Najpiękniejsza książka o krasnoludkach

0
Najpiękniejsza książka o krasnoludkach

Są wśród Was fani krasnoludków? Jeśli – tak, jak my – wierzycie, że są wśród nas, książka od Wyd. Nasza Księgarnia musi się znaleźć w Waszej domowej bibliotece.

 

Maciej Szymanowicz – to on stoi za” Krasnoludkami”. To polski wizjoner młodego pokolenia. Ilustruje, projektuje książki, tworzy plakaty teatralne i gry planszowe. Uwielbiamy go za ilustracje m.in. do ”Asiuni”, ”Ale auta!”,” Mój tato szczęściarz” czy ”Rok w Krainie Czarów”. A te w “Krasnoludkach”- istny majstersztyk!

O ile sama treść książki jest niezwykle ciekawa – kilkuletnie dzieci z uwagi słuchają o tym, jakie znamy typy krasnoludków, jak się przemieszczają, w jaki sposób stają się niewidzialne, czy dlaczego stały się bohaterami książek dla dzieci- to jednak ilustracje są w książce na pierwszym planie. I one dominują, skupiają niemal całą uwagę, a z każdym kolejnym sięgnięciem po książkę odkrywamy nowe, nieznane szczegóły. Dlatego pozycja ta przez długi, długi czas nam się nie znudzi! 

 

Książka jest pełna szczegółów, dostarcza wiele cennych informacji o świecie krasnali. Z niej dowiemy się m.in. jak są zbudowane (np. ich znaki szczególne to rumieńce, czapeczka i pompon), w co lubią się bawić, jakie są ich ulubione sporty, po co wybrały się w kosmos, jaki mają wpływ na nasze życie (np. robią dziury w serze, sprawiają, że kwiaty pachną). Jest przygoda, humor, ciekawa fabuła – to, co mali i duzi lubią w książkach najbardziej!

Książka ma duży format, raczej trudno zabrać ją ze sobą w plecaku na spacer, ale w koszu rowerowym już tak. Dzięki temu, że jest wykonana z mocnej tektury, zniesie długą eksploatację. 

[product id="15670"]

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium