5 książek, które wybraliśmy dla was w grudniu, znakomicie umilają nam jeszcze jesienne (choć za oknem już biało) wieczory. To propozycje dla dzieci w
pl

Książki na zimowe wieczory

Ksiązki na zimowe wspólne czytanie

5 książek, które wybraliśmy dla was w grudniu, znakomicie umilają nam jeszcze jesienne (choć za oknem już biało) wieczory. To propozycje dla dzieci w każdym wieku. Jest książka dla najmłodszych, są trzy dla przedszkolaków oraz jedna propozycja dla dzieci w wieku 6-12 lat. Każda inna, każda zwróciła naszą uwagę i redakcyjnych dzieci. Poznajcie nasz wybór!

Książki na zimowe wieczory – Dobrej nocy 

Wyd. Adamada

Dla dzieci od 1 r. ż.

Kartonowa książeczka dla najmłodszych z ruchomymi elementami. Na kolejnych stronach pojawiają się m.in. księżyc, drzewo i kot, które szykują się do snu. Jest suwak, z pomocą którego otwieramy lub zamykamy oczy bohaterom tej niezwykłej książki na zimowe wieczory. Prosty pomysł, który podoba się najmłodszym!

[product id="16101"]

Książki na długie zimowe wieczory – Mysia na placu zabaw

Wyd. Dwie Siostry

Dla dzieci w wieku 2-4 lata

Kojarzycie z dzieciństwa bajkę o Mysi? Dziś ta sama Mysia staje się bohaterką trzech książeczek dla dzieci z ruchomymi elementami. Słowo o jednej z nich. Mysia wybrała się na plac zabaw i robi tam rzeczy, które zwykle robią dzieci, czyli bawi się w piasku, huśta, zjeżdża na zjeżdżalni. Mali czytelnicy mają w tym swój udział – na każdej stronie znajduje się pasek, z pomocą którego wprawiamy Mysię lub inne elementy w ruch. Tę książkę – podobnie jak inne z serii – będziecie chcieli przeczytać nie raz!

[product id="16966"]

Dobre książki na zimowe wieczory – Śnieżne marzenie

Wyd. Tatarak

Dla dzieci w wieku 2-5 lat

Autora tej pięknej książeczki na zimowe wieczory na pewno znacie! To on stoi za Bardzo głodną gąsienicą, Miś słucha czy Od stóp do głów. Tym razem typowo zimowa, świąteczna propozycja. Historia Gospodarza i jego zwierząt, które dzieci poznają, otwierając okienka na kolejnych stronach książki. To opowieść, która zaciekawia, rozwesela, ujmuje prostotą ilustracji i angażuje w „czytanie”. Dzieci uwielbiają tę książkę!

[product id="15293"]

Książki na zimowe wieczory – Kicia Kocia poznaje strażaka

Wyd. Media Rodzina

Dla dzieci w wieku 2-6 lat

Kicia Kocia to fenomen! Nie do końca rozumiem, co ona w sobie ma, że tak bardzo podoba się dzieciom, ale one naprawdę ją lubią! Przygody Kici Koci, jej brata Nunusia i rodziców oraz przyjaciół są „z życia wzięte”. Przedszkolaki mają podobne, przeżywają takie same rozterki, stawiają takie pytania i szukają na nie odpowiedzi. A w tej o spotkaniu ze strażakiem dodatkowo zdobywają wiedzę o jego pracy, o zagrożeniach, na jakie mogą być narażone. Wszystko napisane prostym, zrozumiałym dla najmłodszych językiem. Seria świetnie sprawdzi się na zimowe wieczory!

[product id="15330"]

Książki na długie zimowe wieczory – Gdzie jest Wally?

Wyd. Mamania

Dla dzieci w wieku 6-12 lat

Świetna książka dla małych tropicieli! Na każdej stronie roi się od szczegółów, detali i drobiazgów, a zadaniem czytelnika jest odnalezienie Wally’ego i jego towarzyszy. I nie myślcie, że jednorazowe „przeczytanie” wyczerpuje możliwości książki. Absolutnie nie! Na ostatniej stronie jest lista osób i rzeczy do wyszukania. Szykują się godziny szczegółowych poszukiwań!

[product id="15789"]

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium