Szaty zwierząt. Młodzi przyrodnicy
Wystaw opinię o produkcie
W książce „Szaty zwierząt” młodzi czytelnicy dowiedzą się, że zwierzęta – podobnie jak ludzie – też zmieniają swoje „ubrania”. Poczytają o szatach godowych i spoczynkowych oraz przyjrzą się zalotom różnych zwierząt. Zrozumieją, czym różni się szata letnia od zimowej. Dowiedzą się, na czym polega linienie u ssaków i jak korzystają z niego ptaki.
Autorka: Patrycja Zarawska
Okładka: Twarda
Ilość stron: 48
Rekomendacja wiekowa:
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Przyjrzą się ubarwieniu młodych, które ma je chronić przed niebezpieczeństwem, a także temu, jak szata zmienia się wraz z wiekiem. Poznają ciemne, prawie czarne wiewiórki, które – choć nietypowe na nizinach – są bardzo powszechne w górach. Dzięki pięknym, realistycznym ilustracjom na długo zapamiętają zdobyte informacje.
Seria przybliża dzieciom świat przyrody, przedstawia fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. Poruszono w niej różnorodne tematy przyrodnicze, opisano ciekawe rośliny oraz zwierzęta w różnych środowiskach życia: w stawie, w lesie, na łące, pod ziemią, pod wodą itp. Proste teksty i duże litery sprawiają, że „Młodzi przyrodnicy” to także seria do pierwszego czytania.
Polecane
[product category_id="653" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="161" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
Polecane produkty
Bestsellery
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.


