Współcześnie coraz więcej osób korzysta z nowoczesnych technologii. Z każdym rokiem książki elektroniczne zyskują coraz większą popularność, przesuwając jednocześnie tradycyjną formę literatury na dalszy plan
pl

Prezent dla taty. 5 wyjątkowych przewodników dla każdego ojca

Prezent dla taty. 5 wyjątkowych przewodników dla każdego ojca

Współcześnie coraz więcej osób korzysta z nowoczesnych technologii. Z każdym rokiem książki elektroniczne zyskują coraz większą popularność, przesuwając jednocześnie tradycyjną formę literatury na dalszy plan. Warto jednak czasami zostawić za sobą gąszcz elektronicznych nowości i powrócić do korzeni. Po co? Po to, by na nowo odkryć magiczną moc fizycznej książki! Szelest przewracanych stron, zapach farby drukowej i ciężar tradycyjnej książki to jedne z wielu doświadczeń, które możemy zapewnić nie tylko sobie, ale też naszym najbliższym. Dziś opowiemy wam o literackich upominkach, które możemy sprawić naszym ojcom. Jak wybrać prezent dla taty?

Zastanawiacie się, czy książka na pewno będzie trafionym prezentem dla taty? Tak! Ważne jest jednak to, by odpowiadała zainteresowaniom samego obdarowywanego. Niezależnie od tego, czy jest miłośnikiem historii, nauki, powieści kryminalnych czy reportaży, w naszej księgarni na pewno znajdziecie pozycję, która spełni jego oczekiwania.

Książki dla rodziców Książki dla dzieci Gry i zabawki

Literatura faktu – biografie, reportaże i wspomnienia to wymarzony prezent niejednego taty!

Biografie, reportaże i wspomnienia dają czytelnikom szansę na głębokie zanurzenie się w prawdziwych historiach, które często przewyższają fikcyjne opowieści. Fascynujące losy osób, które zapisały się na kartach historii, ale też ikon współczesnej popkultury, stanowią inspirujące źródło wiedzy o różnych epokach, kulturach i ludzkich opowieściach. Co równie ważne, literatura faktu pozwala na budowanie empatii i zrozumienia dla osób, które dokonały niezwykłych osiągnięć czy przeżyły trudne, być może nawet traumatyczne chwile. Czytanie takich książek może stanowić zatem doskonałą okazję do refleksji nad własnym życiem i wybieraniem ścieżek życiowych. Ciekawą propozycją dla wszystkich ojców, którzy w słynnych piosenkach ostatnich dekad doceniali nie tylko muzykę, ale też tekst, może być książka „Kobiety, które śpiewały Młynarskiego” Joanny Nojszewskiej. Idealny prezent urodzinowy (i nie tylko!) dla każdego taty.

[product id="28021"]

 

 

Współczesna męskość – idealny prezent dla współczesnego mężczyzny

Autorzy książek skupiających się na współczesnej męskości stawiają przed czytelnikami pytania dotyczące roli mężczyzny w dzisiejszym społeczeństwie. Takie pozycje często przedstawiają wyzwania związane z równouprawnieniem, relacjami międzyludzkimi czy nowoczesnymi standardami życia. Próżno szukać w nich gotowych rozwiązań czy utartych schematów – zamiast tego zapraszają czytelników do otwartej dyskusji na temat tradycyjnych stereotypów płciowych. Dla wielu ojców, którzy starają się znaleźć równowagę między tradycją a współczesnością, taka literatura może stać się inspiracją do przemyśleń i szansą na głębsze zrozumienie siebie. „Prawdziwi tacy” Jarosława Krawczaka to elegancki prezent dla każdego taty, który chciałby dowiedzieć się więcej o różnorodności i wielowymiarowości męskości we współczesnym społeczeństwie.

[product id="28161"]

 

 

Rozwój osobisty, czyli praktyczny prezent dla każdego taty pragnącego sięgać jeszcze wyżej

Książki o rozwoju osobistym bardzo często otwierają przed czytelnikami drzwi do nowych umiejętności i możliwości. Wiele z nich porusza zagadnienia związane z radzeniem sobie ze stresem, zarządzaniem czasem, efektywnością czy budowaniem relacji interpersonalnych. Dając tacie taką lekturę, nie tylko pokazujemy zainteresowanie jego samodoskonaleniem, ale także dostarczamy mu konkretnych narzędzi do osiągania sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Co więcej, autorzy takich publikacji nierzadko dzielą się własnymi doświadczeniami i strategiami, inspirując czytelników do podejmowania nowych wyzwań. A skoro już o doświadczeniach i praktycznych narzędziach mowa, warto wspomnieć o książce „Pułapka perfekcjonizmu. Moc niedoskonałości w świecie, który ciągle wymaga więcej”. Jej autor, Thomas Curran, mówi o mediach, z których bez przerwy płyną do nas obrazy idealnych ciał, posiłków i domów – a później wyjaśnia, jak z nich zrezygnować i po prostu cieszyć się życiem. Najlepszy prezent dla każdego taty!

[product id="28140"]

 

 

Komiksy dla dorosłych – wyjątkowy prezent, który możemy wręczyć tacie

Czy komiksy są zarezerwowane tylko dla dzieci? Nic z tych rzeczy! Na rynku czeka na nas dziś mnóstwo komiksów przygotowanych z myślą o dorosłych odbiorcach. Większość z nich stanowi fascynującą formę sztuki, łączącą w sobie świetną narrację z wysokiej jakości ilustracjami. Ojców, którzy w dzieciństwie uwielbiali czytać o przygodach superbohaterów, taka literacka propozycja może zabrać w podróż do przeszłości. Ale nie tylko! Warto wiedzieć, że współczesne komiksy dla dorosłych poruszają różnorodne tematy, od psychologicznych thrillerów po społeczne komentarze, tworząc tym samym szerokie spektrum możliwości wyboru upominku. To świetny prezent, który w niekonwencjonalny sposób pozwala tacie spojrzeć na otaczającą go rzeczywistość. Na wszystkich poszukiwaczy prawdy czeka książka „Sherlock Holmes. Dookoła świata. Komiksy paragrafowe”.

[product id="25205"]

 

 

Książki o wychowaniu dzieci, czyli oryginalny prezent dla taty

Przewodniki po wychowaniu dzieci do dobry prezent nie tylko dla ojców – najczęściej tworzone są z myślą o obojgu rodzicach, a także innych osobach zaangażowanych w opiekę nad dzieckiem. Zawierają praktyczne porady, wskazówki dotyczące budowania wartościowych relacji rodzinnych oraz strategie radzenia sobie z trudnościami. Autorzy wspomnianych książek często dzielą się swoimi doświadczeniami i inspirują do kreatywnego podejścia do wychowywania dzieci. Wręczając tacie taki upominek, dajemy mu narzędzie do budowania silniejszych więzi rodzinnych i tworzenia wspólnych, niezapomnianych chwil z dziećmi. Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że wybierając dla taty prezent, warto czasem postawić na coś innego niż personalizowany kubek czy zabawny krawat – dużo praktyczniejsza może okazać się książka „Jak zrozumieć się w rodzinie” Moniki Szczepanik. To naprawdę personalizowany prezent – w końcu każdy z nas dąży właśnie do zrozumienia! Wspierająca, ciepła, pełna praktycznych wskazówek lektura. Polecamy!

[product id="20772"]

 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 25343, 25388, 23512, 23528, 24390, 24392, 23591, 23455, 23692, 24390, 24392, " slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296, 24392, 27000, 27392, 26977, 24482, 25953, 27458" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium