Nowości PAŹDZIERNIK 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości PAŹDZIERNIK 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

 

 

 

Dla dzieci 

 

 

  

Jak poradzić sobie ze złością? Z poradnika smyka
Jak pokochać bobasa? Z poradnika smyka – Ilustracje, naśladujące dziecięce rysunki, skupiają uwagę małych czytelników i pomagają odnaleźć się w nowej sytuacji. Książki są skierowana również do rodziców – znajdą w niej praktyczne porady psychologa, które podpowiedzą, jak pomóc dziecku.

[product id="23099, 23098"]

 

  
Basia i granice i Basia. Wielka księga przygód 5 – Dla miłośników serii o Basi, aż dwie kolejne części. W tym część o granicach, która powstała we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Napisana z dużym wyczuciem może stać się punktem wyjścia do rozmowy z dzieckiem o tym, jakie zachowania są dla nas nieakceptowalne, jak umiejętnie stawiać granice i radzić sobie w trudnych chwilach.

[product id="23107, 23096"]

Zmiataj – Podnosząca na duchu opowieść o walce z silnymi emocjami, pokazująca, że te negatywne także są nieodłączną częścią naszego życia, a zły nastrój może pojawić się znikąd, przytłaczając nas mocno.

   [product id="23104"]    

 

  

 

Totalnie wszystko o... – Odkryj wszystko, co należy wiedzieć o rekinach, dinozaurach i kosmosie. Must have każdego przedszkolaka!

[product id="23102, 23101, 23103"]

 

 

 

 

Święta na świecie – Okazuje się, że pachnąca żywicą choinka, karp i łamanie się opłatkiem to niejedyne sposoby obchodzenia Gwiazdki. Jak wygląda ona w innych zakątkach świata? Zobaczcie, jak wspaniale obchodzi się święta w różnych częściach świata!

  [product id="23109"]   

Nelly Rapp. Przewodnik dla upiornych agentów – Bestsellerowa seria o Nelly Rapp zapewnia lekki dreszczyk emocji, a zabawne ilustracje Christiny Alvner umiejętnie przedstawiają przerażające potwory, ale zawsze z odrobiną humoru.

  [product id="23087"]  

 

  

Nieunikniona. Baśnie Matki Śmierci z całego świata  Baśnie o Śmierci to zbiór 44 historii zaczerpniętych z rozmaitych kultur (m.in. hiszpańskiej, greckiej, irlandzkiej, chińskiej, tybetańskiej, arabskiej, indyjskiej, azteckiej, aborygeńskiej, buszmeńskiej czy kultury Inuitów), których wspólną bohaterką jest Śmierć.

  [product id="23105"]     


Pax. Droga do domu 
 
Druga część bestsellerowego PAXa, który podbił serca tysięcy czytelników w Polsce i na całym świecie! 

Niezwykła opowieść o rodzinach z wyboru i uzdrawiającej mocy miłości. Chłopiec i lis wyruszają w drogę do domu, podczas której pomagają zdrowieć sobie nawzajem.

  [product id="23100"]     

I część:

[product id="16253"]

 

  

Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem  Druga część bestsellerowego poradnika dla młodych ludzi, jak radzić sobie z życiem, emocjami i relacjami. Poradnika, który czyta się jak dobrą powieść.

W tej części autor proponuje wznieść się na wyższy poziom studiowania życia. Choć obie części można czytać niezależnie, książka została pomyślana w taki sposób, że stanowi rozwinięcie pierwszej części. Dotyka trudniejszych tematów, jak wstyd czy zazdrość, skupiając się na zagadnieniach związanych z budowaniem własnej wartości, rozpoznawaniem i obroną przed manipulacją, spełnianiem cudzych oczekiwań kosztem własnej autentyczności, ćwiczeniem się w asertywności.

  [product id="23097"]       

I część:

[product id="22116"]

Czerwone chustki  Camilla jest niepewną siebie trzynastolatką, która jakiś czas temu straciła mamę i nie potrafi odnaleźć się w nowej rodzinie. Nie znajduje nici porozumienia ani z przyszywaną siostrą, ani z uczniami szkoły, do której trafia.

Czy należy wstydzić się tego, co naturalne? Czy warto otworzyć się na drugiego człowieka (nawet jeśli jest rodzicem)? Czy rodząca się kobiecość może być źródłem siły? Camilla i Luna szukają odpowiedzi na te pytania w świecie zdominowanym przez internetowe słupki popularności. Świecie, który z jakiegoś powodu uczynił z miesiączki temat tabu.

  [product id="23089"]     

 

Dla dorosłych

 

Jak nie stracić kontaktu z dzieckiem i dogadać się w każdej sprawie – Czy twoje dziecko odpowiada ci na pytania półsłówkami? Gdy pytasz, jak minął mu dzień w przedszkolu czy szkole, słyszysz zdawkowe „dobrze”, chociaż widzisz, że coś jest nie tak? Czy próby ciągnięcia za język kończą się awanturą i łzami? Jeśli tak, witaj w klubie rodzica!

 [product id="23110"]     

Odczytać umysł. Jak od dziecka uczymy się czytać w umysłach innych i rozumieć ludzi? – Skąd wiemy, co czują inni ludzie, jakie są ich nadzieje, obawy, pragnienia, myśli i plany? Profesor Henry M. Wellman pokazuje, że wszyscy potrafimy czytać w umysłach innych osób. Co więcej, uczymy się tej niezwykłej sztuki niemal od narodzin!

 [product id="23090"]     

Wydawnictwo Natuli Książki dla dzieci 4-6 lat Basia 

Nowości

[product show="new" limit="12" slider="true" onlyAvailable="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium