Przejdź do kasy Wartość koszyka: 0,00 zł

Blog

Kategoria: Tag:

Popularne tematy
Najpiękniejsze/najlepsze książki dla dzieci 2020

Książki, które w minionym roku urzekły nas najbardziej. Mądrością, humorem, pięknymi ilustracjami. 

Najpiękniejsze książki dla dzieci 2020

  

 ...

Książki, które w minionym roku urzekły nas najbardziej. Mądrością, humorem, pięknymi ilustracjami. 

 

Niegrzeczne Książeczki - Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami?

Przygody Antoniego nie tylko zapraszają do wspólnej lektury, ale przede wszystkim do ważnych rozmów: o wrażliwości, uczuciach, niezależności i krytycznym myśleniu. Pisane z perspektywy emocjonalnej dziecka dają rodzicom wgląd w jego rozwój i unikalne widzenie świata, a także promują humanistyczne, rozumiejące podejście do potrzeb i odczuć małych ludzi.

 

Smok - Poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.  

 

 

 

Rosół - Dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.

 

[product id="22193"] 

 

Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też -  Ty też jesteś unikalny, wiesz? Każdy z nas jest. Takiego drugiego Ciebie nie ma nigdzie na świecie. Dlatego jesteś jedyny i niepowtarzalny. Co nie znaczy, że idealny. Masz zalety i wady. Każdy z nas je ma. To one nas budują. One sprawiają, że jesteśmy wartościowi tacy, jacy jesteśmy. 

[product id="21415"] 

 

Uważność małej żabki. Ćwiczenia uważności dla rodziców i ich maluchów - Ta książka uczy rodziców i dzieci świadomości ich emocji i praktyki uważności. Uczy trudnej sztuki bycia uważnym rodzicem i proponuje ćwiczenia takie jak masaże i zabawy z najmłodszymi.

 

[product id="21172"] 

 

Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci - Zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu, wraz z instrukcją przeprowadzania relaksacji i propozycjami ich modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb.  Przy dłuższym stosowaniu wzmocnią koncentrację uwagi, rozwiną wyobraźnię, zredukują lęki i poprawią relacje w grupie i w domu.

 

[product id="20515"]   

 

Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem - Dołączcie do ekscytującej, napędzanej rakietami misji odkrywania kosmosu! Profesor Astrokot i jego drużyna czekają na was!

[product id="22175"] 

 

Fungarium. Muzeum Grzybów - Efektowny wielkoformatowy album o grzybach, z kolorowymi ilustracjami w stylu XIX-wiecznych rycin. Witajcie w Muzeum Grzybów.

 

[product id="22079"]  

 

Co budują zwierzęta? - Emilia Dziubak w swym niezwykłym atlasie przedstawia ich najciekawsze dokonania: budowle naziemne i podziemne, domy na wodzie i pod wodą, domy jednorodzinne i kawalerki, osiedla, domy przenośne i tymczasowe.

 

[product id="22098"] 

 

Kosmos. My i tajemnica nieskończoności - Przed nami spektakularny finał bestsellerowej trylogii edukacyjnej. Po dwóch tomach: Ewolucja i Ciało holenderski duet autorów zabiera nas w podróż kosmiczną.

 

[product id="22110"] 

 

 

Kropkoza - Niezwykłe i pełne łobuzerskiego humoru historie napisane przez Bjørna F. Rørvika współgrają ze śmiesznymi i szalonymi ilustracjami Pera Dybviga. Poznajcie najnowszą część przygód Liska i Prosiaczka z niezakręconym ogonkiem!

[product id="21999"] 

 

Niewielkie Książki o Wielkich Emocjach - Stina Wirsén, szwedzka autorka i ilustratorka książek dla najmłodszych, wyróżnia się niezwykłą umiejętnością obserwacji wszelkich odcieni dziecięcych emocji i przedstawiania ich przy pomocy pozornie prostych rysunków. Uczcie dzieci nazywania swoich emocji i mówienia o nich. Z tymi książkami będzie łatwiej!

[product id="21904, 21905, 21906, 21907"]

 

Self-Regulation. Szkolne wyzwania - Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych.

 

[product id="21836"] 

  

Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! - Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek.

[product id="21840"] 

 

Mali WIELCY - "Mali WIELCY" to bestsellerowa seria uznana przez krytyków i uwielbiana przez czytelników na całym świecie! Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! 

 

[product id="21813, 21814, 21815, 21816"] 

 

 

Co robią uczucia? - Poetycki tekst Tiny Oziewicz w połączeniu z dowcipnymi ilustracjami Aleksandry Zając wzrusza i działa na wyobraźnię. Radość, duma, zachwyt, złość, niepokój, lęk… Wszyscy znamy te uczucia – i wiele innych. Ale czy wiemy, co robią, kiedy mają wolne? Teraz w końcu możemy to zobaczyć.

[product id="21636"] 

 

Przygody psa i sowy. Bajki o uważności - Sposoby radzenia sobie ze światem, który czasami może wydawać się wielki, trudny i przytłaczający.

[product id="21831"] 

 

Mindfulness dla dzieci - Ta książka jest przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Przywołuje historie dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji i musiały dokonać wyboru - a poradziły sobie z tym dzięki wielu różnym technikom. Te zostały opisane głosami samych dzieci, które dzielą się również własnymi ćwiczeniami na uważność, do zastosowania w różnych okolicznościach życiowych.

[product id="20890"] 

 

Orkan. Depresja - Szesnastoletni Borys Orkan cierpi na depresję. Środowisko, w którym żyje, dostarcza chłopcu wiele miłości i cierpienia - jak to w życiu. Choroba sprawia, że chłopiec zaczyna widzieć swoje życie jedynie jako pasmo niekończącej się udręki. 

Książka Ewy Nowak, opatrzona posłowiem suicydolog Halszki Witkowskiej, specjalistki zajmującej się badaniem przyczyn samobójstw i szukaniem sposobów zapobiegania aktom samodestrukcji, adresowana jest do czytelników, którzy ukończyli 16 lat. Na ostatnich stronach publikacji zostały wymienione instytucje (z adresami internetowymi), w których młody człowiek natychmiast może szukać pomocy, gdy zwątpi w sens swojego istnienia.

[product id="22200"] 

 

12 ważnych emocji. Polscy autorzy o tym, co czujemy - W tej książce znajdziecie teksty o: dumie, wstydzie, zazdrości, radości, strachu, bezradności, zadowoleniu, smutku, zaskoczeniu, tęsknocie, współczuciu i złości. Czytajmy dzieciom tę książkę, zachęcając do rozmowy o emocjach, które codziennie przeżywają. Niech wyrosną na dorosłych, którzy potrafią sobie z nimi radzić.

 

[product id="20949"] 

 

Symfonia zwierząt - Dan Brown, autor międzynarodowych bestsellerów, debiutuje jako twórca literatury dla dzieci i jako kompozytor! Tekstowi towarzyszy skomponowana przez niego muzyka.

 

[product id="21565"] 

 

Opowiedz coś strasznego, Albercie - Słynny Albert, ulubieniec przedszkolaków dostał pracę! Cały wieczór będzie nianią!

[product id="21632"] 

 

Ivar i dinozaury - Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają dinozaury Ivara. Ivar jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Ma ich bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Wieczorami, kiedy tata Ivara już śpi, dinozaury ożywają.

[product id="16747, 16746, 21553, 21554"]

 

Dzieci z Hamamatsu - Fascynująca podróż po Japonii, ale nie tylko. Ta książka to przewodnik po emocjach i przeżyciach dziecka, które próbuje się odnaleźć w nieznanej rzeczywistości.

[product id="20889"]

 

Dołek - Wszyscy uwielbiamy Dołek, wszyscy z wyjątkiem dorosłych. Oni go nienawidzą!

 

[product id="20420"]

 

Dinozaury od A do Z - Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają dinozaury Ivara. Ivar jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Ma ich bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Wieczorami, kiedy tata Ivara już śpi, dinozaury ożywają.

 

[product id="21086"]

 

Idealna chwila - Piękna i wzruszająca opowieść o przyjaźni, wdzięczności i bezinteresownej pomocy.

 

[product id="20341"]

 

 Wydawnictwo Natuli Zestawy książek Książki dla dzieci 

 

Książki detektywistyczne dla dzieci

 

Poznaj nasze książeczki Niuniuś - o emocjach małego dziecka:

[product id="23455, 23512, 23528, 23591, 23455, 23692" slider="true"]

Poznaj naszą Serię Rodzicielską – tworząc ją myśleliśmy o tym, czego najbardziej potrzebują rodzice.

[product category_id="513" slider="true" onlyAvailable="true"]
Wydajemy też barrrdzo niegrzeczne książki dla dzieci:
[product category_id="516" slider="true" onlyAvailable="true"]
Oraz książki dla najmłodszych:
[product id="23295, 23296"]

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium