Nowości GRUDZIEŃ 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości GRUDZIEŃ 2020

 

W grudniu prym wiodą nowości wydawnictwa Natuli. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ uznaliście, że będą najlepszym prezentem pod choinką dla Waszych najbliższych.

 

 

Nowości wydawnictwa Natuli

 


Święta. Karty rozwojowe Natuli (edycja gwiazdkowa) -
 Kolorowe karty kontrastowe to świetne wprowadzenie w tematykę świąteczną. Doskonała propozycja na wspólne grudniowe zabawy.

 

 

 

  

[product id="22206"] 

 


Niegrzeczne Książeczki - Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami?

Przygody Antoniego nie tylko zapraszają do wspólnej lektury, ale przede wszystkim do ważnych rozmów: o wrażliwości, uczuciach, niezależności i krytycznym myśleniu. Pisane z perspektywy emocjonalnej dziecka dają rodzicom wgląd w jego rozwój i unikalne widzenie świata, a także promują humanistyczne, rozumiejące podejście do potrzeb i odczuć małych ludzi.

 

Smok - Poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.  

 

Rosół - Dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.

[product id="22193"] 

 

Uwaga! Złość - Lektura obowiązkowa, błyskotliwie merytoryczna i niezwykle wyzwalająca. Pokazuje, że nie da się żyć bez złości, a nawet nie warto do tego dążyć. Można ją natomiast zrozumieć.

 

Przeczytaj fragment

 

[product id="22030"] 

 

Kalendarz Natuli - Co dzień przypomina o dziecięcej wrażliwości, rodzinnych wartościach i bliskości. Wyjątkowy kalendarz z ilustracjami Anny Szukały. Oprócz świąt zaznaczyliśmy w kalendarzu też dni ważne (np. Dzień Kawy!) i bardzo ważne (np. Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów). Użytkowy, nowoczesny i taki, jaki sami chcemy mieć w swoich natulowych kuchniach i salonach.

 

[product id="22205"] 

 

Pozostałe nowości

 

 

DLA DZIECI

 

Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem - Dołączcie do ekscytującej, napędzanej rakietami misji odkrywania kosmosu! Profesor Astrokot i jego drużyna czekają na was!

[product id="22175"] 

 


Dlaczego nosimy maseczki? 
- Książeczka, w której autorka tłumaczy najmłodszym, co to jest wirus i jak się z nim zmagać. To opowieść pełna fantazji: mała dziewczynka Kaja dzięki sile wyobraźni spotyka się z maleńkim stworzonkiem - wirusem który tłumaczy jej jak podróżuje po całym świecie i jak przenosi się na różnych ludzi.

 

[product id="22171"]  

 

Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie. 35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości - Oto 35 inspirujących opowiadań, które stanowią drogowskaz pokazujący dzieciom, jak być pewnymi siebie, niezależnymi i pełnymi szacunku dla siebie i innych. Historie uczą, jak pielęgnować poczucie wartości w sobie od najmłodszych lat. Dodatkowo pobudzają wyobraźnię i poczucie humoru, zwiększają wytrzymałość, miłość i akceptację dla samego siebie – takim, jakim się jest.

 

[product id="22172"] 

 

Klimat. To, o czym dorośli ci nie mówią - Najnowsza książka Bogusia Janiszewskiego z ilustracjami Maxa Skorwidera z serii „To, o czym dorośli Ci nie mówią” porusza zagadnienia związane z kryzysem klimatycznym. Sprawdzimy, co z kryzysem robią państwa i organizacje międzynarodowe, a co może zrobić każdy z nas.

 

[product id="22190"]  

 

 

Fungarium. Muzeum Grzybów - Efektowny wielkoformatowy album o grzybach, z kolorowymi ilustracjami w stylu XIX-wiecznych rycin. Witajcie w Muzeum Grzybów.

 

[product id="22079"]  

 

 

 

DLA RODZICÓW

 

 

Najbardziej upragnione dziecko wszech czasów doprowadza mnie do szału - Autorki wyjaśniają, skąd biorą się napady złości u dzieci i dlaczego tak często doprowadzają nas do szału. Prezentują zabawne i osobiste sytuacje z życia, praktyczne wskazówki i wyniki najnowszych badań, by pomóc nam „przetrwać fazy buntu i nie zwariować”.

[product id="22210"] 

 

Mądrość menopauzy - Dla wielu kobiet – co potwierdzają badania – okres między 50 a 65 rokiem życia jest najszczęśliwszy i kojarzy się ze spełnieniem: w rodzinie, relacjach, przyjaźniach, zainteresowaniach i pracy. Menopauza jako początek końca? To nie mogłoby być dalsze od prawdy. Najwyższy czas zerwać z tabu otaczającym menopauzalną przemianę. Przerwać milczenie narzucone nam przez kulturę i wejść w ten nowy etap życia z wiedzą i szeroko otwartymi oczami. 

[product id="22192"] 

 

 

Dogadać się z nastolatkiem. Dojrzałość i szacunek w relacji - Kolejne pokolenie młodych ludzi przechodzi ze świata dzieci do świata dorosłych. To trudna droga zarówno dla nich, jak i dla nas, rodziców, którzy im towarzyszymy. Chcemy cię zaprosić do podróży, która jest towarzyszeniem młodemu człowiekowi w jego odkrywaniu swojej wolności, godności i wartości.

 
[product id="22165"] 

 

 Wydawnictwo Natuli Zestawy książek Książki w zimowym klimacie 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium