Opis
Ciepła i humorystyczna opowieść o tym jak Myszonek obchodzi urodziny!
Jest czas na pyszności: wszystkim smakuje tort i inne smakołyki. Są też zabawy, łowienie niespodzianek i quiz. Następnego dnia Myszonek otrzyma jeszcze prezent od mamy. Ale on przysporzy niemało kłopotów, zwłaszcza mamie!
Poznajcie pełne realizmu i humoru historie o zadziornym Myszonku i jego Mamie, w których z łatwością odnajdą się dzieci i dorośli.
MAŁA MIEJSKA MYSZ OCZAROWAŁA CZYTELNIKÓW Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA. BESTSELLEROWA SERIA FIŃSKICH KSIĄŻEK PRZETŁUMACZONA NA PONAD 20 JĘZYKÓW!
Riikka Jäntti, ur. w roku 1972, fińska ilustratorka i pisarka, mieszka w Helsinkach. Klimatyczne ilustracje jej autorstwa przenoszą prosto do czarującego świata i przywodzą na myśl ukochanych klasyków: Beatrix Potter czy Elsę Beskow.
Wydawnictwo Natuli Książki Natuli dla dzieci Książki dla dzieci 2-4 lata
Polecane
[product category_id="673" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="383" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
Koszty dostawy
Opinie o produkcie (0)
Myszonek i urodzinowy prezent
Wreszcie słychać BIM BOM! Myszonek otwiera drzwi urodzinowym gościom. Przyszli wszyscy: Tesek, Piku, Bratka, Mania, Antek i Lulu. Myszonek dostaje od przyjaciół fajne prezenty. Jak przebiegnie impreza urodzinowa? Czy będzie tort? Jakie prezenty dostanie Myszonek?
Autor: Riikka Jäntti
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 48
Rekomendacja wiekowa:





Opinie pochodzą tyko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Aby podzielić się swoją opinią musisz być zalogowany.