W piątej części Heartstoppera towarzyszymy Nickowi i Charliemu w chwilach przełomowych – przed nimi pierwsze doświadczenia seksualne i pierwsze dorosłe decyzje.
Heartstopper. Tom 2

Nick i Charlie są najlepszymi przyjaciółmi. Nick wie, że Charlie jest gejem, a Charlie jest pewien, że Nick nim nie jest. Miłość chodzi jednak własnymi ścieżkami i Nick dowiaduje się mnóstwa rzeczy o swoich przyjaciołach, rodzinie… i o sobie.
Autor: Alice Oseman
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 598
Rekomendacja wiekowa:
Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów

Książka wprowadzi cię w przytulne i ciepłe kadry kultowego cyklu Heartstopper – nadaj barwę emocjom, które na co dzień towarzyszą Nickowi i Charliemu, a gdzieniegdzie napisz w dymkach własne dialogi.
Idealny dodatek dla fanów serii, który przypomni ci ulubione sceny i pozwoli przeżyć tę piękną historię jeszcze raz, a nawet dodać coś od siebie!
Autor: Alice Oseman
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 90
Rekomendacja wiekowa:
Heartstopper. Tom 5

Autorka: Alice Oseman
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 320
Heartstopper. Wydanie specjalne

Kultowa powieść graficzna w nowej odsłonie, uzupełniona o dodatkowy mini-komiks!
Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać.
Autorka: Alice Oseman
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 304
Rekomendacja wiekowa:
Heartstopper. Yearbook

Heartstopper Yearbook zawiera ekskluzywne treści ze świata Heartstoppera: nigdy wcześniej niepublikowane ilustracje, wyjątkowy minikomiks, profile postaci, mnóstwo ciekawostek, które dają wgląd w proces twórczy Alice Oseman i są opowiadane przez Alice (a właściwie przez jej komiksowy awatar).
Autor: Alice Oseman
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 154
Rekomendacja wiekowa:
Dla wielu nastolatków lektury szkolne są męczące, nudne i często niezrozumiałe. Aby czytanie lektur nie kojarzyło się z przykrym obowiązkiem, podsuwajmy je naszym dzieciom w atrakcyjniejszej dla nich formie, np. audiobooka czy e-booka. Pamiętajmy też, by w bibliotece nastolatka – oprócz dzieł omawianych na lekcji języka polskiego – znalazły się też inne pozycje. Książki dla młodzieży powinny być wciągające i inspirujące. Może być to opowieść o dojrzewaniu (Pax Sary Pennypacker), wciągająca powieść rycerska (List do króla Tonke Dragt) czy pełna akcji historia o elfie i goblinie (Zabójstwo Brangwina Kąkola M.T. Anderson).