Złap bakcyl czytania – seria książek do nauki czytania

Złap bakcyl czytania

„Czytam sobie” to trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci. Bo radość czytania to bakcyl, którym naprawdę warto się zarazić! 

Świetne jest to, że na wszystkich poziomach można kupić zarówno literacką beletrystykę, jak i literaturę faktu. Dlatego każdy może wybrać to, co naprawdę go interesuje i co wciągnie go w czytanie.

Poznaj nowości znanej i cenionej nie tylko przez dzieci serii: 

Chrapka na apkę. Czytam sobie. Poziom 1 - Maja lub bawić się telefonem mamy. Gdy więc nadarza się okazja, by w niego poklikać bez nadzoru, robi to bez wahania. Lecz co to? Otwarłszy nieznaną apkę, Maja zostaje wessana w Internet… 

Pudel na dyskotece. Czytam sobie. Poziom 1 - Pudel to król życia. Kocha brokat, cekiny, pyszne koktajle i radosne imprezy. Jest przy tym miły i grzeczny. Niestety nie każdy lubi takich kolorowych wesołków. 

[product id="22414, 22413"]

 

Letni koncert. Czytam sobie. Poziom 2 - Owady szykują na łące wspaniały koncert. W przygotowaniach każdy ma przydzielone zadanie i wykonuje je jak najlepiej – tylko Biedronce, choć tryska entuzjazmem, wszystko wychodzi na opak.

Wielki bal. Czytam sobie Eko. Poziom 2 - W szkole Nel szykuje się wspaniały bal przebierańców. Potrzebny jest nowy strój!

[product id="22411, 22415"]

 

Lola i ptaki. Czytam sobie. Poziom 3 - Dziadek Loli stworzył stracha na wróble – a że ubrał go w stare ubrania mamy, dzieci orzekły, to to nie strach, a „straszka” – Pani Galotka. Lola bardzo ją lubi. Pani Galotka stoi na polu przez całe lato, jesień i zimę… aż pewnego dnia znika. 

[product id="22416"]

 

„Składam Słowa”

Od 150 do 200 wyrazów w tekście, 23 podstawowe litery. Tekst jest tak napisany, że nie ma w sobie liter ze znakami diakrytycznymi oraz dwuznaków, bo są zbyt trudne na początek. Książki zawierają także ćwiczenia głoskowania.

 

[product search="czytam sobie. poziom 1" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]

Świat dłuższych zdań oraz dialogów

Książeczki z drugiego poziomu serii Czytam sobie. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a dzięki zamieszczonym obok tekstu ramkom dzieci mogą ćwiczyć sylabizowanie. Teksty na tym poziomie składają się z 800-900 wyrazów, 23 podstawowych głosek oraz "h"; występują w nich również zdania złożone. Forma książek w serii Czytam sobie jest konsultowana z czołowymi metodykami, dzięki czemu są one doskonałym narzędziem wspomagającym naukę czytania w domu.

 

[product search="czytam sobie. poziom 2" limit="20" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

„Połykam Strony”

Od 2500 do 2800 wyrazów w tekście, użyte zostały już wszystkie litery, zdania są dłuższe i bardziej złożone, a na końcu zamieszczono alfabetyczny słownik trudnych wyrazów.

[product search="czytam sobie. poziom 3" limit="20" slider="true" onlyAvailable="true"]

 

 Pan Kleks

    Wydawnictwo Natuli Książki do nauki czytania Adaptacja w szkole 

Książki dla 5 latka

 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium