselekcjonowanych, najważniejszych esejów i wykładów, które składają się na wyjątkowe zaproszenie za kulisy twórczości Olgi Tokarczuk. Teksty kluczowe i premierowe. W tym szeroko komentowana Mowa Noblowska.

[product id="22004"] 

 

Odczarować adopcję - Jedyny polski poradnik dla osób rozważających adopcję, który pomoże im przejść drogę do zostania rodzicami. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia praktycznego i teoretycznego, autorka przeprowadza czytelnika przez cały proces adopcyjny, ze wszystkimi jego blaskami i cieniami.

[product id="22073"] 

 

Wyrzuć z głowy słonia. Ukryte motywy, które nami kierują, są jak słoń, który wszystko zasłania. Sprawdź, jak je rozpoznać - Jak oszukujemy siebie, żeby oszukać innych? Im mniej wiemy o naszych ukrytych motywach, tym lepiej, i dlatego nie lubimy rozmawiać czy nawet myśleć o tym, jak bardzo jesteśmy samolubni. To jest właśnie zjawisko „słonia w głowie”. A ponieważ jest ono dla nas nieprzyjemne, robimy z niego temat tabu, zamiast zastanowić się nad naszą naturą i zdać sobie sprawę z przyczyn naszego zachowania.

[product id="22124"] 

 

Dla dzieci

 

Premiera wydawnictwa Natuli:

  

Rosół - Dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci. Pierwsza część serii Niegrzeczne Książeczki - opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? 

 

[product id="22028"] 

Książka będzie dostępna po 20 listopada 2020 roku.

 

Rok w górach - Zabierze was na wycieczkę w góry. Poznamy bardziej i mniej znane górskie zwierzęta i podpatrzymy, co robią o różnych porach doby i roku. Spotkamy górala, owce oraz leśnego duszka, czasami płatającego figle. Włóżcie wygodne buty, spakujcie do plecaka bidon z wodą i kanapkę i chodźcie podziwiać świat górskiej przyrody!

 

[product id="22094"] 

 

Przyjazny Olbrzym - Billi nie może uwierzyć w opowieści dziadka. Wzruszająca, ciepła opowieść, która uczy dzieci tolerancji, akceptacji.

 

[product id="22136"] 

 

Jano i Wito uczą mówić. Różowy rower - To książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „r”, ale też nauczy, jak radzić sobie z trudnymi uczuciami i rozwiąże dylemat, czy kolor różowy jest dla chłopców.

[product id="22065"] 

 

Co budują zwierzęta? - Emilia Dziubak w swym niezwykłym atlasie przedstawia ich najciekawsze dokonania: budowle naziemne i podziemne, domy na wodzie i pod wodą, domy jednorodzinne i kawalerki, osiedla, domy przenośne i tymczasowe.

[product id="22098"] 

 

Ilustrowana historia rocka - Chciałbyś opowiedzieć dziecku o muzyce Twojego dzieciństwa? Zainspirować je do słuchania dobrego rocka z dawnych lat? Albo samemu przeżyć te czasy raz jeszcze? Jeśli tak, to ta książka jest dla Ciebie i Twojego dziecka!

 

[product id="22093"] 

 

Ikabog - Poznajcie tę niezwykłą baśń, w której nadzieja i przyjaźń potrafią uratować świat. Oryginalna książka autorstwa J.K. Rowling to prezent od Autorki dla dzieci dotkniętych skutkami lockdownu w czasie pandemii koronawirusa na całym świecie. 

[product id="22006"] 

 

Królewna w lśniącej zbroi, czyli trochę inne bajki dla dziewczynek i chłopców - Autorzy jedynie zamienili postaciom płeć. Może nie wydawać się to wielką zmianą, ale będziesz oszołomiony światem, jaki się dzięki temu odsłonił – i bohaterami, których odkryjesz.

[product id="22013"] 

 

Fungarium. Muzeum Grzybów - Efektowny wielkoformatowy album o grzybach, z kolorowymi ilustracjami w stylu XIX-wiecznych rycin. Witajcie w Muzeum Grzybów.

 

[product id="22079"] 

 

Kosmos. My i tajemnica nieskończoności - Przed nami spektakularny finał bestsellerowej trylogii edukacyjnej. Po dwóch tomach: Ewolucja i Ciało holenderski duet autorów zabiera nas w podróż kosmiczną.

 

[product id="22110"] 

 

Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem - Bycie nastolatkiem to chyba najtrudniejszy okres w życiu. Na każdym kroku pytania i wyzwania. Świat i to, co w nim teraz dzieje, nie ułatwia sprawy. Szkoła tym bardziej nie staje na wysokości zadania i nie daje młodym ludziom wsparcia.

[product id="22116"] 

 

 

Najlepsze nowości świąteczne dla dzieci:

 

Jak ratowaliśmy Wigilię - Najnowsza książka świąteczna od Zakamarków! Pełna świątecznych tradycji opowieść w 25 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Bożego Narodzenia! Plus epilog w rozdziale styczniowym. Tim i jego koleżanka Esme muszą stanąć na głowie, by uratować Wigilię.

[product id="22104"] 

 

Chłopiec zwany Gwiazdką - Uwierz w niemożliwe! Oto prawdziwa historia Świętego Mikołaja.

[product id="22056"] 

 

Milion miliardów Świętych Mikołajów - Niewielka, zilustrowana z dziecięcą swobodą książka, która dostarcza błyskotliwej odpowiedzi na jedno z najtrudniejszych świątecznych pytań. Zdobyła nagrodę na najpiękniejszą fińską książkę roku 2014 w konkursie organizowanym przez Finnish Book Art Committee.

[product id="22055"] 

 

Prezent gwiazdkowy dla Korneliusza Klopsa - Ciepła, zabawnie przewrotna i zaskakująca świąteczna opowieść – w sam raz na gwiazdkowy prezent!

[product id="22054"] 

 

Wigilia Małgorzaty - Wzruszająca książka obrazkowa o tym, że w Wigilię naprawdę zdarzają się cuda. Magia tej niezwykłej historii przekracza granice wieku – choć jej subtelny urok w pełni docenią przede wszystkim dorośli. Książka nagrodzona jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyróżnień w dziedzinie ilustracji książkowej – BolognaRagazzi 2014.

[product id="22053"] 

 

Mikołajek. Kochany Święty Mikołaju - Święta u Mikołajka! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka wywoła uśmiech na twarzy czytelnika w każdym wieku.

[product id="22042"] 

 

Idą święta! O Bożym Narodzeniu, Mikołaju i tradycjach świątecznych na świecie - Lektura obowiązkowa na długie zimowe wieczory – nie tylko pod choinką! Nowe wydanie zostało uzupełnione między innymi o teksty najbardziej znanych kolęd, a także rozdziały o Chanuce, bożonarodzeniowych hitach filmowych i muzycznych, niezwykłym przemarszu z pochodniami, koncercie noworocznym i chińskim Nowym Roku!

[product id="22005"] 

 

Gdzie jest Mikołaj? - Była Wigilia i Mały Miś nie mógł się doczekać wizyty Świętego Mikołaja...

[product id="21903"] 

 

Jadzia Pętelka piecze pierniki - Zbliżają się święta i mama Jadzi cały czas siedzi w kuchni. Jadzia uwielbia pierniczki, dlatego też postanowiła pomóc mamie w ich pieczeniu. Przecież to nie może być trudne. Ale czy na pewno?

[product id="22038"] 

 

 

Gąska Zuzia i Pierwsza Gwiazdka - Polsko - angielska opowieść wigilijna! Gąskę Zuzię pokocha każde dziecko! Czech Petr Horáček jest wielokrotnie nagradzanym ilustratorem oraz autorem książek dla dzieci. Zdobył m.in. przyznawany przez „Washington Post” tytuł World Best Children's Books of the Year. 

 

[product id="21621"] 

 

Puzzle Magiczne święta - Dźwięk dzwoneczków niesie się po całym lesie. Ktoś jedzie saniami prowadzonymi przez renifera w czerwonej czapce. To Święty Mikołaj! Świąteczna ilustracja została podzielona na 30 dużych elementów. Po ich ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach 57,5 × 38,7 cm.

[product id="21424"] 

Polecamy zabawki

[product id="22114, 17276, 20753"]
[product category_id="224" limit="50" slider="true" onlyAvailable="true"]

Świąteczne nowości i zapowiedzi 2020

 

 Najpiękniejsze książki świąteczne

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium