Bestsellery lipca – gorąca piątka!

0
BESTSELLERY LIPCA Gorąca piątka lipca

Lipiec już za nami! Mam nadzieję, że był dla Ciebie słoneczny, radosny i pełen dobrych książek oraz... czasu na ich czytanie. Zobacz, jakie książki rodzicie i dzieci wybierali najczęściej, i jakie perełki pojawiły się w lipcu w naszej księgarni.

Nasza nowa książka jest wielkim bestsellerem. Dziękujemy! 

I nic dziwnego, Monika Szczepanik nie ocenia, wspiera, wyjaśnia i sprawia, że życie w rodzinie staje się prostsze i po prostu lepsze.

[product id="20772"] 

W życiu każdego rodzica przychodzi taki moment, kiedy jest zły, kiedy się wścieka i nie może nad tym zapanować. To jest moment właśnie na tę książkę. Pomaga, tłumaczy, wspiera, a co najważniejsze, daje realne narzędzia do pracy nad sobą.

[product id="15041"] 

I kolejna nowość, która zawojowała księgarnię. Tym razem emocje. Takiej książki jeszcze nie było.

Dzieci uwielbiają książeczki interaktywne! Ta książka to wspaniała zabawa w odkrywanie uczuć !Ta książka to wspaniała zabawa w odkrywanie uczuć, które towarzyszą bohaterom ilustracji w różnych sytuacjach.

2-6 lat

[product id="21052"] 

Idealna gra na wakacje? Chyba się z nami zgadzacie, bo Pytaki znikają z półki! Prosta, dla małych i dużych, pozwala świetnie spędzić czas, zacieśnić więzi i poznać się na nowo. Śmiech i wzruszenie gwarantowane. Pytaki w każdym domu!

 

[product id="17434"] 

Nie tylko dorośli się złoszczą. I dobrze. Złość jest dla nas dobra i jest nam potrzebna. To alarm, że nasze granice są przekraczane.

Jak nauczyć dziecko, by mądrze korzystało ze złości? By była dla niego narzędziem, a nie destrukcyjną siłą? Świetny poradnik dla najmłodszych, pełen ćwiczeń i grafik na pewno pomoże

6-12 lat

[product id="17141"]

NAJLEPSZE NOWOŚCI LIPCA

Godny następca Dzieci z Bullerbyn. Uwielbiamy tę mądrą, ciepłą, pełną przygód książkę. Koniecznie wybierzcie się z Laurą do Japonii!

6-12 lat

[product id="20889"]  

Opowieść o zapchlonym kundelku nie jest tylko słodką historią o piesku, choć taką się wydaje po pierwszym czytaniu.  Pod zabawnymi anegdotami kryje się coś jeszcze - poważny problem dotyczący wykluczenia (z powodu biedy, bezdomności), przekraczania granic, wolności, godności.

Warto znać Kundla!

6-12 lat

[product id="20879"]  

Na Waszą prośbę sprowadzamy kolejne części z serii Little People Big Dreams i czasami nie zdążymy się nimi nacieszyć, bo już znikają z magazynu. W lipcu Maria cieszyła się ogromną popularnością. Czyż nie jest wspaniała?

od 5 lat

[product id="20860"]  

Co jest lepszego w lipcu niż bogactwo warzyw i owoców? Warto doładować się witaminowo i spróbować ulubionych potraw w wersji wege. Nie rozczarujecie się! 

[product id="20896"] 

I kolejna książka kucharska, nie tylko na lato. Te zdjęcia są niesamowite! 


Zobaczcie, jak może smakować niedzielny obiad z mizerią, kotletem i szarlotką z bitą śmietaną w wersji wegańskiej. I jakie to proste. 

[product id="20932"]  

 

[product search="Little People, Big Dreams" limit="40" slider="true" onlyAvailable="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium