Drewniana Gra Wyskakujące Króliczki 12m+, Classic World
Wystaw opinię o produkcie
Wyskakujące Króliczki od marki CLASSIC WORLD to nowoczesna pastelowa zabawka typu pop-up, która oprócz cieszenia oka swoim wyglądem rozwinie zdolności motoryczne twojego dziecka.Wspaniała gra w dopasowywanie kształtów, poprawi świadomość koloru i kształtu twojego dziecka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Polega na umieszczeniu trzech uroczych króliczków w odpowiednich wejściach na górze i dopasowaniu ich pod względem koloru i kształtu. Naciśnięcie kawałków marchewki powoduje, że króliczki wyskakują z kwiatów! Zabawka wykonana jest z dobrej jakości drewna, nie posiada ostrych krawędzi co czyni ją zabawką BEZPIECZNĄ. Gra pomaga w zrozumieniu zależności przyczynowo-skutkowych, co wspiera prawidłowy rozwój dziecka.
Charakterystyka produktu:
- Zabawka od 12 miesiąca życia
- Mechanizm pop-up (króliczek wyskakuje po naciśnięciu marchewki)
- Nowoczesne pastelowe kolory
- Dobrej jakości drewno
- Zabawka zawiera 7 el.- 3 króliczki, 2 marchewki, plansze
Zabawka rozwija:
- Umiejętności motoryczne
- Zrozumienie przyczynowo-skutkowych zależności
- Rozwój sensoryczny
- Rozwój poznawczy
Classic World to uznana firma produkująca zabawki. Firma ustawia poprzeczkę inny producentom przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wiemy, że dzieci zasługują tylko na najlepsze zabawki. Classic World zapewnia to dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości i produkcji. Firma obsługuje międzynarodowe standardy jakości.
Polecane
[product category_id="676" limit="36" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="257" limit="36" slider="true" onlyAvailable="true"]
Bestsellery
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.