Odkryj naszą kolekcję książek o dinozaurach dla dzieci w każdym wieku, która przeniesie maluchy w fascynujący świat prehistorycznych gigantów!
pl

Wielka kolekcja książek o dinozaurach

Wielka kolekcja książek o dinozaurach

Odkryj naszą kolekcję książek o dinozaurach dla dzieci w każdym wieku, która przeniesie maluchy w fascynujący świat prehistorycznych gigantów! Nasze książki dostosowane są do różnych grup wiekowych, począwszy od przedszkolaków po starsze dzieci, zapewniając edukacyjną zabawę i pełną przygód lekturę. Zestawienie obejmuje kolorowe ilustrowane książeczki dla najmłodszych, wciągające opowieści dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz bardziej zaawansowane publikacje z interesującymi faktami i ciekawostkami dla starszych czytelników.

Nasza kolekcja zawiera książki autorstwa doświadczonych autorów i ilustratorów, którzy przeniosą dzieci w dinozaurzą podróż pełną nauki i zabawy. Dzięki tej kolekcji dzieci rozwijają ciekawość świata oraz zdobywają wiedzę na temat prehistorycznych stworzeń, rozwijając jednocześnie umiejętności czytania i poznawania świata. Pozwól swojemu dziecku odkryć fascynujący świat dinozaurów dzięki naszej kolekcji książek!

Książki o dinozaurach są niezwykle atrakcyjne dla dzieci, ponieważ pozwalają im zgłębić fascynujący świat prehistorycznych olbrzymów, rozbudzając ich ciekawość i wyobraźnię.

Dzięki różnorodnym opowieściom, książki te uczą dzieci wartościowej wiedzy o dinozaurach, ich gatunkach, zwyczajach i środowisku, co stanowi cenne wsparcie dla rozwoju poznawczego najmłodszych czytelników.

Wybierając książki o dinozaurach, rodzice inwestują w edukacyjne i rozwijające się zainteresowania swoich dzieci, tworząc tym samym okazję do wspólnego odkrywania fascynującego świata dawnych stworzeń. Warto pamiętać, że 26 lutego obchodzony będzie Dzień Dinozaura, co stanowi doskonałą okazję do podjęcia lektury i rozmów na temat tych prehistorycznych istot.

 

Książki o dinozaurach Książki o pojazdach Książki o kosmosie

 

 

Akademia mądrego dziecka. Poznajmy dinozaury

Akademia Mądrego Dziecka Poznajemy dinozaury to nowa seria kartonowych książeczek z ruchomymi elementami dla małych wielbicieli prehistorycznych gadów. Na każdej stronie mały czytelnik znajdzie ciekawe fakty z życia dinozaurów. 

[product id="28442, 25391, 28443, 25392"]

 

 

Dinozaur. Jak to działa?

Seria sztywnostronicowych książeczek, których wyjątkowa cecha to wycięte strony. Taki schemat pozwala dziecku zrozumieć, jak coś wygląda i w jaki sposób działa.

[product id="23718"]

 

 

Zabawki

 

[product id="26867, 26869, 26868, 27366"]

 

 

 

Niuniuś i niemiły pan

Niuniuś pierwszy raz idzie do prawdziwego muzeum i zobaczy prawdziwe dinozaury, a co ważniejsze: prawdziwe kości dinozaurów! Jest bardzo podekscytowany i całym sobą to okazuje. Niestety pan strażnik ciągle tylko mówi, czego nie wolno, a co trzeba, krzywo patrzy i ucisza dzieci. Co z tym zrobi tata Niuniusia?

[product id="25343"]

 

 

Dinozaury kontra ludzie

Zabawna, pełna humoru i przygód książka o przyjaźni, solidarności i o akceptacji innych. I o życiu w zgodzie! Nie tylko dla miłośników dinozaurów!

[product id="28916"]

 

 

O rety! Przyroda praczasów

To kolejna propozycja dla dzieci z serii książek obrazkowych pod wspólnym tytułem „O rety!” z zabawnymi rysunkami Tomasza Samojlika. Po tomach przedstawiających naszą współczesną rodzimą przyrodę oraz przyrodę z różnych stron świata przeszedł czas na pokazanie, jak wyglądało życie na naszej planecie w różnych epokach przed milionami lat. 

[product id="27734"]

 

 

Opowiem ci, mamo. Co robią dinozaury

Kudłacz i karaluch wyruszają w podróż… w czasie i trafią do krainy dinozaurów! Edukacja, humor, zadania interaktywne, a przede wszystkim piękne ilustracje Emilii Dziubak sprawiają, że nie sposób przejść obok tej książki obojętnie. To znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

[product id="15282"]

 

 

Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem

Dzisiaj wieczorem jest trochę strasznie, bo Ivar spotyka tyranozaura. Ivar wie o nich bardzo dużo. Na przykład, że są ogromne i mają mnóstwo ostrych kłów, którymi zabijają swoją zdobycz. Na szczęście ten tyranozaur jest najedzony i bardzo chętny do zabawy.

[product id="21553, 22707, 21554, 16746, 16747"]

 

 

Dinożarły, czyli co żarły dinozaury

Dinożarły, czyli co żarły dinozaury i inne prehistoryczne bestie? Liście? Ryby? Kumpli?! Wszystkiego dowiecie się z tej prześmiesznej i oryginalnej książeczki dla dzieci i dowcipnych dorosłych! Książka pełna jest kolorowych ilustracji przedstawiających gatunki dinozaurów i ich upodobania żywieniowe.

[product id="27697"]

 

 

Jak żyły dinozaury? Co i jak?

Książka popularnonaukowa dla najmłodszych. To zaproszenie do odkrywania tajemnic i niezwykłości prehistorycznego świata. Ta książka zapewni najmłodszym czytelnikom emocjonującą podróż w przeszłość, w której mogą zbliżyć się do dawnych czasów i lepiej zrozumieć, jak te niezwykłe istoty egzystowały na naszej planecie.

[product id="26967"]

 

 

Dinozaury. Podświetl i Odkryj

Książki z serii Podświetl i Odkryj wspaniale rozwiną wyobraźnię i zaspokoją ciekawość każdego młodego odkrywcy! Dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki UV, latarka w rękach dziecka działa niczym rentgen. Wystarczy poświecić nią od tyłu na ilustracje lub spojrzeć pod światło, a naszym oczom ukażą się kolejne, ukryte wcześniej sceny.

[product id="22822"]

 

 

Mocarne dinozaury. Ale to wielkie!

W roli głównej: dinozaury! Mnóstwo bardzo szczegółowej wiedzy o życiu i budowie pradawnych stworzeń, w sam raz dla młodocianych paleontologów.

[product id="26119"]

 

 

Kochamy dinozaury!

ŁUP! CHRUP! WRRR! Niektóre dinozaury miały mocne szczęki, a inne szybko biegały. Jedne szczerzyły OSTRE zęby, drugie puszczały najbardziej CUCHNĄCE bąki. FUJ! 

[product id="26353"]

 

 

Brrr! Gdzie zniknęły dinozaury?

Prześmieszna, urzekająca radosną kolorowością ilustracji książka nie tylko dla miłośników dinozaurów.

[product id="24967"]

 

 

Dinozaury ratują święta

„Dinozaury ratują święta” to ciepła historia o sile przyjaźni, mocy współpracy i magii spędzania czasu z najbliższymi, czyli o tym, co w świętach najważniejsze. Zabawny, rymowany tekst z pięknym przesłaniem dla każdego, kto w ferworze przedświątecznej gorączki poszukuje chwili wytchnienia.

[product id="24891"]

 

 

Nieustraszeni i tajemnica dinozaura. Szkoła emocji

Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli.

[product id="23633"]

 

 

Zabawki

 

[product id="23664, 25167, 26364"]

[product id="25447, 26877, 27362"]

[product id="22336, 26383, 22937"]

[product id="22990, 25094, 23979"]

[product id="17370, 24934, 24723"]

[product id="27966"]

 

 

Gabinet dinozaurów

Odkrywaj świat dinozaurów przez magiczne trójkolorowe soczewki! Nowy tom w bestsellerowej serii edukacyjnych albumów z efektownymi, „trójwarstwowymi” ilustracjami.

[product id="23136"]

 

 

Umiem rysować dinozaury

Dzięki niezwykle prostym instrukcjom autorstwa Adeliny Sandeckiej nauczycie się, jak krok po kroku narysować aż 30 różnych dinozaurów! Nie potrzebujecie nawet zeszytu, bo w książce zaplanowano specjalne miejsce na wasze rysunki.

[product id="24274"]

 

 

Dinozaurium. Muzeum Dinozaurów

Niesamowity album o dinozaurach dla wszystkich małych znawców prehistorycznych stworzeń.

[product id="16594"]

 

 

Młodzi przyrodnicy. Dinozaury

Tyranozaury, stegozaury, megalozaury. Dinozaur już dawno wyginęły, ale nieustannie budzą ogromną ciekawość. Jedne miały wielkie głowy i ogromne, ostre zęby, inne były malutkie niczym kurczak, a jeszcze inne potrafiły ważyć więcej niż 16 słoni! Którego dinozaura Ty chciałbyś spotkać?

[product id="17472"]

 

 

Dinozaury świata. 200 ciekawostek

Książka "Dinozaury świata. 200 ciekawostek" to fascynująca podróż w świat prehistorycznych olbrzymów, która odpowiada na 200 najbardziej intrygujących pytań dotyczących różnych gatunków dinozaurów. Autor zabiera czytelników w niezwykłą wyprawę przez różne krainy i epoki geologiczne, włączając w to sawanny, lasy, gorące pustynie i lodowe krainy, aby odkryć tajemnice tych fascynujących stworzeń.

[product id="27374"]

 

 

Atlas Dinozaurów. Podróż do prehistorycznego świata

Wybierz się w podróż do prehistorycznego świata! „Atlas dinozaurów” to pięknie zilustrowane kompendium wiedzy dla wszystkich miłośników dinozaurów.

