Przejdź do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł

Blog

Kategoria: Tag:

Popularne tematy
Wielka kolekcja książek o kosmosie

Zanurz się w kosmicznej podróży przez nieskończoność wszechświata z naszą wyjątkową kolekcją książek o kosmosie dla dzieci w każdym wieku! W naszym blogu odkryjesz fascynujący świat gwiazd, planet i galaktyk, który przeniesie maluchy w niezwykłą podróż po kosmicznych tajemnicach.

Wielka kolekcja książek o kosmosie

Zanurz się w kosmicznej podróży przez nieskończoność wszechświata z naszą wyjątkową kolekcją książek o kosmosie dla dzieci w każdym wieku! W naszym blogu odkryjesz fascynujący świat gwiazd, planet i galaktyk, który przeniesie maluchy w niezwykłą podróż po kosmicznych tajemnicach.

Nasze książki zostały specjalnie dostosowane do różnych grup wiekowych, począwszy od najmłodszych przedszkolaków, poprzez dzieci w wieku przedszkolnym, aż po starsze dzieci. Dzięki nim każde dziecko znajdzie coś dla siebie, zapewniając edukacyjną zabawę i pełną przygód lekturę.

Nasze zestawienie obejmuje kolorowe i atrakcyjnie ilustrowane książeczki dla najmłodszych, które wprowadzą dzieci w podstawowe pojęcia związane z kosmosem. Dla dzieci w wieku przedszkolnym przygotowaliśmy wciągające opowieści, które rozbudzą ich wyobraźnię i zaciekawią kosmicznymi przygodami.

Dla starszych czytelników proponujemy bardziej zaawansowane publikacje z fascynującymi faktami, ciekawostkami oraz barwnymi opisami wszechświata. Dzięki nim dzieci będą mogły zgłębiać tajemnice kosmosu i rozwijać swoją pasję do nauki.

Nie czekaj dłużej i dołącz do naszej kosmicznej podróży, która otworzy przed Tobą nieznane horyzonty wszechświata!

 Książki o kosmosie Książki o dinozaurach Książki o pojazdach

 

 

Kicia Kocia w kosmosie

Kicia Kocia ogląda gwiazdy na niebie. Kicia zachwyca się księżycem i zwierza się, że chciałaby polecieć na księżyc. Dowiaduje się, że można tam dolecieć rakietą i że w kosmos latają astronauci. 

[product id="15367"]

 

 

Rakieta startuje! Zabawy z dźwiękiem. Akademia mądrego dziecka

Akademia Mądrego Dziecka to znana i lubiana seria dla najmłodszych. Nowością wydawniczą są książeczki dźwiękowe Zabawy z dźwiękiem, do których należy tytuł Rakieta startuje! 

[product id="25852"]

 

 

 

Bazgraki w kosmosie. Kapitan nauka

Bazgraki w kosmosie to książeczka z rozwijającymi zadaniami dla przedszkolaków. Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki trenują koncentrację i spostrzegawczość, ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni, a także przygotowują do nauki pisania.

[product id="21359"]

 

 

Kosmos. Pierwsza książkowa gra zręcznościowa

Integralną częścią tej wyjątkowej książki jest umieszczona w okładce gra zręcznościowa, w której dziecko kieruje statkiem kosmicznym i jednocześnie pomaga astronautom unikać zderzenia z planetami i kometami! Ta zabawa świetnie wpływa na rozwój motoryki, koordynacji i spostrzegawczości gracza.

[product id="28313"]

 

 

 

Mądra Mysz. Mam przyjaciela kosmonautę

Jurek ma bardzo ciekawy zawód - jest kosmonautą. Właśnie przygotowuje się w ośrodku szkoleniowym do swojego pierwszego lotu w kosmos. Wszystkim zainteresowanym dzieciom opowiada, co musi umieć kosmonauta i jak wygląda życie oraz praca na orbicie.

[product id="24238"]

 

 

Wielka nauka dla małych dzieci. Kosmos

Proste opowieści o sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Świat jest wielki, piękny i ciągle się zmienia. Mali geniusze o tym wiedzą. Dzieci zadają pytania, na które warto odpowiedzieć w sposób dostosowany do ich możliwości i jednocześnie zaspokajający naturalną ciekawość.

[product id="25424"]

 

 

Wielka misja małej sondy. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć

Książka o kosmosie jakiej jeszcze nie było! Wybierz się w niezwykłą misję z sondą New Horizons przez Układ Słoneczny. Leć z prędkością 10 mil na sekundę i dowiedz się, jak gigantyczny Jowisz pomógł maleńkiej sondzie dotrzeć do Plutona.

[product id="25842"]

 

 

Kosmos, czyli malutka książeczka do liczenia

Kosmicznie dobra rzecz! Kosmos, czyli malutka książeczka do liczenia, to pierwsza z serii 3 książeczek, które zadbają o wszechstronny rozwój Twojego dziecka.

[product id="26062"]

 

 

Na Księżyc. Mój mały świat

Książka do zabawy, przesuwania, zaglądania i podpatrywania niespodzianek!

[product id="17510"]

 

 

 

Profesor Astrokot odkrywa kosmos

Duża dawka wiedzy z dziedziny astrofizyki podana w lekki, przystępny i zabawny sposób - imponujący album do wspólnego, rodzinnego czytania.

[product id="16631, 20227, 22175, 23816"]

 

 

Kosmos. Montessori w domu

Baw się wspólnie z dzieckiem, pomóż mu zdobywać wiedzę i rozwijać się - każdego dnia! Książeczki z serii "Montessori w domu" zostały przygotowane przez Karolinę Nogas i Lidię Rzeszutko, autorki doświadczone w codziennej pracy z dziećmi w duchu pedagogiki Montessori, z myślą o rodzicach i dzieciach, którzy chcą wspólnie odkrywać świat. 

[product id="28560"]

 

 

Kosmos. To, o czym dorośli Ci nie mówią

Fascynująca historia kosmosu, czarnych dziur, planet, ciemnej materii i czerwonych karłów, opowiedziana w prosty i zabawny sposób, zrozumiały dla każdego.

[product id="17419"]

 

 

Totalnie wszystko o kosmosie. i innych galaktycznych faktach

Znajdziesz tu wszystko, co należy wiedzieć o wszechświecie i przestrzeni kosmicznej. 

Takiej książki o kosmosie jeszcze nie było!

  • Kosmiczne fakty nie z tego świata
  • Mnóstwo kosmicznej wiedzy, która wchłania jak czarna dziura
  • Superśmieszne międzyplanetarne żarty
  • Wskazówki, jak narysować kosmiczne cacka
  • Odległe fakty o planetach, supernowych, podróżach kosmicznych i obcych
  • i znacznie, znacznie więcej! A to wszystko w zwariowanym, kolorowym, komiksowym wydaniu!

[product id="23101"]

 

 

Ziemia do księżyca

Ta książka opowiada historię misji, jej bohaterów a także całą historię podboju kosmosu. Dowiesz się z niej, jak wyglądała rywalizacja o podbój kosmosu pomiędzy USA i ZSRR w czasie zimnej Wojny, kim był pierwszy człowiek w kosmosie, Jurij Gagarin, jakie zwierzęta wysłano w kosmos i jak się to dla nich skończyło, jak wyglądają przygotowania astronautów, ich strój i kosmiczny rower.

[product id="27968"]

 

 

Montessori. Kosmos

Wspólnie z dzieckiem stwórzcie księżyc z plasteliny, poznajcie nazwy elementów przestrzeni kosmicznej oraz odszukajcie na mapie nieba gwiazdozbiory!

[product id="25638"]

 

 

Co kryje nocne niebo?

Jeśli będziecie mieć okazję znaleźć się kiedyś w bezchmurną noc z dala od miasta, na łonie natury, przyjrzyjcie się rozgwieżdżonemu niebu.

[product id="23309"]

 

 

Układ Słoneczny. Nasze miejsce w kosmosie

Przygotuj się do badania głębin oceanów, dalekiego kosmosu i wszystkiego po drodze! Krwiożercze rekiny, skomplikowane roboty, upierzone welociraptory i dużo więcej czeka na ciebie w NAUKOMIKSACH!

[product id="24474"]

 

 

Wokół słońca. Nasze miejsce w kosmosie

Pozwólcie się zabrać w fascynującą podróż po cudownych i nieznanych zakątkach Układu Słonecznego. Odkrywajmy razem te odległe światy. Pięknie ilustrowana książka dla młodych miłośników kosmosu.

[product id="24746"]

 

 

Kosmos. Podnieś klapkę

Podnieś klapkę. Kosmos to pełna niespodzianek, świetnie zilustrowana książka edukacyjna z okienkami, która odkryje przed młodym czytelnikiem mnóstwo cennych informacji o ciałach niebieskich, Układzie Słonecznym i kosmicznych wyprawach.

[product id="24817"]

 

 

Mały astronom. Przewodnik po kosmosie

Książka dla dzieci zafascynowanych tajemnicami kosmosu. Znajdą w niej odpowiedzi na intrygujące pytania, takie jak: iIe jest gwiazd na niebie i jakiego są koloru, do czego służy kalendarz, co to jest niebieski zwierzyniec, czym się różni meteor od meteorytu, jak znaleźć planetoidę, jak wygląda życie na stacji kosmicznej?

[product id="24812"]

 

 

Atlas kosmosu

Jak żyje się na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? Czy możemy przetrwać na Marsie? Dlaczego Pluton nie jest już planetą? I w ogóle jak wielki jest Wszechświat?

[product id="26277"]

 

 

Tęcza w kosmosie. Kolorowy przewodnik po tym, co ciekawe

Fascynująca podróż przez tajemnice barw w otaczającym nas świecie. Autorką tej wyjątkowej książki jest planetolożka dr Sheila Kanani, która zaprasza czytelników do ekscytującej podróży przez krainę barw.

[product id="27084"]

 

 

Lśnij. Przewodnik po nocnym niebie

Napisana w inspirujący sposób przez pisarkę naukową NASA książka „Lśnij. Przewodnik po nocnym niebie” to gratka dla wszystkich małych fanów KOSMOSU! Pięknie zilustrowany tytuł z mnóstwem ciekawostek na temat gwiazd, planet, komet i konstelacji to pozycja obowiązkowa dla dzieci, które uwielbiają książki o kosmosie. 

[product id="27204"]

 

 

Albert w kosmosie

Albert chciałby być jak tata – dorosły i poważny. Jednak szybko o tym zapomina i zaczyna się bawić. Dziś udaje mu się w dodatku wciągnąć do zabawy tatę. A tata nawet nie podejrzewa, jak mu to wyjdzie na dobre!

[product id="24609"]

 

 

Lem i zagadki Kosmosu. Czytam sobie. Poziom 2

Książka, w której Marcin Baran opowiada o świecie, wszechświecie i Stanisławie Lemie. Ciekawe, zabawne historie pióra wybitnych polskich autorów i ilustracje autorstwa najlepszych polskich ilustratorów sprawią, że czas spędzony na czytaniu, będzie czasem świetnej zabawy.

[product id="23011"]

 

 

Gość z kosmosu. Duże litery. Podział na sylaby

Myszki marzyły o kosmosie, aż pewnego razu spotkały w lesie ufoludka. Kosmiczny spodek jest uszkodzony. Czy myszki pomogą przybyszowi, czy uda się im zobaczyć przestrzeń kosmiczną? Zapraszamy na niezwykłe spotkanie – wszystko rozstrzygnie się na kartach tej książeczki. 

[product id="28330"]

 

 

 

Planetarium

Zajrzyjcie do Planetarium, by odkryć kosmos i jego tajemnice. Witajcie w Muzeum Kosmosu! Znajdziecie tu kolekcję niezwykłych obiektów, od niewielkich meteorów po gigantyczne galaktyki. Obejrzycie planety, komety i księżyce, zobaczycie, jak z mgławic rodzą się gwiazdy, dowiecie się, czym są czarne dziury, poznacie początki wszechświata.

[product id="16960"]

 

 

Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty

Nowe wydanie przebojowej książki edukacyjnej, która zamieni was w kosmicznych odkrywców.

Dowiecie się z niej, jak wielkim wyzwaniem jest badanie kosmosu, i jak niesamowite są pomysły naukowców, którzy próbują wydrzeć mu jego tajemnice. 

[product id="17046"]

 

 

Kosmos. My i tajemnica nieskończoności

Przed nami spektakularny finał bestsellerowej trylogii edukacyjnej. Po dwóch tomach: Ewolucja i Ciało holenderski duet autorów zabiera nas w podróż kosmiczną.

Jan Paul Schutten znów okazuje się mistrzem gatunku, prosto i czytelnie, ale z brawurą i humorem wyjaśniając najbardziej złożone zagadnienia naukowe. Floor Rieder po raz kolejny przekracza samą siebie w zjawiskowych ilustracjach – tym razem gwiazd, planet, fluktuacji kwantowych, czy… zasady E = MC2.

[product id="22110"]

 

 

Od początku, czyli powstanie i rozwój życia na Ziemi

Autorka na stronach swojej pięknie zilustrowanej książki proponuje podróż w czasie aż do prapoczątków wszystkiego: planet, kontynentów, żywych komórek, roślin i zwierząt. Przeczytamy o wielkich katastrofach i triumfie życia, o zwierzętach, które wymarły, i tych, które przetrwały, o zmianach klimatu i ewolucji organizmów.

[product id="22710"]

 

 

Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

1,828 kg wiedzy na 416 stronach. Ponad 70 ekspertów i ekspertek, 8 obszernych części podzielonych na tematyczne działy, a do tego zdjęcia, ilustracje, quizy, diagramy, listy, odnośniki, wykresy i nieprzebrana ilość ciekawostek oraz nieskończona satysfakcja z lektury, do której chce się wracać. Britannica to przecież jakość sama w sobie. Wiedz to!

[product id="23310"]

 

 

24 godziny w kosmosie

Poleć na orbitę okołoziemską, aby spędzić cały dzień na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, po której oprowadzi cię astronautka Becky. Dowiesz się, jakie eksperymenty naukowe przeprowadzają astronauci, co jedzą i jak spędzają czas wolny. Razem z Becky odbędziesz kosmiczny spacer i zobaczysz, jak wspaniale wygląda z kosmosu nasza planeta.

[product id="26699"]

 

 

Kosmos bez tajemnic. Książka z okienkami

Dzięki tej wyjątkowej książce z okienkami wszechświat odkryje przed tobą swoje tajemnice! Dowiesz się, jak powstał Księżyc, dlaczego gwiazdy migoczą i skąd właściwie astronomowie tak dużo wiedzą o odległych planetach.

[product id="26722"]

 

 

Dziewiąta planeta

Książka "Dziewiąta planeta" zabiera nas w kosmiczną podróż przez Układ Słoneczny. Jednego dnia, tajemniczo znika jedna z planet, co wywołuje ogromne zamieszanie wśród innych ciał niebieskich. Tę zagadkę postanawia rozwikłać mała kometa o imieniu Celestynka, która ma lodowe serce, ale ogromną determinację.

[product id="27130"]

 

 

Co nam mówi niebo. Opowieść o wszechświecie i tych, którzy go badali

Niezwykle fascynująca i edukacyjna opowieść, która zabiera czytelników w podróż przez historię astronomii. Głównym bohaterem książki jest dziewięcioletni William, który spędza wakacje u swojej nieco zrzędliwej ciotki. Pomimo niezbyt zachęcającej sytuacji, William odkrywa wspaniały świat astronomii dzięki pasjonującym opowieściom swojej ciotki.

[product id="27159"]

 

 

Kosmos

Kosmos to przeogromna przestrzeń otaczająca naszą planetę – Ziemię. Choć dużo już wiemy na jego temat, wciąż jest odkrywany przez człowieka. W kosmicznych przestworzach skrywają się gwiazdy, planety, księżyce i wiele innych fascynujących ciał niebieskich. 

[product id="27906"]

 

 

Śledztwo w kosmosie. Baza Księżycowa Alfa. Tom 1

Powieść ta łączy w sobie elementy kryminału, przygody i science fiction. Opowiada historię 12-letniego Dashiella, który wraz z rodziną przenosi się na Księżyc, gdzie mieszka w bazie kosmicznej.

[product id="26259"]

 

 

Dzieci wszechświata. Biblioteka Montessori

Wychowanie kosmiczne stanowi rdzeń programu nauczania dla szkół podstawowych Montessori. Ta obszerna koncepcja podkreśla jedność wszystkiego we wszechświecie i ma na celu nie tylko zapewnienie dobrego wykształcenia uczniów, lecz także wychowanie osób pojmujących siebie i otaczający je świat w wyjątkowy sposób.

[product id="24400"]

 

 

 

Gry i zabawki

[product id="27983, 24183, 23041"]

[product id="25725, 17368, 27772"]

[product id="26879, 27364, 24991"]

[product id="25765, 25881, 28257"]

 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 25343, 25388, 23512, 23528, 24390, 24392, 23591, 23455, 23692, 24390, 24392, " slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296, 24392, 27000, 27392, 26977, 24482, 25953, 27458" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium