Smaki dzieciństwa
Wystaw opinię o produkcie
Wspomnienia? Dom, do którego zawsze chciało się wracać. Koleżanki i koledzy, którym nie trzeba było imponować. Szkoła, która otwierała oczy i poszerzała horyzonty.
Autor: Mirosława Kątna
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 156
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Smaki dzieciństwa
To okazja do wejścia w świat młodych, zrozumienia ich potrzeb, motywacji oraz emocji.
Nie, nie każdy tak zapamięta swoje dzieciństwo i młodość. Smaki dzieciństwa to zapis prawdziwych, często dramatycznych historii młodych ludzi – krzywdzonych, zranionych lub unieszczęśliwionych przez rówieśników i dorosłych. Książka autorstwa doświadczonej psycholożki to przyczynek do refleksji nad postawami, jakie my, dorośli, przyjmujemy wobec dzieci i młodzieży. To zachęta do zrewidowania poglądów, unikania krzywdzących – być może nieświadomych – zachowań, reakcji i gestów.
Polecamy
Fajne książki dla dzieci
Polecane produkty
Bestsellery
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.