Spacer po Warszawie – najnowsza część Piżamoramy!

Piżamorama

Magdzie Kłos-Podsiadło i Robertowi Podsiadło z "Wytwórni" należą się wielkie brawa za przekonanie twórców serii "Piżamoramy" do zaprojektowania części o stolicy Polski. Musicie wiedzieć, że Warszawa dołączyła dzięki nim do najsłynniejszych miast na świecie: Nowego Jorku, Paryża i Rzymu. Wspaniale jest znaleźć się w takim gronie, prawda?

Maja i Benio, rodzeństwo z Anglii, znają poprzednie części "Piżamoramy" od wydawnictwa Wytwórnia, ale ta najnowsza podoba im się szczególnie, bo mogą dzięki niej "pochodzić" po Warszawie. 

A że do Polski przyjeżdżają tylko kilka razy do roku (w odwiedziny do rodziny swojej mamy), nie znają stolicy zbyt dobrze. Benio uważa, że Pałac Kultury to taki "ładniejszy Big Ben". Maja dodaje, że przydałaby się rodzinna wycieczka szlakiem Piżamoramy.

 [product id="20787"] 

 

 

Wszystkim - i dzieciom, i rodzicom - bardzo podoba się fakt, że dzięki animacjom książka pozwala tworzyć własne warszawskie opowieści. 

Do wszystkich książek z tej serii dołączona jest specjalna folia w czarne paseczki. To kluczowy element techniki animacji zwanej ombro cinema. Technika ta powstała sto lat temu we Francji i do dziś nie straciła na atrakcyjności. Warszawa ożywa na kolejnych stronach: po ulicach jadą sznury aut, migocą piękne miejskie neony, błyszczą gwiazdy, faluje wzburzona Wisła. Nie można się oderwać!

Zajrzyj do książki:

 

[product id="20787"] 

Poznaj całą serię:

[product id="15964, 15963, 15965, 16095"] 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium