3 audiobooki od Wydawnictwa Jung-Off-Ska 0
3 audiobooki od Wydawnictwa Jung-Off-Ska

Listopad i grudzień to świetny czas dla wszystkich małych i dużych fanów twórczości Astrid Lindgren. Wydawnictwo Jung-Off-Ska wydało trzy audiobooki z ponadczasowymi książkami szwedzkiej pisarki. Tym razem posłuchamy dwóch kolejnych tomów przygód o Emilu ze Smalandii oraz poznamy świat Dzieci z ulicy Awanturników. Przygotujcie się na mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy! Wszystkie książki czyta aktorka Edyta Jungowska.

Nowe psoty Emila ze Smalandii — część II przygód Emila

Emil ze Smalandii to seria książek o przygodach chłopca, którego życiowym przeznaczeniem jest wpadanie w tarapaty. Ten rezolutny kilkulatek ma dobre serce, szczery uśmiech oraz nadzwyczajną umiejętność do robienia psot. Rodzice często załamują ręce! Mama spisuje jego figle w niebieskim zeszycie, tata zamyka w drewutni, a sąsiedzi zbierają pieniądze, by wysłać go do Ameryki. Na nic więc kary i groźby — życie jest zbyt ciekawe, by z niego nie korzystać!

Nowe psoty Emila ze Smalandii to druga część perypetii pomysłowego chłopca. Ten audiobook wprowadzi was do rzeczywistości dziecka, które poznaje świat według własnych zasad. Kto wpadnie w pułapkę na myszy (bo przecież nie mysz!)? Jak bez pieniędzy kupić własnego konia? Kim jest schwytany wilkołak? I dlaczego już niedługo Smalandia zniknie z powierzchni ziemi? W gąszczu tych pytań tylko jedno jest pewne – będziecie zrywać boki!

[product id="17930"]

Jeszcze żyje Emil ze Smalandii — część III przygód Emila

A jeśli byłoby wam mało radości ze słuchania o przygodach Emila, który płatał więcej psot, niż było dni w roku, to czeka na was ich kolejna odsłona — Jeszcze żyje Emil ze Smalandii.

Perypetie Emila znowu dostarczą małym czytelnikom porządną dawkę rozrywki. Przygotujcie swoje brzuchy, mogą was rozboleć od ciągłych wybuchów śmiechu! W tej części nasz bohater przedstawi sposoby na wyrwanie chorego zęba, wytresuje prosiaczka, który zacznie zachowywać się jak pies i uratuje życie swojego przyjaciela Alberta. A to dopiero początek zwariowanych historii od Emila ze Smalandii!

[product id="17929"]

Dzieci z ulicy Awanturników

Lotta, Jonas i Mia Maria to spokojne, ułożone rodzeństwo, które mieszka w małym, żółtym domu przy ulicy Garncarzy i wiedzie tam swoje grzeczne życie… Żartowałam! Tych troje małych urwisów nie daje dorosłym chwili wytchnienia. Wspinają się po drzewach, włażą tam, gdzie nie wolno, bawią się w piratów, przyklejają kiełbasę do szyby i Bóg jeden raczy wiedzieć, co jeszcze wpadnie im do głowy! Po prostu awanturnicy pełną gębą. Masz ochotę przyłączyć się do ich bandy?

[product id="17928"]

 Dzieciom polecamy również:

[product category_id="412" limit="10" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium