Mizielińscy – poznaj książki dla dzieci ciekawych świata

0
Mizielińscy – poznaj książki dla dzieci ciekawych świata

Mizielińscy i ich książki

Aleksandra i Daniel Mizielińscy to jedne z najjaśniejszych gwiazd polskiej sztuki ilustratorskiej. Małżeństwo ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, a ich książki są światowymi bestsellerami. Mizielińskich oglądają dzieci w Japonii, w USA, w Wielkiej Brytanii, Chinach i Korei Południowej.

Książki tego duetu to nie tylko barwne ilustracje, ale także konkretna dawka wiedzy, przekazanej w ciekawy sposób. Można je przeglądać godzinami i za każdym razem odkrywać nowe elementy. To idealne lektury dla dociekliwych i ciekawych świata dzieci. Poniżej znajdziecie zestawienie najpopularniejszych książek autorstwa Mizielińskich.

Mapy

„Mapy” to największy sukces polskiej książki dla dzieci ostatnich lat. Do tej pory zostały przetłumaczone na blisko 30 języków i sprzedały w ponad 3 milionach egzemplarzy! Mapy zdobyły także mnóstwo prestiżowych nagród. A ponadto zostały zaliczone do 100 najlepszych książek w historii literatury dla dzieci.

„Mapy. Edycja fioletowa” to nowe, rozszerzone wydanie bestsellerowego atlasu, który podbił świat. Zawiera mapy 66 krajów – o 24 więcej niż edycja niebieska i o 8 więcej niż edycja pomarańczowa.

„Mapy” zabiorą was w niezwykłą podróż dookoła Ziemi. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab.

[product id="17435, 17495, 17149, 16066, 17235"]

Pod ziemią, pod wodą

„Pod ziemią, pod wodą” to wielkoformatowa dwustronna księga pełna informacji o najbardziej interesujących tajemnicach ukrytych pod powierzchnią ziemi i pod wodą. Książka jest pomyślana w ten sposób, że kolejne rozkładówki prowadzą czytelnika coraz bardziej w głąb naszej planety aż do jądra Ziemi. Każda rozkładówka pełna jest wielkich ilustracji i szczegółowych przekrojów.

„Podwodnik” i „Podziemnik” to kontynuacja książki – bloki pełne twórczych zadań rysunkowych dla młodych odkrywców.

[product id="16064, 17099"]

Miasteczko Mamoko

Seria „Miasteczko Mamoko” to pełne detali, barwne wyszukiwanki dla dzieci. Szczegółowe ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty. Książki z serii to prawdziwa obrazkowa uczta, znakomicie rozwijająca dziecięcą spostrzegawczość. Dzięki sztywnym kartom mogą się nią cieszyć już najmłodsze dzieci.

[product id="16122, 16123, 17247, 17892, 16076"]

S.E.R.I.A.

S.E.R.I.A. to cykl książek edukacyjnych dla dzieci. Każdy tytuł wprowadza czytelników w tajniki innej dziedziny wiedzy – mamy tu i sztukę, i architekturę, muzykę oraz ogrody. Piękne ilustracje uzupełniają pełne ciekawostek teksty różnych autorów.

[product id="16712, 16791, 15835"]

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium