Wielki atlas małych przyjemności





Czytając "Wielki atlas małych przyjemności," pozwalamy sobie na chwilę oderwania się od biegu życia i wracamy do najprostszych radości, które często umykają naszej uwadze. To książka, która przypomina nam, że szczęście można znaleźć w codziennych drobnostkach, jeśli tylko na nie spojrzymy.
Autorka: Olga Ślepowrońska
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 128
Rekomendacja wiekowa:
Opis
"Wielki atlas małych przyjemności" to książka, która otwiera przed nami drzwi do magicznego świata drobnych, ale niezwykle cennych przyjemności dnia codziennego. Często zapominamy, jak wiele radości i szczęścia może przynieść nam zwykły dzień, pełen prostych i darmowych uciech.
Autor zaprasza nas do odkrycia piękna ukrytego w prostych chwilach życia - skakaniu po kałużach, zrywaniu białych kuleczek śniegu, tworzeniu małych sekretnych widoków z kwiatków czy delektowaniu się smakiem ptasiego mleczka. To opowieść o tych małych, lecz niezwykle istotnych momentach, które przynoszą nam uśmiech na twarzy i ciepło w sercu.
Ta wspaniała książka to nie tylko prezent dla innych, ale także prezent dla samego siebie. Przypomina nam, że życie pełne jest skarbów, które możemy odkrywać każdego dnia. To idealna lektura, aby odzyskać kontakt z pięknem otaczającego nas świata i cieszyć się nim na nowo.
Polecane
[product category_id="177" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="161" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
Szczegóły produktu
Wiek_2 2-4 | 8-12 |
Wiek_3 4-6 | 12+ |
Wiek_5 8-12 | 8-12 lat |
Wiek_6 12plus | 12+ lat |
Opinie o produkcie (0)
Cena regularna:
59,99 zł
towar niedostępny
Opinie pochodzą tylko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno te pozytywne, jak i negatywne.
Aby dodać opinię, musisz być zalogowany