Książki na pierwsze urodziny

0
Książki na pierwsze urodziny

Książki na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny dziecka to wielkie przeżycie dla całej rodziny. Jak je uczcić? Najważniejsze, by spędzić ten dzień razem. Jeśli jednak szukacie na tę okazję wyjątkowego prezentu – podpowiadamy Wam nasz wybór. Poniżej znajdziecie najciekawsze książki na pierwsze urodziny.

 

Zupa i Pranie ”

Dla najmłodszych dzieci polecamy proste i zabawne książeczki kontrastowe, które stymulują rozwój i naturalną ciekawość dziecka. Dla małego dziecka wszystko w świecie jest nowe i fascynujące.

Zapraszamy rodzica z dzieckiem do wspólnego odkrywania najprostszych zjawisk: z humorem, zabawą i miłością.


 

 

[product id="23264, 23263"]

[product id="23296, 23298"]

 

Wierszyki bliskościowe oraz Wierszyki paluszkowe

"Dzieci potrzebują bliskości. Jest ona niezbędna tak samo jak oddychanie czy jedzenie, ponieważ dzięki niej tworzy się więź! Bliskość z rodzicem wpływa na zdrowy rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Wierszyki bliskościowe pomagają nakarmić dzieci (a przy okazji nas samych) czułym kontaktem fizycznym i miłością. Bliskość uszczęśliwia – dzieci i dorosłych (...) – Ewa Tyralik-Kulpa – trenerka empatycznej komunikacji, autorka książki Uwaga! Złość.


[product id="23132, 22977, 23295"]

“Jeden dzień”

Najsłynniejsi polscy ilustratorzy – Aleksandra i Daniel Mizielińscy – w wersji dla najmłodszych. “Jeden dzień” to ilustrowany słownik, a w nim ponad 200 obrazków przedmiotów użytku codziennego, które maluch spotyka każdego dnia. Do pokazywania, oglądania i opowiadania.

[product id="16159"]

 “A co to”

Cudowna kartonowa książeczka z wycinanymi stronami. Na każdej zagadka – co siedzi w jajku? gdzie się podział lew? a kto schował się za serem? Wspaniała zabawa, proste ilustracje i żywe kolory. Dużo niespodzianek i frajda za każdym razem, kiedy otworzycie tę książkę.

[product id="15562"]

“Wszyscy ziewają”

Książka z okienkami. Zajrzyjcie do paszczy i pysków zwierząt – jak one ziewają? Zabawny sposób na wieczorną lekturę przed snem. Po niej na pewno niejednemu czytelnikowi udzieli się ziewanie, co może pomóc w smacznym zasypianiu.

[product id="15289"]

“Śpij, króliczku”, “Do kąpieli, króliczku”, “Nie płacz, króliczku”

Czy ktoś z Was jeszcze nie poznał tego sympatycznego króliczka? Czytając książeczki z tej serii możecie pogłaskać go po plecach, pomóc osuszyć mu futerko, gdy wychodzi z kąpieli, no i macie szansę, żeby go pocieszyć, kiedy się skaleczy. Na każdej stronie jest jakieś zadanie, które angażuje dziecko do różnych aktywności podczas czytania.

[product id="16125, 16126, 17409"]

“Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych”

Must have każdego roczniaka. Nauka mowy z Puciem to przecież czysta przyjemność. Pierwsza z książek o Puciu zachęca dzieci do powtarzania dźwięków i prostych słów. Przygody tego chłopca i jego rodzinki pokochały już tysiące Polaków. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na premierę czwartej części książki.

[product id="16500"]

“Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać”

Wiadomo, że dla dzieci ważne są rytuały. Wieczorne zasypianie to nie lada wyzwanie dla niejednego rodzica. Mamy na to sposób. Kicia Kocia i jej braciszek Nunuś to idealne postacie do naśladowania. Układanie zabawek, mycie się, zasłanianie okna i gaszenie lampki… Jest też o śpiewaniu na dobranoc.

[product id="15353"]

“Bardzo głodna gąsienica”

Klasyk Erica Carle’a. Książka teoretycznie o małym robaczku, który zmienia się w … motyla. W rzeczywistości nie tylko powód do bliższego poznania natury, ale i nauki liczenia, nazewnictwa posiłków i do rozmowy o kolorach. Bestseller na całym świecie, który od wielu lat zachwyca miliony czytelników. Czy trzeba jeszcze jakoś Was do niej przekonać?

[product id="15433"]

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium