Opis
Najmłodsi czytelnicy będą podekscytowani, gdy będą mogli samodzielnie odkrywać to, co skrywa się za każdym okienkiem. Książka ta nie tylko rozwija wyobraźnię, daje dużo zabawy, ale także ćwiczy małą motorykę.
Zapraszamy so magicznego świata przygód, gdzie każde okienko ukrywa tajemnicze zakamarki lasu! "W lesie" z okienkami to niezwykła książka dla dzieci, która przeniesie najmłodszych czytelników w fascynującą podróż przez las pełen cudów i bajkowych postaci!
Wyrusz w las razem z Czerwonym Kapturkiem i małym dzikiem i poznawaj postaci z innych bajek. Odkrywaj niespodzianki w okienkach i poznaj zaskakujące zakończenie.
Zobacz też: Pod wodą. Bajkowe okienka
Polecane
[product category_id="257" limit="36" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="383" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
Szczegóły produktu
Wiek_1 0-2 | 0-2 |
Wiek_5 8-12 | 8-12 lat |
Wiek_6 12plus | 12+ lat |
Opinie o produkcie (0)
Cena regularna:
29,99 zł
towar niedostępny
Opinie pochodzą tylko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno te pozytywne, jak i negatywne.
Aby dodać opinię, musisz być zalogowany