Nowości CZERWIEC 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

0
Nowości CZERWIEC 2021 – książki dla dzieci, książki dla rodziców

 

Czerwiec obfituje w ciekawe premiery szczególnie dla dorosłych czytelników, z wyczekiwaną nowością od wydawnictwa Natuli na czele ♥

 

Premiera wydawnictwa Natuli

 

Życie seksualne rodziców  Ta książka jest więc dla wszystkich, którzy chcieliby każdego dnia świadomie pielęgnować miłość. „Dojrzałość do relacji to zrozumienie, że nie da się mieć wszystkich, ale można mieć z jedną osobą wszystko, czego potrzeba”.

Pomyśl o swoim związku i zadaj sobie pytanie: czy chcesz, aby się rozwijał? Pomimo trudności, pomimo natłoku spraw chcesz znaleźć czas na bycie razem i budowanie długoterminowej relacji? Jeśli tak, ta książka jest ci potrzebna.

[product id="22734"]   

 

Książki dla dzieci 

  

 

Gucio się zakochuje. Uczucia Gucia – Najnowsza część w serii książeczek dla najmłodszych o Jednorożcu, którego tęczowa grzywa zmienia kolor zależnie od tego, co Gucio odczuwa.

 

[product id="22809"]

 

Ulica czereśniowa – Nowe wierszowane książeczki o bohaterach kultowej serii wyszukiwanek.

 

[product id="22802, 22801, 22803"] 

 

 

  

Kicia Kocia na plenerze  Kolejna część przygód ulubionej bohaterki przedszkolaków.

Kicia Kocia i jej przyjaciele wybierają się na... prawdziwy plener malarski! Ale co to właściwie znaczy?

 

 [product id="22789"]  

 

 

 

 

 

Feluś i Gucio poznają zawody – Miś Gucio, towarzysz Felusia, także poznaje zawody – chce być fryzjerem albo kierowcą. A może jednak weterynarzem lub aktorem…? Wszystkie zawody są ciekawe!

Wspólna lektura zachęci małego czytelnika do odkrywania swoich mocnych stron, do zadawania pytań o zawody osób z najbliższego otoczenia, a także do rozmów o tym, czym są wytrwałość i wykorzystywanie swoich atutów.

 

   [product id="22786"]    

 

 

  

 

Tomek i tata – 20 historyjek z życia przedszkolaka Tomka i jego taty. Idealne do wspólnego czytania na dobranoc!
„Dziś niebo jest wyjątkowo czyste”, mówi tata i wskazuje na wieżowiec w oddali. Tomek i tata co wieczór wyglądają przez okno i obserwują miasto. Chłopiec uwielbia oglądać pociągi przed spaniem. Szczególnie z tatą!

 

   [product id="22792"]   

 

Rozpoznaję ptaki. Młodzi przyrodnicy – Rozszerzenie bestsellerowej serii dla miłośników przyrody Młodzi Przyrodnicy. 

W książce czytelnicy znajdą opisy kilkudziesięciu gatunków ptaków, które można spotkać w Polsce.

    [product id="22812"]   

 

 

 

 

Niebo. Ruchome elementy, dzięki którym odkryjesz sklepienie niebieskie – Dzięki tej bogato ilustrowanej, ożywionej ruchomymi elementami książce niebo jest w zasięgu ręki. Kolejne misterne dzieło stworzone przez autorkę bestsellerowej „Anatomii” i „Narodzin”. 

 [product id="22808"]  

 

 

  

Boga przecież nie ma  Ta wspaniała książka stanowi punkt wyjścia do dyskusji o kwestiach najważniejszych, nie tylko z dzieckiem, ale też rozmowy z innymi dorosłymi.

Książka opowiada o niewierze, która jest pierwotna wobec wiary, najczęściej narzucanej nam przez innych.

 [product id="22783"]    


Emocje. To, o czym dorośli Ci nie mówią
 Kolejny tytuł z bestsellerowej serii To, o czym dorośli Ci nie mówią dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak to się dzieje, że czasem rozpiera nas szczęście, a czasem ogarnia smutek, i jak rozszyfrować inne emocje.

Czy emocje da się ogarnąć i czy w ogóle warto?

 

 [product id="22785"]    

  

W głowie. Wyprawa do wnętrza mózgu – Jak działa mózg? Oto przewodnik, który zabierze was na fascynującą wyprawę w głąb ludzkiego umysłu. 

Poznajcie niezwykły wszechświat, który nosi w głowie każdy z nas! Wszystko, czym jesteśmy – myśli, emocje, wspomnienia – dzieje się w mózgu. Ale jak on działa? W jaki sposób zapamiętuje, wymyśla i tworzy?

 

 

  [product id="22795"]   

 

Książki dla dorosłych

 

Uniesienie spódnicy  Seksualne doświadczenia i kobieca moc. Czy opowiedziała Ci o tym matka albo przyjaciółka? TA KSIĄŻKA JEST PRZEŁOMEM W MÓWIENIU O KOBIECEJ SEKSUALNOŚCI!

Zastanawiałaś się nad własną seksualnością? Chcesz wiedzieć, jak się kochają i co o sobie myślą inne kobiety? Marzysz o większej pewności siebie w łóżku? W tej książce znajdziesz odpowiedzi na palące pytania i podpowiedzi, jak osiągnąć upragnioną pewność siebie.

[product id="22800"]   

 

Pełne miłości przywództwo w rodzinie. Czy bez wychowania można się obejść?  Mathias Voelchert od kilkudziesięciu lat propaguje idee pedagogiczne Jespera Juula, pracując z rodzicami, nauczycielami i dziećmi. W swojej książce omawia najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnością dorosłych za rozwój dzieci i za dobre relacje w rodzinie.

[product id="22784"]  

Jak nie zgubić dziecka w sieci. Rozwój, edukacja i bezpieczeństwo w cyfrowym świecie  Na czym polega współczesne cyfrowe dzieciństwo i czym jest cyfrowe rodzicielstwo? Jak nowe technolo­gie zmieniają nas samych i świat wokół nas? Jak wpływa­ją na sposób, w jaki się uczymy? I przede wszystkim: jak nie zgubić swojego dziecka w sieci?

[product id="22798"]  

Sezonowe Alaantkowe BLW  Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z porami roku.

[product id="22805"]  

Jak dobrze być razem  Czy zdarza ci się czasem pomyśleć: „Nie warto polegać na innych”? A może unikasz silnego zaangażowania w relacje i marzysz o pełnej niezależności? Żyjemy w czasach, w których królują autonomia i samowystarczalność. Wmawia się nam, że niezależność jest najważniejsza. Ale czy przez to nie stajemy się czasem coraz bardziej samotni?

[product id="22797"]    

Najpiękniejsze/najlepsze książki dla dzieci 2020  

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium