Fajne książki od Wyd. Nasza księgarnia

Fajne książki od Wyd. Nasza księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia przyzwyczaiło nas do kilku nowości w miesiącu. Luty obfituje w wiele tytułów, ale obok pięciu nie mogliśmy przejść obojętnie. Coś dla siebie znajdą najmłodsi czytelnicy, wielbiciele zwierząt, tajemnic oraz ekologii. Poznajcie je! 

Czarny Kot, Biała Kotka

Propozycja dla dwu-, trzylatków do czytania i oglądania. Czarno-białe, kontrastowe ilustracje na pewno zwrócą uwagę także młodszych dzieci. Jest dwójka bohaterów – kotów, którzy prowadzą inny tryb życia i w zasadzie sądzą, że nic ich nie łączy. Tymczasem kocur i kotka się spotykają, a finał niektórych może zaskoczyć…

[product id="16806"]


Zawodowcy w świecie zwierząt

Prawdziwa gratka dla miłośników zwierząt w różnym wieku! Autorka opisuje życie i zwyczaje ponad 100 gatunków zwierząt, dzieląc je ze względu na środowisko, w którym mieszkają. I tak rozpoczynamy podróż- m.in. po pustyni, rafie koralowej, prerii, górach i ogrodzie. Zwyczaje zwierząt są opisane krótko, ale ciekawie — wystarczą dwa zdania, a poznajemy fakty, o których zwykle nie mieliśmy pojęcia. Pięknie wydana lektura absolutnie dla każdego!

[product id="16888"]


Moja mała myszka i Moja mała kaczuszka

Zestawiamy razem te dwie kartonowe książeczki, ponieważ pochodzą z serii Blisko natury. Liczymy, że niebawem pojawią się kolejne tytuły. A tymczasem namiętnie czytamy i oglądamy te o przygodach kaczki i myszy. Wielki plus za wykonanie na kartonie pochodzącym w 100% z recyklingu oraz druk farbami eko!

[product id="16807, 16808"]


Po ciemku, czyli co się dzieje w nocy

Bardzo tajemnicza książka, więc jeśli jesteście ciekawi, jakie sekrety niesie ze sobą nocne życie – jest ryzyko, że zarwiecie noc, by je poznać! Pierwsze strony to garść informacji o śnie w ogóle- jakie ma fazy, w których śnimy, co się dzieje, jeśli brakuje nam snu. Następnie autorka Monika Utnik-Strugała oraz ilustratorka Małgosia Piątkowska oprowadzają nas po bliskiej i dalszej okolicy, która nocą tętni życiem. Oj, tyle się dzieje, po prostu musicie to przeczytać!

[product id="16887"]

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium