Nowości KWIECIEŃ 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości KWIECIEŃ 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

 

Najlepsze premiery kwietnia 2021

 

 

Książki dla dzieci 

  

 

 

Przygody małego Muminka i Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka - Sporo nowości dla najmłodszych wielbicieli Muminków. Cała kolekcja urzekających opowieści ze świata Muminków oraz 4 wdzięczne kartonowe książeczki w pięknym etui. (każda książka, której format pasuje w sam raz do małych rączek, poświęcona jest innej tematyce - kolorom, rodzinie i przyjaciołom, emocjom oraz porom roku.)

 

 

 [product id="22601, 22602, 22603, 22604, 22605, 22615"]

 

Puzzle Rok w lesie Rodzice i dzieci oraz Memo Rok w lesie - Niespodzianka dla najmłodszych fanów bestsellerowego „Roku w lesie”! Przedstawiamy piękne zabawki przygotowane przez Emilię Dziubak z bohaterami ulubionej książki dzieci.

[product id="22626, 22625"]  

 

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest lato i Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest jesień - Twórcy kultowej książki „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” stworzyli serię pięknych książeczek nawiązujących do czterech pór roku. Przeczytaj je razem ze swoim Małym Brązowym Zajączkiem.

 

 [product id="22395, 22394"]   

W serii:

[product id="16943, 22396, 22393"]

 

Moja siostra, mój brat - Relacja rodzeństwa to prawdziwa huśtawka i mieszanka uczuć. Jest w niej miejsce na rywalizację, zazdrość i gniew, ale też podziw, troskę i miłość.

 

[product id="22624"]  

 

 

Strajk - W bardzo prosty, a zarazem przejmujący sposób przedstawia najmłodszym czytelnikom problem zanieczyszczenia środowiska, nadmiaru śmieci oraz plastiku.

Dzień Ziemi powinniśmy zatem obchodzić każdego dnia, tak żeby o wszystkich tych zagrożeniach pamiętać i im zapobiegać nie tylko raz w roku, ale codziennie!

 

  [product id="22630"]   

 

Wanda szuka miłości - Znajdźmy miłość razem z Wandą!

Dżdżownica Wanda wiedziała od razu, że chce się zakochać, i nie tracąc czasu, ruszyła na poszukiwanie miłości.
Co wydarzy się w trakcie jej wędrówki, czy Wanda pozna tego jedynego i czy jednorożce istnieją?

  [product id="22621"]   

 

Jesteśmy rodziną - Ta ciepła i mądra książka uczy dziecko akceptacji dla odmienności i pokazuje, że najlepszy dom rodzinny to ten, w którym jesteśmy kochani.

 

[product id="22629"]  

 

Zwierzątko do kochania. Dusia i Psinek-Świnek - W przedszkolu pojawia się piszczący karton – ojej, ktoś podrzucił szczeniaczka!

Dusia, Tomek i inne dzieci starają się pomóc pieskowi, a tymczasem w czajniku wybucha straszna awantura. Osioł Patentowany, który marzy o własnym zwierzątku do kochania, próbuje adoptować… dżdżownicę.

 

[product id="22628"]  

 

 

Basia. Wielka księga o uczuciach - To nie tylko wspaniała literacka przygoda z bohaterami serii „Basia”, lecz także nieoceniony pomocnik każdego rodzica. 

Życie Basi, jej rodziny i przyjaciół jest pełne uczuć – i takich, które wprawiają nas w dobry nastrój, i takich, które powodują, że aż gotujemy się od środka. Dowiedzcie się, co i o czym mówią nam uczucia, skorzystajcie też ze wskazówek Miśka Zdziśka, dzięki którym poradzicie sobie w każdej sytuacji.

 

[product id="22606"]   

 

Jestem. Filozoficzne pytania, które zadają sobie dzieci - Poszukiwanie odpowiedzi to podróż do świata wyobraźni. Podróż najważniejsza w życiu – bo to wyobraźnia rozwija samodzielne, twórcze myślenie. Uczy rozwiązywać problemy, pozwala uodpornić się na manipulację. Otwiera na różnorodność.

Tę książkę stworzy z tobą twoje dziecko. Wspólnie wybierzecie się do krainy pytań, na które nie ma jednej odpowiedzi. Pytań tak nieprzewidywalnych i trudnych, że mogą je zadać tylko dzieci. Lub filozofowie.

 

 

[product id="22617"]   

 

Przyjaźń. Jak się zaprzyjaźnić i przyjaźnić. Akceptuję, co czuję oraz Kłócimy się, godzimy się. Akceptuję, co czuję - Kolejne tytuły ze znanej i lubianej serii Akceptuję, co czuję.

Dzięki tym książkom dzieci: poznają różnicę między konfliktem, bójką, przemocą i złością, a w drugiej znajdą ćwiczenia, zadania i zabawy, które pomogą im w tworzeniu dobrej, wspierającej relacji z przyjaciółmi.

[product id="22622, 22623"]   

W serii:

[product id="17484, 17485, 21625, 21626, 17483"]

 

Skunks i Borsuk - Przepełniona humorem klasyczna historia pary przyjaciół, która nie mogłaby się bardziej różnić, którą chce się czytać i czytać na nowo – na głos i po cichu (za to głośno się śmiejąc). 

 [product id="22533"]   

 

Książki dla dorosłych

 

Edukacja i pokój oraz Edukacja i potencjał człowieka - Edukacja jest najlepszą bronią na rzecz pokoju.

Koncepcja Marii Montessori przyczyniła się do zmiany tego, w jaki sposób pojmujemy dzieciństwo, jaką rolę z społeczeństwie przypisujemy dzieciom i jaką odpowiedzialność za ich kształtowanie – rodzicom.

[product id="22598, 22599"]  

Najpiękniejsze/najlepsze książki dla dzieci 2020  

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium