Gry edukacyjne dla dzieci. Nazwij i wrzuć!

0
Gry edukacyjne dla dzieci. Nazwij i wrzuć!

Gry logiczne i edukacyjne gry planszowe od wielu pokoleń cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie zdołały ich pokonać nawet nowoczesne, wyposażone w mnóstwo innowacyjnych rozwiązań konsole gier wideo. I dobrze, bo to właśnie gry edukacyjne potrafią zapewnić całej rodzinie wiele godzin dobrej zabawy – i to bez użycia telefonów, tabletów czy komputerów. Niektóre z nich są niezastąpioną pomocą w nauce języka obcego, inne wspierają motorykę małą, pomagają trenować pamięć i spostrzegawczość. Gry, które chcemy wam przedstawić, realizują mnóstwo ważnych celów. Stanowią przy tym ciekawy i bardzo przyjemny sposób na wspólną, rodzinną rozrywkę.


 

Nazwij i wrzuć! Gry edukacyjne dla osób w każdym wieku

Segregowanie brudnych ubrań na pierwszy rzut oka może wydawać się nudne… Ale gdyby skarpetki zamienić w żetony, a pralkę w magiczne pudełko, cała zabawa wyglądałaby zupełnie inaczej! Doskonale wiedzą o tym twórcy gier o dość intuicyjnym tytule Nazwij i wrzuć! Niezwykłe zestawy stworzone przede wszystkim z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym tak naprawdę fascynują też dużo starsze dzieci (nawet te po trzydziestce). Zabawa polega na łączeniu żetonów, które mają ze sobą coś wspólnego, a następnie wrzucaniu ich do magicznego pudełka. Jednym razem jest nim wspomniana już wcześniej pralka, innym kosz na zakupy, a nawet… egzotyczny świat zwierząt. Myślicie, że taka zabawa jest banalnie prosta? Akurat! Często okazuje się, że nawet dorośli gracze mają problem z połączeniem wszystkich owoców, które mają pestkę,..

Gry edukacyjne to nie tylko świetny sposób na zabawę!

Gry edukacyjne Nazwij i wrzuć! to nie tylko gwarancja udanej zabawy dla osób w różnym wieku. Warto wiedzieć, że z ich pomocą najmłodsi mogą ćwiczyć również mnóstwo ważnych umiejętności. Wydane przez Tululę edukacyjne gry przede wszystkim rozwijają spostrzegawczość, usprawniają logiczne myślenie, wzbogacają słownictwo i wspierają rozwój motoryki małej (koordynację oko-ręka). Gry Nazwij i wrzuć! zostały podzielone na kilka kategorii, m.in. Zwierzęta egzotyczne, Zwierzęta leśne i wiejskie oraz najnowszą – Pojazdy i maszyny dla wszystkich miłośników motoryzacji. Gotowi na rozgrywkę, która w przyjemny sposób łączy naukę z zabawą? To świetnie, żetony czekają!

 [product id="17176, 17175, 23118"]

 [product id="17177, 17316, 17174"]

NOWOŚĆ

 [product id="23177"]

 

 


Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium