Chowaj się jak wiewiórka. Czapu Czipu
Wystaw opinię o produkcie
Bohater książeczki, chłopiec o imieniu Czapu Czipu ma wielką papierową czapkę, która jest jak czarodziejski kapelusz - potrafi naśladować ludzi, zwierzęta i przedmioty, szykuje różne zagadki i zabawy.
Autor: Bogna Sroka-Mucha
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 12
Rekomendacja wiekowa:
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Opis
Chowaj się jak wiewiórka. Czapu Czipu
Zabawy z ruchem to nowa seria kartonowych książeczek wspomagająca rozwój młodszych dzieci.
W każdej z czterech części Czapu Czipu uczy się naśladować różne zwierzątka: małpkę, rybkę, wiewiórkę i kotka, a czytelnicy chętnie dołączają do zabawy. Wykonują ćwiczenia stymulujące motorykę dużą, co świetnie rozwija układ nerwowy i sprawność fizyczną. Znakomita pomoc dla rodziców, pedagogów i terapeutów! Proste historie, kolorowe ilustracje i zadania inspirujące do wspólnej zabawy.
- zagadki dźwiękowe, wizualne i ruchowe dla dzieci w wieku 0-3 lat
- doskonała pomoc dla terapeutów, pedagogów, logopedów
- proste historie, wyraziste, kontrastowe barwy i kształty pomagają dziecku poznawać świat i rozwijać się
- zabawy inspirujące do wspólnej zabawy.
W serii:
Wydawnictwo Natuli Książki dla dzieci 2-4 lat Gry i zabawki

Polecamy nowości
Bestsellery
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