[product id="28735"]

 

 

Totalnie wszystko o dinozaurach. i innych prehistorycznych bestiach

Odkryj wszystko, co należy wiedzieć o nich i o innych prehistorycznych bestiach!

[product id="23102"]

 

 

Dinozaury. Kocham rysować

„Kocham rysować” to seria do nauki rysowania dla każdego, kto chciałby przenieść na kartkę wszystko to, co sobie wymarzy! Wystarczy podążać za instrukcjami krok po kroku, kreska po kresce, aby stworzyć przerażającego tyranozaura czy latającego pterodaktyla. Rysowanie z tą książką jest takie proste!

[product id="28514"]

 

 

Zabawki

 

[product id="24931, 27774, 26664"]

[product id="23036, 26688, 26416"]

 

 

 

 

Księga dinozaurów

Sprawdźcie, który dinozaur miał: najtwardszy pancerz, najostrzejszy wzrok, największy brzuch, najbardziej kolczasty ogon… i znacznie, znacznie więcej!

[product id="24753"]

 

 

Dinozaury. Wielka encyklopedia

Ta niezwykła książka przenosi Ciebie w podróż przez epokę dinozaurów za pomocą znakomitych rekonstrukcji, starannie opracowanych na podstawie najnowszych odkryć naukowych. 

[product id="28721"]

 

 

Zanim pojawiły się dinozaury. Niesamowite dzieje Ziemi

Porywająca, pełna faktów i ciekawostek opowieść o minionych dziejach, która pozwoli młodym czytelnikom poznać świat sprzed pojawienia się dinozaurów. Przystępny opis odkryć i badań naukowych, liczne ilustracje, schematy i grafiki pomogą przenieść się w czasie i dowiedzieć, jak wyglądał prehistoryczny świat pełen fascynującej flory i fauny.

[product id="28471"]

 

 

Encyklopedia dinozaurów

Odkąd świat usłyszał o wielkich prehistorycznych potworach, zwierzęta te fascynują ludzi. Czy można się temu dziwić? Choć znajdowane są wciąż nowe skamieniałości dinozaurów, to pozostają one dla nas tajemniczymi stworzeniami. Żyły na naszej planecie ponad 150 milionów lat, wykształciły zdumiewającą różnorodność form i zasiedliły wszystkie kontynenty. 

[product id="27657"]

 

 

Rok z dinozaurami

365 Dinozaurów na każdy dzień roku. W tej książce spotkasz najbardziej zdumiewające stworzenia, jakie kiedykolwiek chodziły po Ziemi.

[product id="27312"]

 

 

Jak to działa? Dinozaury

Czym się żywiły dinozaury? Czym się wyróżniał spinozaur? Jeśli nurtują cię podobne pytania, to świetnie trafiłeś!

[product id="27249"]

 

 

Książka i puzzle Dinozaury 300 elementów

Przez ponad 170 milionów lat światem rządziły gady: dinozaury zdominowały lądy, pterozaury władały w powietrzu, a morza roiły się od ogromnych gadów morskich. Dinozaury były bardzo różnorodną grupą stworzeń.

[product id="26544, 26543, 26542"]

 

 

Dinozaury od A do Z

PONAD 300 DINOZAURÓW! W tej obszernej i bogato ilustrowanej przez Dietera Brauna książce znajdziecie opisy większości dotychczas odkrytych dinozaurów.

[product id="21086"]

 

 

Poznaj z bliska dinozaury

Ta książka zabierze cię w podróż do tych odległych czasów. Staniesz oko w oko z niezwykłymi zwierzętami, poznasz je dokładnie, odkryjesz ich sekrety. Naukowe dane zaprezentowane zostały w przystępnej formie, a towarzyszą im czytelna oś czasu, sugestywne ikonografiki i ilustracje, od których wprost nie można się oderwać.

[product id="24763"]

 

 

 

Gdy na Ziemi żyły dinozaury

Gdy na Ziemi żyły dinozaury, świat wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Nie tylko nie było jeszcze na nim ludzi, ale nie było też traw i żyły przedziwne zwierzęta. Bieguny na północy i południu naszego globu nie skuwały lodowce, ponieważ temperatura nigdy nie spadała poniżej zera. Jak wyglądał ten pradawny świat? Można się tego dowiedzieć na podstawie wykopalisk odkrywanych także na terenach obecnej Polski.

[product id="28233"]

 

 

 

Dinozaury i inne prehistoryczne zwierzęta. Kości gigantów

Zjawiskowo piękna książka, która przenosi czytelników miliony lat wstecz - do prehistorycznej krainy, gdzie spacerowały dinozaury, latały pterozaury, pływały plezjozaury i ichtiozaury.

[product id="23260"]

 

 

Zabawki

[product id="28422, 28421, 28420"]

[product id="28419, 28418, 24848"]

[product id="27563, 24847, 28425"]

[product id="26139, 27583, 25535"]

[product id="28424, 26386, 28417"]

[product id="28416, 28415, 28414, 28413"]

 

 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 25343, 25388, 23512, 23528, 24390, 24392, 23591, 23455, 23692, 24390, 24392, " slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296, 24392, 27000, 27392, 26977, 24482, 25953, 27458" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium