Nowości SIERPIEŃ 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości SIERPIEŃ 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

 

Sprawdźcie najciekawsze premiery w bieżącym miesiącu.

 

 

Książki dla dzieci 

  

 

Basia, Franek i ubieranie  – Ubieranie to poważna sprawa, ale bywa też okazją do świetnej zabawy! 

 

[product id="22965"]  

Buba i jego świat  – Książeczka stworzona dla najmłodszych dzieci rozpoczynających przygodę wypowiadania pierwszych wyrażeń dźwiękonaśladowczych oraz słów. 

[product id="22975"]  

Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia oraz Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki  Z pomocą Pucia pożegnanie z pieluszką będzie o wiele prostsze, a udział w przygotowaniu posiłków otworzy na nowe doznania smakowe.

 

 [product id="22955, 22954"]   

 

 

Emma kocha różowy! – Emma kocha tylko różowe rzeczy. Ma ich mnóstwo: różowy grzebień, różowy kapelusik, różową torebkę, a nawet różowy rowerek. Ale to jej nie wystarcza.

[product id="22976"]

 

  

Nie jestem twoją mamą – Zabawna, pełna ciepła opowieść o wzajemnym szacunku, uważności i życiowych niespodziankach.

[product id="22971"]

Niedźwiadek chce pomagać – To ciepła opowieść o tym, że pomaganie, choć czasami niełatwe, może uszczęśliwić dwoje przyjaciół.

   [product id="22956"]    

 

  

 

Razem. W stadzie, ławicy i chmarze – Pięknie ilustrowana i pełna fascynujących ciekawostek z życia dzikich zwierząt książka o mądrości Matki Natury – dla małych przyrodniczek i przyrodników! Przekonajcie się, jak pięknie potrafią żyć RAZEM zwierzęta i jak sprytnie natura to wszystko wymyśliła!

 

[product id="22961"]

 

 

 

Jedwabne wątki. Baśnie z Dalekiego Wschodu – Historiom towarzyszą działające na wyobraźnię ilustracje autorstwa wybitnych międzynarodowych artystów.

 

 [product id="22958"]  

 Ortografia – twardy orzech, ale każdy zgryźć go może! – Eliza Piotrowska z humorem przedstawia najważniejsze zasady rządzące polską ortografią, sprawiając, że nauka z jej książką to prawdziwa przyjemność.

 [product id="22973"]  

 

  

Wojna  Stworzona przez ojca i syna poetycko-malarska opowieść o tym, czym jest wojna. Lakoniczny tekst i przejmujące ilustracje składają się w tej książce na poruszającą opowieść adresowaną do wszystkich – bez względu na wiek.

 

 [product id="22964"]     

Wielka podróż małego Mila  Klasyczna, ponadczasowa powieść przygodowa pełna absurdalnego humoru i przewrotnych gier słownych. Jeśli Wasze dzieci lubią książki Roalda Dahla to na pewno szybko zaprzyjaźnią się z Milem. 

 [product id="22959"]    

Mary Poppins  Opowieść o najsłynniejszej niani świata i o dzieciach z Czereśniowej 17 – w nowym przekładzie Marcina Mortki i z oryginalnymi ilustracjami Mary Shepard.

 [product id="22972"]    

Człowiek  Idealna książka dla czytelnika w każdym wieku! Książka zawiera mnóstwo ilustracji, infografik tłumaczących najbardziej skomplikowane zagadnienia oraz przykładów, analogii i ciekawostek oraz propozycji doświadczeń do samodzielnego wykonania.

 [product id="22957"]   

 

 

Niemożliwa para  Jedno jest pewne: ta historia jest tak intensywna, że przepełnia serca i kradnie je bezpowrotnie! Rozbrajająca historia o przyjaźni i miłości. Prawdziwa, szczera i śmieszna aż do bólu.

 [product id="22970"]   

Dla dorosłych

 

Karty Mindfulness – Uważność na co dzień oraz Karty Afirmacyjne CUD 9 MIESIĘCY  Karty mają redukować wśród społeczeństwa stres, napięcie i przemęczenie; uczyć jak wprowadzać w życie zmiany i odkrywać siebie na nowo; inspirować jak żyć w równowadze i harmonii w dzisiejszym świecie.

 

 [product id="22948, 22949"]   

Niedostatek – To przejmująca historia, uderzająca w najczulsze punkty i odnosząca się do najskrytszych obaw „niedo-skonałych” kobiet, w której każda z nas odnajdzie kawałek siebie.. Lynn Steger Strong bada subtelne, często niezauważalne akty przemocy, których dokonuje się na pewnym typie kobiet, kiedy te odważą się chcieć czegoś więcej.

 [product id="22953"]    

Selekcje. Jak szkoła niszczy ludzi, społeczeństwa i świat – Trudno sobie wyobrazić świat bez szkoły. A może właśnie to powinniśmy dziś zrobić? Czego uczy nas szkoła? Czy poza tabliczką mnożenia nie wpaja w nas uległości, bierności, posłuszeństwa, rywalizacji i pracy pod przymusem? Zróbmy wszystko, by szkoła nie zabiła w naszych dzieciach kreatywności, głodu poznawania świata i marzeń!

 [product id="22963"]    

Jak się dogadywać mimo różnic? Instrukcja obsługi typów osobowości – Wydaje ci się, że jasno mówisz, o co ci chodzi, a mimo to nie jesteś w stanie dogadać się z innymi? Masz wrażenie, że gadasz do ściany? Wiedz, że są proste sposoby na to, by uzdrowić komunikację, unikać niepotrzebnych sprzeczek i dzięki temu wspólnie osiągać cele.

 [product id="22962"]    

Najpiękniejsze/najlepsze książki dla dzieci 2020  

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium