Ekoksiążeczki dla dwulatków od Wyd. Nasza Księgarnia

0
Ekoksiążeczki dla dwulatków od Wyd. Nasza Księgarnia

Seria Blisko natury

“Moja mała kaczuszka” i “Moja mała myszka”dwie książeczki dla dwu-, trzylatków z serii Blisko natury, które zdecydowanie wyróżniają się na polskim rynku.

Dlaczego są wyjątkowe? Z kilku powodów:

  • poruszają temat, który interesuje najmłodszych — zwierzaki!
  • wykonane na kartonie, który pochodzi w 100% z recyklingu,
  • drukowane farbami ekologicznymi,
  • ich autorka — Britta Teckentrup — zna się na rzeczy! Niemka napisała i zilustrowała dla dzieci ponad 100 książek, które zostały przetłumaczone na 25 różnych języków i uzyskały masę nagród. Teraz czas na podbój Polski!

Kartonowe książeczki od wydawnictwa Nasza Księgarnia wygodnie trzymać w małych rączkach. Treści nie jest dużo — wystarczająco, by wspólnie czytać o przygodach kaczuszki i myszki oraz oglądać piękne, kolorowe ilustracje. Na kartonie z recyklingu barwy są nieco stłumione, przygaszone. Jednak w przypadku tych książek tylko dodaje im to uroku. Chropowata powierzchnia pobudza zmysł dotyku, a bezpieczne farby są przyjazne dla zdrowia.

[product id="16808"]

Podstawową zaletą tych książek jest ich ekologiczny charakter. Seria Blisko natury pokazuje dziecku przyrodę z wielu perspektyw. Z jednej strony obie historie opowiadają o zwierzakach, które żyją w swoim naturalnym środowisku, z drugiej sam materiał jest wyrazem troski o Ziemię. Wspólna lektura może być więc pretekstem do pierwszych rozmów o tym, dlaczego warto dbać o to, co nas otacza.

[product id="16807"]

Inne fajne książeczki dla dzieci:

[product category_id="410" limit="10" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium