Nowości LIPIEC 2020 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

Najlepsze nowości na lipiec

Czy wiesz, co ciekawego pojawiło się ostatnio w księgarni? Same perełki! Kolejne części serii, które uwielbiają dzieci i rodzice. Zebrałam je tu, żeby nic Cię nie ominęło.

Zobacz, czy to na te książki właśnie czekasz?

Maluchy chętnie pomogą "czytać" dzięki obrazkom, a starszaki poćwiczą czytanie metodą sylabową. Hit! A jakie ładne ilustracje... 

2-6 lat  

[product id="21048"] 

To WIELKIE WOW! Interaktywna ruchoma kartonowa książka o strachach, których boją się mali i duzi. Majstersztyk! To idealna propozycja dla dzieci, które uwielbiają opowieści z dreszczykiem, ale także dla tych, które potrzebują oswojenia z bajkowym światem duchów, czarownic i czarnych kotów. Ojej, nie ma się już czego bać! Chyba że... na niby!

2-6 lat

[product id="21051"] 

I kolejna nowość, od której nie możemy się oderwać. Tym razem emocje. Takiej książki jeszcze nie było. Dzieci uwielbiają brać aktywny udział w wywoływaniu emocji!Ta książka to wspaniała zabawa w odkrywanie uczuć, które towarzyszą bohaterom ilustracji w różnych sytuacjach.

2-6 lat

[product id="21052"] 

Retro pup-up znów dostępny! Klasyka baśni z kultowej serii książek przestrzennych z ruchomymi elementami zaprojektowanych przez mistrza gatunku, znanego czeskiego artystę - Vojtěcha Kubaštę.

1,5-12 lat

[product id="21050"]  

Zbiór zabawnych opowiadań poświęconych uczuciom, między innymi tęsknocie, wstydowi, poczuciu krzywdy, zazdrości. Na końcu każdej historii znajdują się opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci i rodziców. Wszystko w niepowtarzalnym stylu Grzegorza Kasdepke.

4-8 lat

[product id="21045"]

Książka aktywnościowa do wspólnej zabawy. O tym, jak być eko mieszkając w mieście. To proste! I te ilustracje...

6-12 lat

[product id="21038"]  

Ulubienica maluchów powraca, tym razem poczytamy o dzieleniu się. Temat bardzo na czasie w wakacje, kiedy place zabaw pękają w szwach :)

1-3 lata

[product id="21044"]  

W tej książce znajdziecie teksty o: dumie, wstydzie, zazdrości, radości, strachu, bezradności, zadowoleniu, smutku, zaskoczeniu, tęsknocie, współczuciu i złości. Czytajmy dzieciom tę książkę, zachęcając do rozmowy o emocjach, które codziennie przeżywają. Niech wyrosną na dorosłych, którzy potrafią sobie z nimi radzić.

6-12 lat

[product id="20949"]  

[product id="20948, 16412, 20967"]  

Francuski bestseller przetłumaczony na 20 języków. Druga część LUSTRZANNY – sagi fantastyczno-przygodowej entuzjastycznie przyjętej przez czytelników. 

od 8 lat

[product id="21169"]  

Druga część przewrotnego cyklu kryminalnego dla dzieci o bujnej wyobraźni. Tosia jest niezwykle spostrzegawcza i przenikliwa. Dorośli mówią, że po prostu ma bujną wyobraźnię – ale właśnie ta wyobraźnia pomogła kiedyś udaremnić napad na bank.

6-12 lat

[product id="20996"]  

Nowość od Tove Jansson, twórczyni najsłynniejszych trolli na świecie. Zuzanna od rana jest w złym humorze. Nawet letnie słońce i zieleń trawy ją drażnią. Chciałaby, żeby wreszcie coś się zaczęło dziać. Nawet najgorszego… 

6-12 lat

[product id="21205"]  

Dwie pięknie wydane, ciepłe i poetycie opowieści. Jedna o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie, a druga o znaczeniu tożsamości... Jednocześnie książki edukacyjne, dzięki którym dziecko może poznać otaczającą je przyrodę.

4-6 lat

[product id="21208, 21209"]  

Wyraziści zwierzęcy bohaterowie, świetnie skonstruowana intryga i błyskotliwe poczucie humoru. Rasowy kryminał!

6-12 lat

[product id="20998"]  

Cztery naturalne, rodzinne opowiadania uzupełnione pięknymi ilustracjami otulą Was swoim ciepłym klimatem i sprawią, że będziecie często wracać do tej książki.

4-6 lat

[product id="21225"]  

Tego Misia kochają dzieci w 30 krajach! Tuliś po raz pierwszy bawi się w chowanego. Co z tego wyniknie? Wiele niezwykłych, nieoczekiwanych i przezabawnych przygód, a nawet nie obędzie się bez dreszczyku emocji. To dopiero będzie zabawa!

2-6 lat

[product id="21329"]  

Na Waszą prośbę uzupełniamy serię świetnych i pięknie ilustrowanych książek
z Anglii. Zobaczcie, kto dołączył do grona sław!

Ilość jak zwykle mocno limitowana, warto się pospieszyć!

[product search="Little People, Big Dreams" limit="40" slider="true" onlyAvailable="true"]

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium