A królik słuchał – książka o rozumieniu własnych uczuć i potrzeb

0
A królik słuchał – książka o rozumieniu własnych uczuć i potrzeb


Taylor to mały chłopiec, który lubi się bawić klockami. Pewnego razu wpadł na świetny pomysł – zaplanował niesamowitą budowlę. Szybko przeszedł do realizacji, ale ostatecznie jego plan się nie udał. Dlaczego? Co się stało i jak sobie poradził? Odpowiedź znajdziemy w nowej propozycji Wydawnictwa Mamania:” A królik słuchał”.

 


“A królik słuchał” to książka dla małych dzieci, które dopiero odkrywają w sobie uczucia i uczą się je nazywać. My, rodzice, wolelibyśmy, by mówiły nam o nich słowami. To na pewno ułatwiłoby komunikację. Jednak dla dzieci jest to bardzo trudne i zwykle jedyne, co mogą zrobić, to obrazować je swoim zachowaniem i gestem. I właśnie takie relacje (albo raczej ich brak) są tematem książki. Mały Taylor po niepowodzeniu czuje się źle. Pojawiają się doradcy, którzy próbują mu pomóc. Okazuje się jednak, że robią to w niewłaściwy sposób. Jedynie królik znalazł skuteczną metodę. Jaką? Nie zdradzam, a odsyłam do książki.

 

 

Pięknie wydana, z wymownymi ilustracjami autorki – Cori Doerrfeld, udowadnia, że czasem każdy z nas znajduje się w sytuacji, kiedy czujemy się bezsilni. I zaskakujące może być to, że czasem, by pomóc i rozwiązać problem, nie trzeba nic mówić ani robić. Wystarczy słuchać.

[product id="15527"]

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium