Przejdź do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł

Blog

Kategoria: Tag:

Popularne tematy
Majowe nowości w Natuli – nowości, które warto poznać

Majowe nowości w Natuli – książki, które warto poznać!

Maj przynosi ze sobą nie tylko piękną pogodę, ale również mnóstwo fascynujących nowości książkowych! W Natuli przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy przegląd najnowszych tytułów, które z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi literatury.

Majowe nowości w Natuli – nowości, które warto poznać

Majowe nowości w Natuli – książki, które warto poznać!

Maj przynosi ze sobą nie tylko piękną pogodę, ale również mnóstwo fascynujących nowości książkowych! W Natuli przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy przegląd najnowszych tytułów, które z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi literatury.

 

Książki na zakończenie roku dla przedszkolaków Książki na zakończenie roku szkolnego Gry i zabawki

 

 

 

Natuli poleca

 

Zabawa w chowanego. Kicia Kocia i Nunuś

W co najbardziej lubi bawić się Nunuś? Oczywiście w chowanego! Kicia Kocia też lubi tę zabawę, podobnie jak ich przyjaciele: Adelka, Julianek i Pacek.

[product id="29087"]

 

 

Pucio poznaje kolory i dźwięki

Jaki piękny kolorowy motyl! Pucio nie posiada się z zachwytu! Ale co to? Hej, motylku, zaczekaj!

[product id="29115"]

 

 

Uroczy miś. Moje małe szczęście

Seria książeczek z uroczymi i ciepłymi wierszykami i ilustracjami, które spodobają się każdemu maluchowi. Dodatkowym atutem książeczek są wypukłe elementy, które urozmaicą czytanie i pozwolą dziecku na zabawę i odkrywanie świata w różnych wymiarach.

[product id="29100, 29099, 29101, 29102"]

 

 

Rośliny. Czy to pasuje?

Dzięki serii Czy to pasuje? najmłodsi mogą rozwijać wyobraźnię, ćwiczyć koncentrację i wzbogacać słownictwo, a to wszystko dzieje się podczas dobrej zabawy.

[product id="29103, 29104, 29105, 27639, 27640, 27641"]

 

 

Kontrasty na sznureczku. Książeczka dla dzieci 0-3 miesięcy

Poręczna kontrastowa książeczka ma formę 10 kart spiętych sznureczkiem.
Zawiera 20 wyraźnych ilustracji, które przyciągają wzrok i uwagę maluszka, co doskonale wspiera rozwój zmysłów i połączeń nerwowych.

[product id="29149, 29148, 29147"]

 

 

Dobranoc, Muminku. Muminki

Muminek nie może zasnąć. Nie pomaga ani otulenie kocykiem, ani nawet ulubiony miś. Pomóc może jedynie Gwiazda Dobranocna, która wskazuje niewyspanym stworzonkom drogę do Krainy Snów.

[product id="29197, 29198"]

 

 

 

Na wakacjach

Zbliżają się wymarzone wakacje! Najwyższy czas rozpocząć przygotowania do wyjazdu. Rodzice pakują już walizki, których jak zwykle jest za dużo! Ale zaraz, zaraz... przecież trzeba jeszcze kupić bilety na pociąg! A czy są chętni na podróż autobusem, samochodem albo kamperem?

[product id="29053"]

 

 

Cześć, ciało!

Ciało to nasz najlepszy przyjaciel! Ale czy wiemy, co robić, żeby było zdrowe i szczęśliwe – a my razem z nim? Ciałopozytywny miniporadnik dla przedszkolaków o najważniejszej przyjaźni w naszym życiu. 

[product id="29055"]

 

 

Ada i Edek. Zeszyt o uczuciach dla trzylatków. Mądrale

Poznawaj świat emocji razem z Adą Burczymuszką! Ada ma trzy lata i najbardziej lubi bawić się ze swoim przyjacielem Edkiem. A Edek najbardziej lubi bawić się z Adą!  

[product id="29056, 29083, 29057"]

 

 

Dzieci świata takie jak Ty. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć więcej

Dowiedz się, gdzie do szkoły można dojechać kolejką linową, a gdzie śpi się na piecu. Sprawdź, dlaczego dzieci w Etiopii nie noszą nazwisk rodziców, mali Japończycy kolekcjonują chrząszcze, a Włosi nazywają chleb kapciem. Książka Dzieci świata takie jak Ty to fascynujące spojrzenie na kulturowe różnice przez pryzmat dzieci żyjących w różnych zakątkach świata.

[product id="29135"]

 

  

Montessori. Przyroda tu i tam

70 pomysłów, by odkrywać świat przyrody! Montessori. Przyroda tu i tam. Książeczka i karty sensoryczne to pomysły na montessoriańskie aktywności, które zachęcają dziecko do poznawania otaczającego je świata natury: zwierząt, roślin, owoców i warzyw.

[product id="29069, 29070"]

 

 

Bibi i Bąbel na tropie Zmorka. Nad wodą

Sięgnijcie po nową serię autorstwa Agaty Komosy-Styczeń z niezwykłymi ilustracjami Katarzyny Kołodziej! To seria opowiadająca z humorem i refleksją o dziecięcych strachach i trudnościach, ale też o tym jak można sobie z nimi radzić.

[product id="29089, 29090"]

 

 

Serce olbrzyma

Pewnego dnia olbrzym się budzi, a na jego drodze staje chłopiec. Gdy Tom dowiaduje się, że olbrzym nie może odnaleźć mamy, postanawia wraz z nim wyruszyć na poszukiwania, bo dobrze wie, jak to jest czuć się samotnie. 

[product id="29096"]

 

Dobre sposoby na dziecięce troski. Księga 5-6 latka

Ta książka pomaga w oswajaniu codziennych zmartwień, obaw i niepokojów – zarówno pięciolatkom, jak i nieco młodszym oraz nieco starszym dzieciom.

[product id="29150"]

 

Jadzia Pętelka w podróży

Jadzia Pętelka podróżuje z rodziną autem. Siedzi wygodnie w foteliku, ale droga trochę się dłuży, a widok za oknem nie zawsze jest ciekawy. Nawet leniwiec Jadzi zaczyna się nudzić, więc mama wymyśla różne zabawy.

[product id="29137"]

 

Jano i Wito czytają

Jano i Wito poznają świat książek: odwiedzają księgarnię, bibliotekę, poznają pracujące tam osoby i bogactwo literatury. W bibliotece biorą udział w warsztatach z ilustratorem, podczas których doskonale się bawią rozwijając swoją wyobraźnię i kreatywność.

[product id="29136"]

 

 

Samodzielność. Co zrobi Frania?

Cześć, mam na imię Frania. Mam tyle samo lat, co placów u ręki, czyli pięć. Mam też piętrowe łóżko i starszego brata Ryśka. I jeszcze siostrę Anielkę, ale ona jest dzidzią, więc śpi w pokoju z mamą i tatą. Chodzę do przedszkola (pod warunkiem, że nie mam zielonego kataru).

[product id="29116, 27442, 27445"]

 

Błękit? Róż? Ty i już!

Kto wymyślił, że piłka nożna ma być dla chłopców, a balet dla dziewczynek? Co to znaczy, że mamy płeć? Zabawna i rzeczowa książka obrazkowa, która zaprasza do rozmowy o płci i związanych z nią stereotypach, a także o tym, że każdy ma prawo być sobą.

[product id="29183"]

 

Zwierzocharakterki. Jakim zwierzątkiem jesteś?

Dzięki tej książce odkryjesz różne typy osobowości oraz towarzyszące im zachowania i emocje.
Rozpoznając swój charakter, nabierzesz pewności siebie, nauczysz się też akceptować innych.

[product id="29205"]

 

 

 

Moja wielka niezwykła rodzina

Przedstawiamy historię, która rozświetla mrok emocji rodzinnych. W książce 'Moja wielka niezwykła rodzina' rozstanie w rodzinie staje się punktem zwrotnym, który wstrząsa każdym z jej członków, od najmłodszych po dorosłych.

[product id="29062"]

 

 

W kosmosie. Nocna misja z teleskopem w ręku

To przewodnik dla śmiałych odkrywców, którzy nie boją się wyruszyć na nocną misję z teleskopem w ręku i poznawać świat poza Ziemią!

[product id="29084"]

 

 

Lubię siebie

W życiu dzieci tak wiele się dzieje, a każdemu doświadczeniu towarzyszą przeróżne emocje - radość, strach, złość i wiele, wiele innych. Jak je poznać i nauczyć się je rozpoznawać? Jak wesprzeć w kształtowaniu poczucia własnej wartości?

[product id="29095"]

 

 

Ciao, ciało

Pełna humoru i rzetelnych informacji książka Moniki Krauze w jasny, rzeczowy i dostosowany do wieku młodych czytelników sposób zaspokaja potrzebę wiedzy małych odkrywców na temat ludzkiego ciała. Piękne ilustracje Łucji Malec-Kornajew dowcipnie dopełniają całość i naprawdę pozwalają zobaczyć „co człowiek ma w środku”.

[product id="29210"]

 

 

 

 

Artyści, rodzina, pocałunek. Mira. Tom 3

Życie w dwóch rodzinach naraz nie jest proste! Tu nieznośny młodszy brat, tam nadopiekuńcza mama, której zebrało się na rozmowy o dojrzewaniu. Całe szczęście, że Mira ma jeszcze przyjaciół. Trzeci tom zabawnej i życiowej serii dla młodszych nastolatków. 

[product id="29054, 28472, 27304"]

 

 

Księga niezwykłych zjawisk przyrody

Jak dochodzi do erupcji wulkanów? A do zaćmienia Księżyca? A co sprawia, że powstają huragany?

Zjawiska przyrody, zwłaszcza te najbardziej zadziwiające i groźne, przypominają nam, że Ziemia jest niesamowitą, aktywną planetą, zdolną zadziwić nas swoją mocą i spektakularnymi efektami specjalnymi.

[product id="29059"]

 

 

40 haseł o demokracji

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i Wydawnictwo Dwie Siostry przedstawiają leksykon 40 przystępnych, dowcipnie zilustrowanych haseł, z których dowiecie się o polskiej demokracji wszystkiego, co najważniejsze.

[product id="29143"]

 

 

Mój okres. Poznaj tajemnice miesiączki i poczuj dumę ze swojej kobiecości

Odkryj moc menstruacji i przygotuj się na ten szczególny czas! Pierwsza miesiączka to coś ekscytującego, może też jednak budzić obawy. Na pewno masz mnóstwo pytań. Jak dużo krwi stracę? Czy to boli? I dlaczego w ogóle mamy okres?!

[product id="29141"]

 

 

Nelly Rapp i sekret wodnika

Osiemnasta część przygód Upiornej Agentki Nelly Rapp!

Nelly i Walle są mistrzami w walce z potworami i innymi niebezpieczeństwami za pomocą swoich „trzech S”: Spokoju, Sprytu i Sprawdzenia. 

[product id="29185, 26115, 19914"]

 

 

Dla młodzieży

 

Zaplątani w sieci

Poruszająca opowieść o Kamili, ósmoklasistce, która boryka się z wieloma trudnościami w życiu i szkole. Po tym, jak jej mama wyjechała do pracy za granicę, dziewczyna pozostaje z babcią, która nie potrafi nawiązać z nią relacji. Samotność i brak wsparcia sprawiają, że Kamila coraz bardziej zamyka się w sobie.

[product id="29159"]

 

 

Jestem Rose

Rose bardzo kocha swojego chłopaka Jacka. Gdy nagle zostają rozdzieleni, ucieka z domu, żeby go odzyskać. Ale czy szesnastolatka z zespołem Downa da sobie radę całkiem sama? Pełna emocji współczesna powieść dla każdego, kto choć raz w życiu czuł, że ma przeciwko sobie cały świat.

[product id="29156"]

 

Wiem, co czuję. Dziennik myśli i uczuć dla młodzieży

Dziennik uczuć dla młodzieży „Wiem, co czuję” stanowi przestrzeń dla młodego człowieka, w której może samodzielnie spotkać się ze swoimi emocjami, myślami, przeżyciami, doświadczeniami.

[product id="29186"]

 

 

 

Dla dorosłych

 

Zadbaj o swoje życie seksualne. Jak odkryć, co nas kręci w seksie

Gotowa na odkrywanie swojej mocy i satysfakcjonującą podróż przez świat własnej seksualności? W książce 'Zadbaj o swoje życie seksualne. Jak odkryć, co nas kręci w seksie' znajdziesz klucze do spełnienia i radości w życiu erotycznym.

[product id="29072"]

 

Nastolatki na rozdrożu. Jak się nie zagubić, wspierając swoje dorastające dziecko

 

Witaj w fascynującym świecie dorastania! Okres nastoletni to czas intensywnych zmian, zarówno dla młodego człowieka, jak i dla jego rodziców. W książce "Nastolatki na rozdrożu", autorstwa doświadczonej psychoterapeutki, znajdziesz cenne wskazówki dotyczące wspierania swojego dziecka w tej trudnej, ale równocześnie ekscytującej podróży ku dorosłości.

[product id="29158"]

 

Zrozumieć ACT. Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce

Kompleksowe i nowoczesne podejście do terapii, które zostało jeszcze bardziej wzbogacone w nowym, rozszerzonym wydaniu. Autor, Russ Harris, przystępnie omawia kluczowe procesy Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz przedstawia różnorodne techniki, które mogą być stosowane w praktyce terapeutycznej.

[product id="29145"]

 

Sama. Rozmowy o samotnym macierzyństwie

Książka, która rzuca światło na niezwykłą siłę i determinację samotnych matek. Autorki Paulina Filipowicz, Alicja Węgorzewska, Paulina Młynarska, Danuta Zawadzka, Joanna Jaskółka, Renata Przemyk, Joanna Nowak, Katarzyna Glinka, Katarzyna Kuricka-Wałach i Katarzyna Pakosińska przeprowadzają szczere i wzruszające rozmowy z kobietami, które wychowują dzieci bez wsparcia partnera.

[product id="29146"]

 

Mama w wielkim mieście

Niezwykła książka, która przybliża niezwykłą podróż macierzyństwa w dużym mieście. Katarzyna Olubińska wraz z znanymi mamami, które codziennie dzielą się swoimi doświadczeniami na mediach społecznościowych i Instagramie, przenosi czytelników w świat pełen emocji, wyzwań i radości.

[product id="29122"]

 

Matka Polka sika w krzakach. Przygody z dzieckiem w mieście wysokich krawężników, nieczynnych toalet i zepsutych wind

To książka, która skłania do refleksji nad jakością życia w mieście oraz do działania na rzecz jego zmiany na lepsze. Pełna dowcipnych obserwacji i praktycznych wskazówek, "Matka Polka sika w krzakach" to nieoceniony przewodnik dla każdej rodziny mieszkającej w mieście.

[product id="29117"]

 

Komunikacja. Droga do zrozumienia siebie i innych

Sięgnij po tę książkę, jeśli chcesz zrozumieć siebie lepiej, poprawić swoje relacje z bliskimi i nauczyć się, jak skutecznie radzić sobie z wyzwaniami komunikacyjnymi. "Komunikacja. Droga do zrozumienia siebie i innych" to niezbędne kompendium wiedzy dla każdego, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności porozumiewania się i budować głębsze, bardziej autentyczne relacje.

[product id="29187"]

 

Karmienie piersią. Jak dobrze zacząć i poradzić sobie z trudnościami

Książka autorstwa Magdaleny Michalskiej-Kacymirow i Marty Moeglich, znanych jako "Babki z piersiami", to niezastąpiony przewodnik dla każdej mamy, która chce z powodzeniem karmić piersią. Autorki, dyplomowane promotorki karmienia piersią, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyły, prowadząc popularnego bloga i profil na Instagramie.

[product id="29188"]

 

Być człowiekiem

Seks, władza, przemoc, pasja, samotność, odkrywanie siebie, starzenie się: Nicole Krauss mistrzowsko ukazuje absurd, a czasem głęboką prawdę kryjąca się w codziennych dramatach, które pozwalają nam w pełni doświadczać życia. Opisuje rzeczywistość przepełnioną apatią, nostalgią i zmęczeniem, ujawnia nierozerwalny splot ludzkich sił i słabości.

[product id="29199"]

 

Rzeka dzieciństwa

Do rzeki dzieciństwa podróżuje się bez końca – szuka jej źródeł w historii i ujścia w pamięci. Wspomina się: lato na wsi, brodzenie po pierś w nurcie, rybie łuski na glinianej podłodze, milczącego pastucha co dzień wyprowadzającego krowy. 

[product id="29200"]

 

O mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet. Od inceli do artystów podrywu

Ta książka ma szansę stać się impulsem do realnych społecznych zmian. Jest pretekstem do szczerej rozmowy o tym, jak trudno być kobietą w dzisiejszym, cyfrowym świecie. Laura Bates wykonuje niezwykle ciężką i niewdzięczną pracę na rzecz feminizmu w XXI wieku, publikując książki, które znakomicie pokazują narastające problemy i ich możliwe rozwiązania.

[product id="29213"]

 

Pakiet: Kroniki Diuny

Oto znakomita historia, w której polityka i zdrada mieszają się z mistycyzmem. Poznaj losy Diuny - niegościnnej planety, na której opiera się istnienie całego wszechświata. 

[product id="29215"]

 

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 25343, 25388, 23512, 23528, 24390, 24392, 23591, 23455, 23692, 24390, 24392, " slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="28591, 28590, 27940, 28460, 23295, 23296" slider="true"]
[product id="24392, 27000, 27392, 26977, 24482, 25953, 27458" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium