ŁobuZoo. Annanasy i gagatki. Tom 3
Wystaw opinię o produkcie
"ŁobuZoo: Annanasy i Gagatki. Tom 3" to serce serii, która oddaje prawdziwą istotę dzieciństwa. Dzieci nie są idealnymi stworzeniami, choć każdy rodzic pragnąłby, aby takie były. One również mają swoje uczucia, emocje, potrzeby i własną wolę. Warto to zrozumieć i szanować. Ta książka, podobnie jak pozostałe z serii, opowiada o prawdziwych dzieciach, nie o tych, które istnieją tylko w wyobraźni dorosłych.
Autorka: Agata Komosa-Styczeń
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 24
Rekomendacja wiekowa:
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Każda z książeczek w serii dotyka innego tematu z życia dzieci. Tekst jest napisany w formie wiersza, pełen humoru i zabawny, co sprawia, że dociera do każdego przedszkolaka. Ale to nie tylko słowa - to również ilustracje, które towarzyszą opowieściom. Świetne, pełne humoru, sugestywne ilustracje dopełniają całość, pomagając czytelnikom wczuć się w emocje i sytuacje bohaterów.
"Czy naprawdę coś strasznego, potwornego wnet się stanie, gdy w obronie stanę swego, gdy pokażę, że mam zdanie?"
"ŁobuZoo: Annanasy i Gagatki. Tom 3" to opowieść, która przypomina nam, że dzieci również posiadają swoje uczucia i emocje, i że warto słuchać i szanować ich punkt widzenia. Seria ta to idealna lektura, która pomaga dzieciom i dorosłym zrozumieć siebie nawzajem, uczy empatii i pokazuje, że prawdziwe dzieciństwo jest pełne różnorodności i niezwykłych chwil.
Poznaj całą serię:
Cioci buzi. Annanasy i gagatki. Tom 1,
Grzmot. Annanasy i gagatki. Tom 2,
ŁobuZoo. Annanasy i gagatki. Tom 3,
Draka o chłopaka. Annanasy i gagatki. Tom 4
Polecane
[product category_id="177" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="161" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
Polecane produkty
Bestsellery
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

