Wiecie, że Gucio nam się nie nudzi? Z utęsknieniem czekaliśmy na trzy nowe tytuły z tej serii, a Wy? Oto i one: Gucio szaleje, Gucio czuje się winny o
pl

Trzy nowe książeczki o Guciu!

Trzy nowe książeczki o Guciu!

Książeczki o oswajaniu emocji

Dzieciom czasem trudno określić słowami to, co czują. Znacznie lepiej potrafią nam to pokazać. Chyba każdy z nas próbował ratować sytuację, kiedy nadeszła fala wściekłości w sklepie, kolejna w osiedlowej piaskownicy lub po prostu w domu. I książeczki z serii Uczucia Gucia opowiadają o codziennych sytuacjach, z którymi z pewnością większość z nas miała do czynienia, i z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. 

Dlaczego mówię o dorosłych, skoro książeczki są dedykowane przedszkolakom? Bo wiecie - książeczki Aurelie Chien Chow Chine są nie tylko dla dzieci! Niech podniesie rękę ten rodzic, który nie wykonywał ćwiczeń oddechowych, by opanować swoje emocje podczas kłótni z partnerem czy z szefem :) Poza tym, dzieci zwykle potrzebują dobrego przewodnictwa, ponieważ zwyczajnie zapominają o tym, że właściwe oddychanie jest kluczem do tego, by się wyciszyć, uspokoić, rozwiązać trudność. Po prostu musimy im przypomnieć o tym, co w stresującej sytuacji robił nasz przyjaciel jednorożec. Przypomnieć o tym, że w chwili kryzysu musimy przepędzić z naszego brzucha deszczową chmurę albo podzielić się z innymi pozytywną energią, której mamy nadmiar, bo w brzuszku świeci słońce. Być może brzmi to dla Was infantylnie, ale w odniesieniu do najmłodszych - to naprawdę działa, o czym świadczy popularność serii Uczucia Gucia. 

 

Poznaj serię Uczucia Gucia:

[product id="19812, 19813, 19814, 17431, 17082, 17080, 17081, 17430"]

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium