Dziennik wdzięczności. Self-care





"Dziennik wdzięczności” to książka aktywnościowa, która wspaniale sprawdzi się jako pamiętnik! Nie zabraknie w nim miejsca do uzupełniania, kolorowania, przyklejania naklejek – jednym słowem będzie można się świetnie bawić, ozdabiając poszczególne strony!
Autorka: Agnieszka Matz
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 32
Rekomendacja wiekowa:
Opis
Wiele zróżnicowanych zadań pozytywnie wpłynie na pewność siebie i samopoczucie dziecka – w tym trudnym okresie, jakim jest początek dojrzewania.
W „Dzienniku wdzięczności” znajdzie się między innymi element typu „Mój tydzień” z powtarzalnymi zagadnieniami na każdy dzień wybranego tygodnia – dzisiejsza pogoda, nastrój, co ciekawego się wydarzyło, jakie mam cele, za co jestem wdzięczna itd. Elementy pamiętnika takie jak: wszystko o mnie (wiek, marzenia, ulubione zwierzątko, ulubiony kolor itd.); strony z afirmacjami.
Poradniki z serii „Self-care" powstały z myślą o nastolatkach wkraczających w trudny etap, jakim jest dojrzewanie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Stanowią świetne wsparcie w tym wymagającym okresie. W poradnikach znajduje się wiele miejsca na notatki i zapisywanie własnych przemyśleń.
Poznaj całą serię:
Self-care. Pozytywne dojrzewanie
Zbuduj pewność siebie. Self-care
Dziennik wdzięczności. Self-care
Polecamy
[product category_id="136" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
[product category_id="176" limit="24" slider="true" onlyAvailable="true"]
Szczegóły produktu
Wiek_1 0-2 | 6-8 |
Wiek_2 2-4 | 8-12 |
Wiek_5 8-12 | 8-12 lat |
Wiek_6 12plus | 12+ lat |
Opinie o produkcie (0)
Cena regularna:
14,99 zł
towar niedostępny
Opinie pochodzą tylko od zalogowanych klientów, ale nie weryfikujemy, czy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno te pozytywne, jak i negatywne.
Aby dodać opinię, musisz być zalogowany