Nowości STYCZEŃ 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości STYCZEŃ 2021

 

Zobaczcie jakie książki proponują wydawnictwa dla dzieci i rodziców na początek nowego roku.

 

 

Dla dzieci 

  

 

 

Nowy w mieście - Pełna ciepła opowieść celebrująca życzliwość i przyjaźń. Samotny, bezdomny pies wita z otwartym sercem życie w nieznanym mieście i wszystkich, którzy tu mieszkają. Czasami jednak trudno jest być nowym i innym. Czy ktoś otworzy serce dla niego?

 

 

[product id="22248"]  

 

Rozśpiewane emocje, czyli piosenki o uczuciach. Uczuciometr - Czy radość może mieć swoją własną piosenkę? A smutek? Zazdrość? Ależ tak! Uczucia możemy wyrażać na różne sposoby, także w wierszach czy w piosenkach.

 

[product id="22249"]  

 

Mali WIELCY - Kolejne części bestsellerowej serii uznanej przez krytyków i uwielbianej przez czytelników na całym świecie!

 

[product id="22258, 22260, 22259, 22257"]  

 

 

 

Miłość - Wzruszający i piękny picturebook, który może być doskonałym pretekstem do rozmowy z dzieckiem o miłości, bliskości, ale i rozłące.

 

[product id="22245"]  

 

Trzy pytania - Kiedy jest właściwy moment na działanie? Kto jest najważniejszy? Jak odgadnąć, co należy zrobić?

 

[product id="22247"]

  

Nasza mama czarodziejka - Nasza mama wygląda całkiem zwyczajnie. Lubi się z nami bawić i zawsze nam pomaga, kiedy coś jest nie tak.

 

[product id="22252"] 

 

 

 

Horror! czyli skąd się biorą dzieci - Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Na przedszkolaki pada blady strach. Kto będzie następny? Rezolutny Bodzio, Rozalka czy też Grześ? Na wszelki wypadek najlepiej ukryć się w toalecie… albo w szatni… albo w gabinecie pani dyrektor… A jeśli ona jest w zmowie z panią Miłką? Trzeba natychmiast zadzwonić na policję! Przedszkolaki przeżyją prawdziwy horror, zanim odkryją, skąd się biorą dzieci…

[product id="22269"] 

 

Opowiem ci, mamo, co robią konie - Wyjątkowa pozycja dla wszystkich małych miłośniczek i miłośników tych pięknych zwierząt. Dowiecie się, czym się różni cwał od kłusu i galopu oraz co zapleść z końskiej grzywy. Poznacie mnóstwo końskich maści: w tym szampańską, myszatą i tarantowatą. Zajrzycie też do stajni, by odkryć, w co się ubiera jeździec, jak jest skonstruowane siodło oraz co konie jedzą i jak spędzają wolny czas.

[product id="22254"] 

 

 

Zagadka mazurskiej mumii. Detektywi z Tajemniczej 5 - "Detektywi z Tajemniczej 5" zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o nauce i sztuce oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

 

[product id="22270"] 

 

Trening superkoncentracji dla dzieci - Uwaga! Pełna koncentracja!!! Autorki Treningu superkoncentracji dla dzieci przygotowały kilkadziesiąt kreatywnych zabaw, które pozwolą wzmocnić pamięć, rozwinąć spostrzegawczość i wyćwiczyć koncentrację. W treningu będzie nas wspierał przyjacielski Móżdżek. Czasem pomoże, czasem trochę poprzeszkadza, a czasem będzie chciał z nami porozmawiać.

[product id="22272"] 

 

 

 

Lukrecja i dziwny świat dorosłychW świecie dorastającej Lukrecji rządzą kobiety – zwariowane, mądre, niezależne. Za sznurki pociąga mama, ale tylko w czasie wolnym od bycia adwokatką (świat sam się nie naprawi, prawda?), a domowe stery często przejmuje babcia Scarlett, która organizuje wystawne przyjęcia (z bąbelkami!). Choć i tak najwięcej do powiedzenia ma właśnie Lukrecja.

[product id="22250"] 

 

Dla dorosłych

 

Jak być silną i wysoko wrażliwą. Kiedy kobieta czuje za mocno - Otwórz się na swoją wrażliwą stronę i odkryj ukryte w niej piękno! Dzięki książce dostrzeżesz w sobie pokłady empatii i kreatywności. Nauczysz się słuchać swojej intuicji. Pomogą ci w tym inspirujące historie innych wrażliwych kobiet, medytacje z przewodnikiem, rozszyfrowanie kodów zawartych w bajkach i starożytnej kobiecej wiedzy.

[product id="22273"] 


 

Psychowzroczność - Psychowzroczność jest formą skoncentrowanej uwagi, która umożliwia dostrzeżenie wewnętrznego sposobu funkcjonowania naszego umysłu. Jest jak siódmy zmysł, który pozwala nam zajrzeć w głąb siebie.

[product id="22167"] 


 

Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start - A może najważniejsze jest to, aby najpierw uświadomić sobie, że życie to nie wyścig. Że tak naprawdę nie ma w nim żadnego startu, ani tym bardziej żadnej mety. Dopiero zbudowanie bliskiej relacji ze swoim dzieckiem pozwala skutecznie wspierać je w procesie uczenia się, zgodnie z jego naturalnymi potrzebami.

[product id="22246"] 

 

 Książki o babci i dziadku 

 

Najpiękniejsze/najlepsze książki dla dzieci 2020  

 

#feriewdomu. Alternatywna lista lektur 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium